BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 14:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 22 lipca 2013, 20:49 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 217
Lokalizacja: Oleśnica
Moje BMW: e38 740i
Kod silnika: M62B44TU
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=135306
Siemka:)
sprawa wygąda następująco...

5lipca zatrzymała mnie Policja w Oleśnicy Alfą z wideorejestratorem
jade sobie pomału jakieś 30km/h mijam patrol jade dalej spokojnie ( a oni zawracali na rondzie za mną ale nie widziałem bo już za zakrętem to było) nagle z daleka jakieś 200m za mną widze koguty i sygnały to na parking biedronki zajechałem akurat... wysiadam a policja już za mną ale udałem głupka i mowie do nich '' a panowie do mnie??? ''

dobra a teraz do rzeczy ....

Dojebali się do
-wystających kół (choć w sumie prawie że nie wystają)
-długich żółtych
-ksenonów (które mam oryginalne)
-braku tablicy na zderzaku (była za szybą widoczna)
-tylnej tablicy w rozmiarze JuEsEndEj bez hologramu
-i Braku dowodu rejestracyjnego (dowód miałem ale nie dałem im , dostali tylko Oc )

no i policjant do mnie z tekstem
-przyjmuje pan mandat w wysokości 750zł
Ja - ale za co??
-za usterki 200zł z Brak dokumentu 50zł za zakrywanie tablicy przedniej 500zł
Ja - nie Przyjmuje
-Dobra to prosze czekać na telefon.. (podałem im namiary)




no i dostałem 10lipca telefon aby przyjść to ugadałem się na 17lipca, więc jestem na komendzie a policjant do mnie że nie musi iść wniosek do sądu ale musze przyjąć mandat 500zł... ja powiedziałem że za co aż tyle???? to on zapytał się ile chce dostać.. ja powiedziałem że maksymalnie 200zł !!!! a on i 50 za Brak dokumentu... a ja powiedziałem że już te 50 w to wliczyłem..... zadzwonił do policjanta który mnie zatrzymał a tamten uparcie że 750 i c*** !!!!!

więc od niechcenia napisał wniosek do sądu policjant w we wniosku;;;
że przyznaje się do częściowej winy tzn;
-Przyznaje się do tablicy tylnej (ale inna mi nie wchodzi w miejsce nawet ta kwadratowa z wydziału bo nie zamkne klapy przez nią)
-Przyznaje się do braku dowodu
nie przyznałem się do ; ksenony mam oryginalne,tablicy nie miałem (tu nie podałem nic), światła mam normalne żarówki które świecą delikatnie na żółtawo jak w każdym aucie (tu troszke nagiąłem ) a koła mi nie wystają tylko są na równi z narkolami...




i Miśki moje co teraz mam przygotować jak dostane wezwanie do sądu???
tzn jakimiś paragrafami się podpierać.. sypnijcie jak macie cos....


Pozdro

_________________
BMW KLUB WROCAŁAW http://www.maxbimmer.pl

Zobacz Moją E38 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=135306


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 22 lipca 2013, 20:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Przegrana sprawa. Było zapłacić i nie pajacować.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 22 lipca 2013, 22:29 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Dokładnie można rzecz że wyniki rozprawy jest już znany :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 22 lipca 2013, 22:40 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Na pocieszenie - kosztów pewnie nie dostaniesz zbyt dużych :D

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 22 lipca 2013, 22:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 16
Posty: 6536
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 6 coupe
250zł to była dobra oferta :D

_________________
The Unattainable Is Invariably Attractive!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 22 lipca 2013, 22:49 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1378
Lokalizacja: ESSEX
Moje BMW: F11
Dyziu napisał(a):
-braku tablicy na zderzaku (była za szybą widoczna)

powiedz, że sugerowałeś się tym o to przykładnym radiowozem
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 23 lipca 2013, 19:31 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 217
Lokalizacja: Oleśnica
Moje BMW: e38 740i
Kod silnika: M62B44TU
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=135306
Tomek napisał(a):
Przegrana sprawa. Było zapłacić i nie pajacować.
Szczurek1986 napisał(a):
Dokładnie można rzecz że wyniki rozprawy jest już znany :]

a skąd macie taką pewność???
Dejmon napisał(a):
250zł to była dobra oferta :D

dobra ale nie powiedział jasno czy ma wypisać taki mandat tylko zadzwonił do tego co mi wystawił mandat a tamten się uparł na śmieszne 750zł....


moje auto wygląda tak....
Obrazek




ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA INFRASTRUKTURY1)
z dnia 31 grudnia 2002 r.
w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia
(Dz. U. z dnia 26 lutego 2003 r.)
Na podstawie art. 66 ust. 5 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 98, poz. 602, z późn. zm.2)) zarządza się, co następuje:
ZAŁĄCZNIK Nr 5
WYMAGANIA DOTYCZĄCE MIEJSCA PRZEWIDZIANEGO DO UMIESZCZENIA TABLIC REJESTRACYJNYCH

§ 1. 1.Miejsce przewidziane do umieszczenia tylnej tablicy rejestracyjnej powinno stanowić równą, prostokątną powierzchnię o następujących minimalnych wymiarach: 1) dla pojazdów samochodowych mających cztery i więcej kół:

a) szerokość 520 mm i wysokość 120 mm albo
b) szerokość 340 mm i wysokość 240 mm;
2) dla motocykli i czterokołowych pojazdów samochodowych o maksymalnej mocy silnika do 15 kW - szerokość 280 mm i wysokość 210 mm;
3) dla motorowerów i czterokołowych pojazdów samochodowych o masie własnej do 350 kg i maksymalnej mocy netto silnika nieprzekraczającej 4kW:
a) szerokość 100 mm i wysokość 175 mm albo
b) szerokość 145 mm i wysokość 210 mm;
4) dla ciągników rolniczych - szerokość 240 mm i wysokość 165 mm.

2.Miejsce to powinno być takie, aby po zamocowaniu tablice spełniały następujące wymagania:
1) położenie tablicy względem osi podłużnej pojazdu:
a) środek tablicy nie może być położony na prawo od wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu,
b) lewa krawędź tablicy nie może być położona na lewo od pionowej płaszczyzny równoległej do wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu i przechodzącej przez jego lewy obrys;
2) tablica powinna być prostopadła z dokładnością do 2° do wzdłużnej płaszczyzny symetrii pojazdu;
3) tablica powinna być pionowa z dokładnością do 5°; jeżeli jednak jest to konieczne ze względu na kształt pojazdu, może ona być odchylona od pionu:
a) nie więcej niż o 30°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku górze i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest nie wyżej niż 1,20 m nad ziemią, a dla ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3,
b) nie więcej niż o 15°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku dołowi i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest powyżej 1,20 m nad ziemią, a w przypadku ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3;
4) wysokość położenia tablicy nad ziemią:
a) wysokość położenia dolnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być mniejsza niż 0,30 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być mniejsza niż 0,73 m oraz 0,20 m dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3,
b) wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być większa niż 1,20 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być większa niż 1,72 m; jeżeli jednak wymóg ten nie może być spełniony w praktyce, wysokość położenia może przekraczać 1,20 m, lecz powinna być tak zbliżona do tego wymagania, jak to jest możliwe ze względu na konstrukcję pojazdu, i nie może w żadnym przypadku przekraczać 2 m, a dla ciągnika rolniczego 2,75 m; w przypadku pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3, wysokość ta nie może przekraczać 1,50 m;
5) wymagania widoczności geometrycznej:
tablica powinna być widoczna z przestrzeni zawartej wewnątrz następujących czterech płaszczyzn:
a) dwóch płaszczyzn pionowych stycznych do bocznych krawędzi tablicy i tworzących kąty 30° na zewnątrz ze środkową wzdłużną płaszczyzną pojazdu,
b) płaszczyzny stycznej do górnej krawędzi tablicy i tworzącej kąt 15° do góry od poziomu oraz 30° dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3,
c) płaszczyzny poziomej przechodzącej przez dolną krawędź tablicy (5° do dołu od poziomu dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3); jeżeli jednak wysokość położenia górnej krawędzi tablicy nad ziemią jest większa niż 1,20 m, to ta płaszczyzna powinna tworzyć kąt 15° do dołu od poziomu;
6) wysokości położenia podawane w pkt 3-5 należy określać na pojeździe w stanie nieobciążonym.
§ 2.Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się.



ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA INFRASTRUKTURY1)
z dnia 31 grudnia 2002 r.
w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia
(Dz. U. z dnia 26 lutego 2003 r.)
Na podstawie art. 66 ust. 5 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 98, poz. 602, z późn. zm.2)) zarządza się, co następuje:

Rozdział 2
Wyposażenie

§ 11. 1.Pojazd samochodowy wyposaża się:

10) w błotniki lub inne elementy nadwozia lub podwozia, o szerokości nie mniejszej niż szerokość opony, a w przypadku kół bliźniaczych - nie mniejszej niż odległość między zewnętrznymi krawędziami opon; przy czym błotniki samochodu osobowego i motocykla, przy masie własnej pojazdu, powinny odpowiadać następującym warunkom:
a) kąt opasania koła przez błotnik powinien być taki, aby obejmował co najmniej z przodu 30° i z tyłu 50° od pionowej płaszczyzny przechodzącej przez oś koła,
b) odległość między zewnętrzną krawędzią błotnika a osią koła w wymaganym kącie opasania nie może być większa niż dwukrotna wartość statycznego promienia opony,
c) najniższy punkt tylnej krawędzi błotnika lub innego elementu pełniącego jego funkcję znajdujący się w płaszczyźnie symetrii opony nie może znajdować się wyżej niż 150 mm ponad poziomą płaszczyzną przechodzącą przez oś koła,
d) błotników nie wymaga się w pojeździe nietypowej konstrukcji;



ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY
z dnia 22 lipca 2002 r.
w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów1)
(j.t. Dz. U. z 2007 r. Nr 186, poz. 1322 z późn. zm.)
tekst ujednolicony wg stanu na dzień 1.12.2010r

w rozdziale 3:

§ 25. 1. Właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych, z wyjątkiem przyczep, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, na których tablice umieszcza się tylko z tyłu, z zastrzeżeniem ust. 1a-2.

1a. W przypadku trójkołowego motocykla i pojazdu samochodowego posiadającego homologację według wymagań dla kategorii L5 oraz trójkołowego motoroweru i pojazdu samochodowego posiadającego homologację według wymagań dla kategorii L2, określonych w przepisach o homologacji pojazdów, tablice umieszcza się również z przodu, jeżeli posiadają specjalne miejsce do jej umieszczenia.

2. W przypadkach uzasadnionych konstrukcją ciągnika rolniczego tablice umieszcza się z przodu pojazdu.

3. Z przodu pojazdu umieszcza się wyłącznie tablicę jednorzędową, z wyjątkiem pojazdu, o którym mowa w ust. 1a, oraz ciągnika rolniczego, o którym mowa w ust. 2.

4. Z tyłu pojazdu umieszcza się tablicę jednorzędową albo dwurzędową w zależności od miejsca konstrukcyjnie do tego przeznaczonego, z zastrzeżeniem ust. 5.

5. Z tyłu przyczepy motocyklowej umieszcza się tablicę rejestracyjną motocyklową przeniesioną z motocykla, który ciągnie przyczepę.

6. Jeżeli pojazd nie ma specjalnego miejsca do umocowania tablic, to przednią i tylną tablicę umieszcza się w środku szerokości pojazdu, a gdyby to utrudniało jego eksploatowanie lub ograniczało widoczność tablicy - po lewej stronie pojazdu.

_________________
BMW KLUB WROCAŁAW http://www.maxbimmer.pl

Zobacz Moją E38 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=135306


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 23 lipca 2013, 19:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 4424
Lokalizacja: sosnowiec
Moje BMW: e91
złóż na dziada skarge pisemną że nie przedstawił się podczas kontroli, nie podał powodu zatrzymania, oraz stwierdził usterki, których ewidentnie nie było (np ksenon, felgi które to robiły wrażenie wystających a są homologowane do tego modelu),

_________________
e91 320d hihi
e60 530d wrrr, ahh ohh - [*]
Moja była megafajna 118d
Moja była gruba 330cd
Moja była niebylejaka 530d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 23 lipca 2013, 19:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1097
Lokalizacja: Krakow
Moje BMW: E39 520IA FL
Kod silnika: M54B22
Na dzien dobry dostaniesz wyrok w trybie zaocznym, pozniej wnosisz sprzeciw od tego wyroku i jedziesz z normalnym postepowaniem. Jednak w takim przypadku powinienes sobie jakiegos adwokata zalatwic.

PS. Cyba bardzo Cie nie lubia miski na dzielni skoro tak po Tobie pojechali. :hyhy:

_________________
Bylo niezapomniane e39, jest drugie e39.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 23 lipca 2013, 19:56 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Nawet, jeśli sąd Cię uniewinni od niektórych wykroczeń (wystające koła), to niezgodne z przepisami miałeś co najmniej żółte długie, tablicę z tyłu i brak dowodu rejestracyjnego.

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 23 lipca 2013, 20:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3682
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E39 @ e46 @ e36
Kod silnika: m52b20 @ m43b16
Dyziu napisał(a):
Dojebali się do
-wystających kół (choć w sumie prawie że nie wystają)
-długich żółtych
-ksenonów (które mam oryginalne)
-braku tablicy na zderzaku (była za szybą widoczna)
-tylnej tablicy w rozmiarze JuEsEndEj bez hologramu
-i Braku dowodu rejestracyjnego (dowód miałem ale nie dałem im , dostali tylko Oc )

no i policjant do mnie z tekstem
-przyjmuje pan mandat w wysokości 750zł

Na moje oko nie powinieneś być zdziwiony tym mandatem, bo chcąc czy nie chcąc to można powiedzieć że sam chciałeś go otrzymać tylko oczekiwałeś w kolejce... ;)

Nawet jak miałeś opcje zapłacenia 250zł to wraz odmówiłeś :zdziwko: Więc teraz nie zawojujesz za dużo...

_________________
Moja R6
viewtopic.php?f=60&t=120270

Moja e39
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=93561

Moja 19letnia e36 (niestety aktualnie już była)
viewtopic.php?f=6&t=104802&p=1262357#p1262357


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 23 lipca 2013, 22:22 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Dyziu napisał(a):
Tomek napisał(a):
dobra ale nie powiedział jasno czy ma wypisać taki mandat tylko zadzwonił do tego co mi wystawił mandat a tamten się uparł na śmieszne 750zł....



Czy to policja faktycznie tak załatwia iż dzwoni piesek do pieska i pyta o zdanie ? :niepewny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 24 lipca 2013, 07:11 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 5693
Lokalizacja: Ciechanów
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p ... 0#p2043810
Kolega tak mial, ze go zlapali jak jechal z dyskoteki. Wydmuchal tyle, ze wychodzilo jeszcze wykroczenia, ale mowil ze pies zadzwonil do drugiego i tamten kazal prawko zabrac. Chyba na 7 czy 8 miesiecy stracil, bo sedzina doszukala sie jakiegos mandatu za przekroczenie przedkosci sprzed 2 lat :wstyd:

To ze dzwonia jeden do drugiego to powszechna praktyka. Nie znaja przepisow zwyczajnie- czepiaja sie "na wyczucie".

Dyziu, nie wiem na co liczyles zdejmujac ze zderzaka przednia i "falszujac" tylna tablice rejestracyjna. Teraz na zolte swiatla jest juz paragraf. Dowodu w sumie dobrze, ze nie oddales, bo 50zl mandat pewnie taniej wyjdzie jak wycieczka do SKP (i demontaz felg, zoltej folii na dlugich itp). Trzeba bylo brac 250 i jeszcze podziekowac ze tak malo.

Jak przyjdzie wezwanie do sadu to ja bym napisal, ze przyznajesz sie do winy, dobrowolnie poddaje karze, przepraszam i mam trudna sysutacje materialna (szczegolowy opis). Jak bedzie tam wzmianka o xenonach, to ewentualnie mozesz rozkodowac vin. Felgi jak wystaja, to sie raczej nie wybronisz, bo Ci SKP nie przystawi pieczatki ze jest zgodnie z przepisami.

Generalnie kara Cie nie minie, wiec postaraj sie zmniejszyc koszty sadowe. Pamietaj ze przegrany buli za wszystkie koszty, wiec wziecie prawnika i np powolanie rzeczoznawcy obciazy Ciebie. Kazda rozprawa tez kosztuje. Jak dobrze to rozegrasz, to moze sie w 500zl zmiescisz. Jak bedzies stawial na swoim to moze byc drogo. Rzeczoznawca za opinie bez ogledzin bierze czasem po 700zl- na razie zaplaci mu Skarb Panstwa, potem rachunek wystawia Tobie.

Z tego co mi kiedys policjant tlumaczyl, to sad ma wytyczne, zeby karac dotkliwiej niz to co proponowala policja. Inaczej nieprzyjmowanie mandatow to bylaby powszechna praktyka i mieliby duzo niepotrzebnej pracy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 24 lipca 2013, 07:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 9899
Moje BMW: E46Coupe
Garaż: /E46Turbo
320Cd @ 2.5 M50Turbo.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=94261
Nie wygrasz. Utopisz kasę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 24 lipca 2013, 13:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Ten pan wyżej coś o tym wie - troszkę już z nimi w temacie blachy na szybą walczył :hyhy:



A gdzie tu cała reszta...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 24 lipca 2013, 14:28 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2607
Lokalizacja: Nysa Opolskie
Moje BMW: F07 535dx
Kod silnika: n57
Dyziu, Zobaczyli trochę modzone auto... teraz wieś tuning tańczy i śpiewa ,więc maja co robić.

Twoje auto wyglądało nietypowo i przypuszczam gdybyś był ,miły pokorny i błagał to dali by Ci szansę .. choć nie koniecznie.

Po formie twojego wpisu tutaj , sposobu bycia itd. sądzę że próbowałeś kozaczyć i to przeważyło o twojej sytuacji.

Możesz sobie myśleć o mnie co chcesz , uważam że należy Ci się kara.
Choćby za sam Twój stosunek do sytuacji.

Co do wykroczeń ..... pozostawię to bez komentarza !
Mam wrażenie że Ty czujesz się niewinny, myślisz że policjanci się dowalili bez powodu .

Masz rację powinni Ci pogratulować tuningu i zazdrościć modów.

Mi by było wstyd , założyć taki temat na forum.

Pozdrawiam Krzysiek

ps . płać i płacz

_________________
TEL. 600218347 Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 24 lipca 2013, 14:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 9899
Moje BMW: E46Coupe
Garaż: /E46Turbo
320Cd @ 2.5 M50Turbo.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=94261
Nie tylko ja... Znajomy z Pabianic ma 7 kwitkow za tablice za szyba :/ chłopaki z rcsm zreszta tez czytalem, ze walczyli ale bez skutku. Niestety ładne auto bez tablicy przyciąga skurczybykow.


Ps. Za ta tablice z tylu to nawet zawiasy możesz dostać pod tytułem : podrabianie dokumentów państwowych... Tak więc życzę autorowi żeby mu policzyli to po najniższych stawkach jakieś 500-800zl

Chyba, ze będziesz mieć fart i sad rozpatrzy to tak, ze wszystkie usterki typu światła, koła podda pod jeden mandat 100zl, do tego tablica od 100 do 500 przednia i chyba tył tak samo...


Masz spryskiwacze do xenonu?



Ogólnie dobrze, ze nie dałeś dowodu bo jak by Ci wpisał na kwit 5 pozycji to każda 20zl :/ czyli 100zl przegląd :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 24 lipca 2013, 15:25 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 4424
Lokalizacja: sosnowiec
Moje BMW: e91
ma spryskiwacze,

_________________
e91 320d hihi
e60 530d wrrr, ahh ohh - [*]
Moja była megafajna 118d
Moja była gruba 330cd
Moja była niebylejaka 530d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 24 lipca 2013, 15:43 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
mile_end napisał(a):
powiedz, że sugerowałeś się tym o to przykładnym radiowozem

Ten przykładny radiowóz prawdopodobnie ma stosowny glejt (zwolnienie) od ministra i doopa...

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: nie przyjąłem mandatu sprawa do sądu...
PostNapisane: 24 lipca 2013, 20:29 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 217
Lokalizacja: Oleśnica
Moje BMW: e38 740i
Kod silnika: M62B44TU
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=135306
Roger-Nysa napisał(a):
Dyziu, Zobaczyli trochę modzone auto... teraz wieś tuning tańczy i śpiewa ,więc maja co robić.

Twoje auto wyglądało nietypowo i przypuszczam gdybyś był ,miły pokorny i błagał to dali by Ci szansę .. choć nie koniecznie.

Po formie twojego wpisu tutaj , sposobu bycia itd. sądzę że próbowałeś kozaczyć i to przeważyło o twojej sytuacji.

Możesz sobie myśleć o mnie co chcesz , uważam że należy Ci się kara.
Choćby za sam Twój stosunek do sytuacji.

Co do wykroczeń ..... pozostawię to bez komentarza !
Mam wrażenie że Ty czujesz się niewinny, myślisz że policjanci się dowalili bez powodu .

Masz rację powinni Ci pogratulować tuningu i zazdrościć modów.

Mi by było wstyd , założyć taki temat na forum.

Pozdrawiam Krzysiek

ps . płać i płacz

właśnie tu się mylisz bo podczas zatrzymania nie powiedziałem ani słowa Policjantowi który mnie zatrzymał byłem pokorny jak baranek... ogólnie nie kozacze jakoś i nigdy przy kontroli nie kozaczyłem ani nic innego z cyklu Buractwo w BMW........ale też nie błgałem czy nie robiłem z siebie idioty że jestem biedny i mnie nie stać ,bo nie lubie lizac Du.y bo może bedzie taniej 100zł
nie czuje się niewinny i wiem że należy się kara... ale bez przesady .... temat na forum założyłem aby dowiedzieć się czegoś od osób które miały styczność z taką Formą ukarania ...
jeśli rządzi wieś tuning to spoko czyli 40% tego Forum to wieśniacy


deejeys napisał(a):
Nie wygrasz. Utopisz kasę.

ale ja niechce wygrać.... i wiem że nie wygram ale chore peniądze zaproponowali...........

Pozdro

_________________
BMW KLUB WROCAŁAW http://www.maxbimmer.pl

Zobacz Moją E38 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=135306


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL