BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 12:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2009, 21:51 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 288
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: E36 x2
Armageddon napisał(a):
Jak ja oplacalem za swoja betke podatek to babka mi powiedziala ze od 22 tys mam zaplacic podatek bo taka cena rynkowa jest gdzie na umowie mialem wpisane 13,5 tys zl... To zapytalem dlaczego mam placic od 22 jak zaplacilem (wg umowy) 13,5 tys zl... to powiedziala babka bo takie sa przepisy, moze pan wziasc rzeczoznawce, lub ewentualnie rachunki napraw samochodu dołączyć do tego pcc-3 wtedy od 22 tys odejma kwoty napraw i od roznicy tych kwot bede musial podatek zaplacic... wiec dolacz do tego formularza rachunki i Ci zmniejsza podatek...

Czyli rozumiem że cena podana na umowie kupna/sprzedazy nie jest brana pod uwage przy obliczaniu podatku bo jest on obliczany według ceny rynkowej tak ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2009, 21:52 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 630
Lokalizacja: kuj-pom
a w ogole co to za auto? domyslam sie ze e36 wiesz ciezko doradzic z jednej strony zaryzykuj z tym tysiacem ale jak nie przejdzie policza od 6 tys i zaplacisz 0 lub 120 jesli wpiszesz 3000 to juz blizsze realnej ceny i moze przejsc no i wyjdzie 60 .Ja bym chyba wyposrodkowal te opcje i wpisal ta trojke


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2009, 21:55 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 630
Lokalizacja: kuj-pom
jest brana pod uwage cena z umowy o ile jest chociaz w miare realna


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2009, 22:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 288
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: E36 x2
e36 316i 92r
wielkie dzięki za odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 stycznia 2009, 09:29 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 515
Lokalizacja: slask
Koledzy ! zyjemy w Panstwie fałszu i złodzieji takie sa fakty !! kto oglada 'sprawy dla reportera ten wie " Sprawa z umowami kupna jest tego zywym przykladem , bowiem jak wpiszesz na umowie iż samochód kupiłeś za 10000 zł to w urzedzie wyciagnie ci taki urzednik kasiazke jak i wykazy i powie Panie ja tu mam ze najtaniej taki samochód z tego roku to 17000 zł i od tej kwoty musisz zapalacić podatek , albo wziasc zreczoznawce ktory stwierdzi iz samochód jest wart mniej !! ale nie jest !! po prostu ktoś mial kaprys i spzredal mi go za 10000 żł wszak ma do tego prawo !! ale co size dzieje w druga strone na umowie wpisane jet 30000 żł wyciaga taki ktos w tym urzedzie knige i wytyczne i co ? i ma ze taki pojazd u niego wychodzi najdrozej 18000 żł myslisz iż zaplacisz podatek od tych 18000 zł :chytry: :chytry: :mur: :mur: :super: nie ma takiej opcji zaplacisz od tego co masz na umowie a owa ksiazke i wytyszne poszybują do szuflady :dobani:

_________________
oto nowy mistrz
http://www.amerykany.v10.pl/galeria/ssc ... 0,jpg.html
a to juz pokonany
http://blog.tmcnet.com/blog/rich-tehran ... on-big.jpg
Firmie VOTUM - powiedz NIE !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL