BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 11:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: polisa OC... wypowiedzenie ?
PostNapisane: 8 grudnia 2008, 00:12 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 42
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
Witam.
Kupiłem samochód z oc ważnym do 12.03.2009 opłaciłem umowę w skarbówce i koniec nie chce dalej go rejestrować.
z ubezpieczycielem nie podpisywałem żadnej umowy kompletnie nic.
Czy po 12.03.2009 umowa z poprzednim właścicielem po prostu wygaśnie i koniec nie będzie trzeba nic płacić czy OC przyjdzie do zapłat mi... mimo tego ze nie podpisywałem żadnej umowy z ubezpieczycielem a samochód nie jest przerejestrowany.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, 03:31 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1903
Lokalizacja: Tuchola
Moje BMW: E30 344i
Kod silnika: m62b44
Garaż: E36 Coupe 325i
E30 Coupe 344i
trzeba wypowiedziec umowe najpozniej na jeden dzien przed koncem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, 09:20 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 630
Lokalizacja: kuj-pom
witam z ubezpieczeniami ogolnie jest teraz tak masz miesiac od daty zakupu na okreslenie czy korzystasz z ubezpieczemia i przepisujesz je na siebie po nowym naliczeniu skladki czy rezygnujesz i skladasz wypowiedzenie i zakladasz umowe gdzie indziej inaczej przyjdzie Ci polisa do zaplaty od dnia zakupu do dnia w ktorym konczy sie obecna umowa tak jest napewno w MTU


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: polisa OC... wypowiedzenie ?
PostNapisane: 8 grudnia 2008, 09:46 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 515
Lokalizacja: slask
ArczeX napisał(a):
Witam.
Kupiłem samochód z oc ważnym do 12.03.2009 opłaciłem umowę w skarbówce i koniec nie chce dalej go rejestrować.
z ubezpieczycielem nie podpisywałem żadnej umowy kompletnie nic.
Czy po 12.03.2009 umowa z poprzednim właścicielem po prostu wygaśnie i koniec nie będzie trzeba nic płacić czy OC przyjdzie do zapłat mi... mimo tego ze nie podpisywałem żadnej umowy z ubezpieczycielem a samochód nie jest przerejestrowany.


Polisa OC przechodzi wraz z wszystkimi ustaleniami na nowego nabywcy pojazdu samochodowego
musisz naj później dnia 11.03.2009 udac sie do siedziby ubezpieczyciela np PZU I ZŁOZYC WYPOWIEDZENIE umowy inaczej od 130 poleci ci nowa polisa ! tak jest na dzis , od stycznia beda zmiany w tej kwesti - tak już nie bedzie wiec ciebie to moze obejmnac

_________________
oto nowy mistrz
http://www.amerykany.v10.pl/galeria/ssc ... 0,jpg.html
a to juz pokonany
http://blog.tmcnet.com/blog/rich-tehran ... on-big.jpg
Firmie VOTUM - powiedz NIE !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, 13:28 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 630
Lokalizacja: kuj-pom
jest tak jak napisales ale w polowie poniewaz masz 30 dni na wypowiedzenie lub naliczenie skladki wg Twoich znizek i przepisanie umowy na Ciebie i tak jak pisalem wyzej napewno jest tak jesli umowa jest zawarta w MTU w innym przypadku sami nalicza od dnia zakupu do dnia w ktorym konczy sie polisa nie biorac pod uwage Twoich znizek i to wiem na bank bo prowadze dzialalnosc i nigdy tego nie pilnowalem (bo to dla mnie bzdura)i teraz mam kilkanascie kwitkow do zaplaty


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, 18:18 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 515
Lokalizacja: slask
No tak nie rozpisalem sie i powstalo nieporozumienie , jesli ja kupie samochód i bedzie on mial polise wazną do np. 3-03 -2009 to ja nigdzie do miesiaca nie pójde , ale polise wypowiem w terminie czyli dzien przed jej koncem czyli ...02-03 -2009 i co sie stanie ?? otórz towazystwo przysle mi kwit do zapłaty a ja im odesle ponownie moje wypowiedzenie jak i dokument który swiadczy ile mialem i mam =w danym czasie znizek jakie mi przysługuja i dopiero wtedy nastepuje ponowne pzreliczanie i wysyłanie kwitu , takl mialem cały rok i od róznych towarzystw .

_________________
oto nowy mistrz
http://www.amerykany.v10.pl/galeria/ssc ... 0,jpg.html
a to juz pokonany
http://blog.tmcnet.com/blog/rich-tehran ... on-big.jpg
Firmie VOTUM - powiedz NIE !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL