BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 15:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: BMW mają tansze OC....
PostNapisane: 29 maja 2009, 12:38 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
Właśnie przeczytałem info, ze Link4 ma promocje na niemieckie auta....http://www.bankier.pl/wiadomosc/Link4-N ... 59813.html w tym BMW, korzystał ktoś z tej promocji?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2009, 14:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
Multiagent zrobil mi oferte na e32 735 za 890 zl link4 1805 wiec nie wiem gdzie tu promocja jest :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2009, 14:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
a kiedy robil Ci tą wycene? Nie jestem pewny, ale zadzwon do nich i sie upewnij bo mozliwe ze agent tez nie mial do tego dostepu, bo to tylko posrednik.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2009, 14:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1746
Lokalizacja: Berlin
Moje BMW: E46 M3 + E60
Kod silnika: S54 + M54
W maju link4 dal mi gorsza cene niz PZU na moje 728.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2009, 16:25 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1043
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: g30
Kod silnika: b58
Garaż: było e46 M47N, było G31 b47 , jest G30 B58
w MTU za BMW jest zwyżka:D

_________________
Oceń moje bmw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2009, 18:01 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 714
Lokalizacja: kuj-pom
ironman napisał(a):
w MTU za BMW jest zwyżka:D


W HESTII za BMW jest +50% :oczami:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2009, 19:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
beton napisał(a):
a kiedy robil Ci tą wycene? Nie jestem pewny, ale zadzwon do nich i sie upewnij bo mozliwe ze agent tez nie mial do tego dostepu, bo to tylko posrednik.....


Dzwonilempo 22 i siedem czworek :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2009, 13:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
a to sorki, myslalem ze korzystales z jakiegos posrednika, a kiedy robiles tą wycene? moze o to tu chodzi....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2009, 14:55 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
Agent zrobil mi wycene okolo 11 rano a do link4 dzwonilem ok godziny 16 tego samego dnia, juz po tym jak byla ta niby promocja:) Powiem szczerze ze ile razy pytalem w lin4 czy libertydirect o oferte zawsze byla drozsza niz u zwyklego ubezpieczyciela, a przy okazji ciezko sie z ludzmi doadac (np chcialem zarejestrowac auto na zone a facet w sluchawce na upartego wyliczal mi skladke jak na mnie gdzie przeciez wiadomo ze wyjdzie calkiem inna stawka. :rotfl: ) Moze maja dobra oferte na jakies male pierdziawki ale na Audi Allroad, Bmw e60 530d, E32 735, 525tds, 520, 328 oraz na 330 zawsze mieli drozsze ( i to nieraz o kilkaset a przy 735 o prawie 1000 zl) oferty od zwyklych ubezpieczycieli. A przeciez kokoszka wazyla i prowizji ni ma?? :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2009, 10:50 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
no to mnie zdziwiles, bo wczoraj gadalem z kumplem i on za swoje e30 zaplacil u nich o 100 zl mniej niz u agenta u ktorego bral OC od ilus tam lat. A co do tych cen, to wiesz jak to jest. Rozne towarzystwa podchodzą do tego inaczej, może podając zone do wyliczenia skladki zaznaczyles ze tym samochodem i ty bedziesz jezdzil, a wtedy to juz wiesz dla nich to moze nie miec zadnej roznicy....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2009, 12:31 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
Sluchaj jak widzisz sprawdzalem w link4 kilkanascie samochodow. Zawsze wychodzilo drozej, czy na mnie czy na zone czy na wujka franka. Dobre ceny w link4 to ladny chwyt reklamowy bo dobry agent zrobi ci super cene na ubezpieczenie. Nie podawalem zony do wyliczenia bo mily pan w link4 dopiero gdy mu powiedzialem po wyliczeniu skladki ze mam gdzie indziej za 800 a nie 1900 zlotych powiedzial ze moze teraz wyliczymy na zone? Wiec mu powiedzialem ze od poczatku o tym mowie a sie uparl ze na mnie wiec ja juz za tel nie bede placil. :znudzony: Rozne towarzystwa maja rozne ceny ale naprawde direct to dobry chwyt reklamowy i np reklamowy pan zdzichu z kalisza placi 500 zl za oc/ac ale malym druczkiem jest dodane ze ma 60lat 60% znizki i skode fabie 1,0 :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 11:15 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
hehe niezla ta twoja sprawa, ale co do directow to bym sie sprzeczal bo jednak to spora oszczednosc czasu, nie trzeba stac w kolejkach a wszystko mozna zalatwic przez telefon. Jesli nie chciales placic za polaczenie to wystarczylo powiedziec zeby oddzwonil......W moim przypadku tez i oszczednosc pieniedzy. a sprawdzales u nich cene w ostatnich dwoch tygodniach moze ta promocja na niemieckie auta obnizy te ceny, ktore u nich dostajesz?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 16:29 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Nie wiem cos sie tak uparl na to link4. Gorsza ochrona przy Ac niz u tradycyjnego TU. Nieczytelne OWU. A w przypadku polis OC cena super atrakcyjna - jesli za brak stania w kolejce mam zaplacic 1000 zlotych no to dziki wielkie :hurra: Dzwonilem jeszcze raz dla swietego twojego spokoju. Link4 na zone okazalo sie faktycznie tansze.....















.... z 1900 zeszli na 1760 :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Co do kolejek. Ja dzwonie do swojego agenta, mowie ze mam takie i takie auto, ile wychodzi ubezpieczenie, przyjezdzam na konkretna godzine, piszemy, place i w 15 minut mam wszystko zalatwione na miejscu a przy okazji OC ubezpieczam sobie mieszkanie. Za bardzo chyba wierzysz reklamie bo realnie patrzac towarzystwa directowe nie maja dobrej oferty, a juz na pewno nie dla posiadaczy pojazdow z duzymi silnikami. Jedyny + jaki mi przychodzi do glowy to to ze jesli nie masz AC a roztrzaskasz auto ze swojej winy, to mozesz zadzwonic i wykupic AC przez telefon, bo raczej nikt nie oglada auta tylko wyceniaja na podstawie tabelki. Dla mnie tyle plusow link4, a i ten jest mocno naciagany.

A i na auto ktore chce kupic zdecydowalem sie w zeszlym tygodniu wiec promocja juz dzialala wtedy.

Edit:
Pobawilem sie kalkulatorami w necie i oto co mi powychodzilo:
Allianzdirect - 1696
Liberty Direct - 1306
AXADIRECT mnie zaskoczyla - 1061
CU direct - nie da sie obliczyc bo koniecznie mam zostawic dane zeby oddzwonili
PZU - nie moge przez net obliczyc bo auto ma ponad 10 lat

I co do link4 i podobnych problem jest w tym ze facet z ktorym rozmawiasz nie poda ci najlepszego rozwiazania. Jesli np ktos ma w ofercie 6-7 TU to np moj agent mowi mi ze np na mnie w HDI bedzie lepiej a zona w PTU, do 2 litrow w tow X ponad 3 litry taniej w tow Y, do tego oc w zyciu prywatnym za 20zl a znizka 15%, mieszkanko za powiedzmy 50 a znizka 15% i dzieki zrobieniu dobrej oferty osoba nie majaca znizek nagle ma ich kilkadziesiat procent i to calkowicie zgodnie z prawem i legalnie. Pamietajcie ze naliczanie Zwyzek jest obligatoryjne dla agenta, natomiast znizki sa wg uznania - agent nawet wiedzac ze nalezy ci sie znizka moze ja dodac dopiero jak zaczniesz narzekac na cene!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 09:53 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
Nie uparłem sie na to Link4, mam inne zdanie od CIebie :P:P:P

Juz z drugim zdaniem sie nie zgadzam, jak to gorsza ochrona AC niz przy tradycyjnym ubezpieczycielu? Mozesz mi to wyjasnic?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 czerwca 2009, 08:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
Przy zwyklej ofercie zazwyczaj masz udzial wlasny w wyskosci cos kolo 30%, franszyza do pewnej kwoty, mniejsze dodatkowe formy pomocy niz np w Allianz czy PZU (assistane, holowanie, hotel itp). W zwyklych TU rowniez mozesz sobie okroic tego typu sprawy, wtedy AC wyjdzie taniej, mozesz rowniez zrobic odpowiedzialnosc TU za pierwsze zdarzenie, np na poziomie 1/3 wartosci pojazdu i rowniez AC bedzie duzo tansze, a otrzymasz calosc a nie 70%. Przy aucie za 100tys mysle ze nie warto ryzykowac 30tys w razie kradziezy dla zaoszczedzenia kilkuset zlotych (nie w moich przypadkach ale jednak :hyhy: )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 czerwca 2009, 12:29 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
ale w directach przeciez tez mozesz sobie doubezpieczyc auto do 100%, zadzwon i sprawdz jak mi nie wierzysz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 czerwca 2009, 13:44 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
Alez ja o tym doskonale wiem. Ale jesli doubezpieczysz auto to cena automatycznie wzrasta :) Dokladnie o to magiczne 30% taniej niz u tradycyjnego ubezpieczyciela. Wiec co to za okazja ze mozesz doubezpieczyc auto jesli cene masz duzo wyzsza. Auto z pewnych wzgledow kupuje na moja rodzicielke. Cena OC u mojego agenta z dzisiaj:725zl (w tym ubezpieczenie domu na ro) , w link4 1663. Jupiiii super promocja :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 czerwca 2009, 13:05 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Polska
widze, ze humor Ci dopisuje ;). Skoro Tobie tak wyszlo, moze masz jakies specjalne znizki u tego agenta? Nie wiem cy wiesz, ale nie wszyscy maja pewnie takie znizki jak Ty.....a skoro juz o agentach mowa, sprawdzales czy pieniadze ktore do niego wplacasz trafiaja na konto ubezpieczyciela, slyszales mam nadzieje o agencie z radomia?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 czerwca 2009, 10:02 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 515
Lokalizacja: slask
mój syn majacy lat 20 posiadajacy bmw 318 tds w AXIE płaci na rok kwote 465 zł przyznali mu moje znizki jako współwłascicielowi - tyle Panowie

_________________
oto nowy mistrz
http://www.amerykany.v10.pl/galeria/ssc ... 0,jpg.html
a to juz pokonany
http://blog.tmcnet.com/blog/rich-tehran ... on-big.jpg
Firmie VOTUM - powiedz NIE !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 czerwca 2009, 10:11 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
beton napisał(a):
widze, ze humor Ci dopisuje ;). Skoro Tobie tak wyszlo, moze masz jakies specjalne znizki u tego agenta? Nie wiem cy wiesz, ale nie wszyscy maja pewnie takie znizki jak Ty.....a skoro juz o agentach mowa, sprawdzales czy pieniadze ktore do niego wplacasz trafiaja na konto ubezpieczyciela, slyszales mam nadzieje o agencie z radomia?


Sluchaj sam sprzedawalem przez pewien okres ubezpieczenia i dalej co nieco w tym siedze wiec wiem :) Nie mam zadnych specjalnych znizek, po prostu moj agent robi mi standardowa oferte jak dla kazdego klienta moze zrobic. Dajac ubezpieczenie mieszkania czy dodatkowe oc w zyciu prywatnym na dzien dobry dodaje to znizek na oc. Dzieki temu w pakiecie jest tanio. W linku czy nawet u innego agenta jesli bym sie nie upomnial o cos takiego, to oczywiste ze cena tez nie bylaby jakas super atrakcyjna. Zreszta agent robil oderte dla jednego z klubowiczy na forum i wyliczajac mu bez znizek wyszlo mu 500 zl taniej niz w link4 z 20% znizka :)
Zgadza sie sa wsrod agentow czarne owce ale to chyba tak jak w kazdym interesie, wiec nie ma co uogolniac.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL