BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 12 maja 2024, 04:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 24 marca 2010, 15:22 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Na szczęście egzamin na prawo już mam dawno za sobą xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 2 kwietnia 2010, 19:54 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 43
Posty: 73
Lokalizacja: Mielec
Kod silnika: M52B25
Witam Koledzy.

A'propos ubezpieczenia autoszyba w PZU: to jest krótko mówiąc do d... sorry za wyrażenie ale jestem wkurzony po dzisiejszej rozmowie z nimi. Generalnie nie polecam!!!

Pękła mi szyba i zgłosiłem to do Pzu - powiedziano mi ze w ciagu 48h ktos sie ze mna w tej sprawie skontaktuje i umówi mnie w dogodnym terminie i miejscu na wymianę. dzisiaj zadzwonił facet z Autoglass Jaan i chciał sie umówić na wymianę. Wszytko do tej pory ok tylko ze na wymiane mam podejchać do Stalowej Woli albo Rzeszowa a ja jkestem z Mielca to ok 70 km w jedną stronę w obydwu przypadkach. Ja na to ze chce blizej bo nie bede tyle jeździł - i nie będę brał specjalnie urlopu na to. aha szyba jaką chcą założyć to nordglass a ja oryginalnie mam saint gobain. czytałem o tych norglassach i nieciekawe opinie krążą o nich. powiedziałem ze chce inna szybę - nie oni mają tylko takie.
Zadzwoniłe do PZU - chce zeby umowili mnie gdzie indziej: Pani powiedziala ze przekaze moja prośbe. po 25 min zadzwonił gosciu z PZU i poinformował mnie ze nie mam mozliwosci wymienić ta szybę gdzie indziej bo oini z autoglass jaan maja podpisana umowę. ja na to ze to problem dla mnie z racji wykonywanej pracy i chce to zalatwic blizej a FV do zakładu pzu doniose i mi kase zwrócą. Też się nie da.
Problem polega na tym ze mnie wprowadzili w błąd: podaczas podpisywania umowy i kiedy zawierałem umowę autoszyba poinformowano mnie że PZU ma podpisane umowy z warsztami w calym kraju. kiedy chciałem się dowiedzieć jakie sa to warsztaty w poblizu mojej miejscowosci - nie udzielono mi takiej wiadomości, a na stronach pzu tez ich nie znalazłem. dopiero jak zglosiłem szkodę to sie dowiedziałem. Dla mnie ewidentne wprowadzenie w bład!!! gdybym mial swiadomość że mam jeżdzić na naprawe szyby po 70km to bym olał to ubezpieczenie i bym go nie zawierał. nie mówie już o tym ze chca mi założyc norglassa a ja go nie chce. aha za dojazd oczywiscie nie zwróca!

Tak postępuje zakład w którym ubezpiczam auto od 10 lat zero powazania dla klienta. zero elastyczności

zastanówcie się zanim to ubzpiczenie zawrzecie - zwłaszcza jeśli w Waszej miejscowości nie ma firmy Autoglass Jaan.

Pozdrawiam

Zbyszek

PS MOze doradzicie jak ten problem rozwiazac i jak sie dogadac z PZU


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 4 kwietnia 2010, 00:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1857
Lokalizacja: c:\bmw\e38\740i
Kod silnika: 2,0 T
koledzy gdzie najlepiej zawrzec polise OC + AC do e38 '98? Ktróre firmy są sprawdzone i nie robia duzych problemow przy wyplacaniu szkód ? myslalem o PZU

Drugie pytanie, samochod jest sprowadzany, czy bezpiecznie zlecic proces rejstracji w kraju firma ktore zajmuja sie zalatwianiem spraw w celnym, skarbowym itd? Prawdopodobnie to jakos przez komis idzie.... wychodzi taniej bo sie nie placi podatku recyklingowego. ponadto duzo szybciej to potrwa


Czy aby miec AC trzeba montowac jakis dodatkowy alarm czy ten fabryczny wystarczy ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 20 kwietnia 2010, 22:46 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Kurcze to rzeczywiście nie ciekawie ale powinieneś domagać się info odnośnie tych warsztatów....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 21 kwietnia 2010, 07:28 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 43
Posty: 73
Lokalizacja: Mielec
Kod silnika: M52B25
Wysłałem odwołanie - zobaczymy co odpiszą. Ale jestem zdecydowany z nimi walczyć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 21 kwietnia 2010, 08:15 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
tomaszeklolek napisał(a):
Czy aby miec AC trzeba montowac jakis dodatkowy alarm czy ten fabryczny wystarczy ?


W wiekszosci TU jesli ubezpieczasz auto do 40tys to starczy jedno zabezpieczenie i nie koniecznie musi byc to alarm moze byc tez immobilisier. Jesli zabezpieczenia sa niefabryczne to warto zrobic w Polsce certyfikat u jakiegos elektromechanika ze one dzialaja bo moze sie pozniej szkodowiec o to zapytac przy kradziezy

A co do ubezpieczenia OC/AC ciezko jest polecic jakas konkretna firme bo z TU to tak jak z lekarzami jednemu pasuja drugiemu nie. Jedyne co moge odradzic to robienie tanich AC przez telefon :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 26 kwietnia 2010, 14:25 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Jak zrobić taki certyfikat odnośnie elektryki w samochodzie ? gdzie można to zrobić i jaki czas jest ważny ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 26 kwietnia 2010, 14:51 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
tethra napisał(a):
Jak zrobić taki certyfikat odnośnie elektryki w samochodzie ? gdzie można to zrobić i jaki czas jest ważny ?


Jedziesz do kogos kto zajmuje sie alarmami w autach albo elektromechanika i on wystawi Ci takie zaswiadczenie ze np immobilisier czy alarm jest sprawny. Jak kiedys to robilem to kosztowalo mnie chyba 30zl z tego co pamietam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 15 maja 2010, 16:49 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Od kradzieży też warto zabezpieczyć się AC bo mimo wszystko ten proceder ciągle ma miejsce... tu możemy sobie ubezpieczenie dostosować do swoich wymagań http://ocac.pzu.pl/ocac/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 23 września 2010, 20:40 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Ciekawą grę związaną z ubezpieczeniami znalazłam, fajna zabawa:) http://www.youtube.com/atrapy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 30 września 2010, 19:42 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Ciekawe fajnie wygląda ten odpadający tynk, widzę że ten filmik jest interaktywny hymm ciekawe jak to zrobili nieźle to wygląda podoba mi się :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: OC + AC dla "starej" beemki - gdzie?
PostNapisane: 30 marca 2011, 13:37 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: Hhehe
Kod silnika: M62B44
Ma znaczenie pojemność nie od dziś...

_________________
Polecam towarzystwa ubezpieczeniowe, plotki, oc i ac auta, tanie oc


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL