BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 18:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 16:40 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
lopina napisał(a):
czyli jak mam tak napisane to jest ok tak?


Wnioskuje ze masz sam certyfikat wlasnosci tak? Bo ja oprocz tego mialem jeszcze taka wielka karte skladana kilka razy i tam wlasnie mialem te pieczatki ANULLATTO. Moze kolega DarPiet podpowie czy wystarczy sam certyfikat wlasnosci do rejestracji czy wolaja tez ten dowod duzy. Dalem w okienku wszystko i nie bylo problemow wiec ja nie pomoge.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 16:49 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 142
Lokalizacja: pleszew
Moje BMW: 730 e32 v8
Kod silnika: m60 b30
mam certyfikat własnosci i dowód rejestracyjny i to wszystko


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 16:58 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
No to dowod rejestracyjny powinien byc anulowany. To jest taka duza karta skladana na kilka czesci ja taka mialem przynajmniej ale auto bylo z 99 r , teraz sie chyba zmienil wyglad bo widzialem ostatnio inny dowod u klienta , troche mniejszy. Poczekajmy az cos napisze DarPiet on sprowadza stamtad auta to wie jak co wyglada.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 19:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
jawa85 napisał(a):
qqiz napisał(a):
Sam sobie przeczysz. Najpierw na pytanie, czy wyrejestrowanie auta we Włoszech jest obowiązkowe napisałeś, że tak, a potem piszesz, że przywoziłeś auta bez ich wyrejestrowanie w Italii


Tak ale kolega napisał że można owszem wyjechać takim autem i przywieźć je do PL ale trzeba będzie się i tak wrócić do wloch żeby je wymeldować więc jaki jest sens?


Kolega napisał dokładnie:
DarPiet napisał(a):
jawa85 napisał(a):
Kolego jak sprowadzasz autka z wloch to napisz moze jak dokladnie jest z tym wyrejestrowaniem. Czy jest to obowiazek ?

oczywiscie, przy wyrejestrowaniu auta we Włoszech oddajesz tablice rejestracyjne , dowód własności pojazdu (Targa) który przekreslaja i pisza lub wbijaja pieczatke ANNULATTA, dostajesz dokument wymeldowania pojazdu na 1 kartce A4 z hologramem u góry na którym sa dane auta oraz ostatniego właściciela pojazdu, bez tych dokumentów oraz umowy sprzedaży lub faktury sprzedaży (jeżeli ostatnim właścicielem jest firma) nie zarejestrujesz auta w Poslce


I nie jest to prawda.

jawa85 napisał(a):
qqiz napisał(a):
IMHO nie powinno być problemu z rejestracją auta, które przyjechało z Włoch bez wyrejestrowania w tamtejszym urzędzie. No bo niby czemu?


Na to pytanie z chęcią pewnie odpowie pani w wydziale komunikacji :)


Owszem, wystarczy zajrzeć na www pierwszego lepszego wydziału komunikacji, aby dowiedzieć się, że nie trzeba wcale dokumentu świadczącego o wyrejestrowaniu pokazywać.
A wy piszecie tu ludziom w kółko, że trzeba wyrejestrować :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 19:09 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Dobra , ja moge nie wiedziec, raz mialem doczynienia z wloskim autem osobiscie . O tym ze trzeba wyrejestrowywac dowiedzialem sie z internetu, roznych for, handlarzy ogolnie tylko ze slyszenia (no i ten moj dowod ktory jak by nie patzrec byl anulowany). Potwierdza to jednak ktos kto jezdzi i takie auta sprowadza osobiscie wiec chyba jest cos w tym prawdy? Jesli mi napiszesz qqiz ze Ty przywiozles juz tak klika aut i nigdy nie miales problemu z rejestracja to zwracam honor, ale poki co gdzie nie zajrzysz na jakies forum motoryzacyjne to wszedzie jest napisane ze tak to sie odbywa. Nie ma dokumentu swiadczacego o wyrejestrowaniu jest po prostu anulowany dowod rejestracyjny ( karta pojazdu - nie wiem jak oni to zwa)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 19:17 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
jawa85 napisał(a):
Dobra , ja moge nie wiedziec, raz mialem doczynienia z wloskim autem osobiscie . O tym ze trzeba wyrejestrowywac dowiedzialem sie z internetu, roznych for, handlarzy ogolnie tylko ze slyszenia (no i ten moj dowod ktory jak by nie patzrec byl anulowany). Potwierdza to jednak ktos kto jezdzi i takie auta sprowadza osobiscie wiec chyba jest cos w tym prawdy? Jesli mi napiszesz qqiz ze Ty przywiozles juz tak klika aut i nigdy nie miales problemu z rejestracja to zwracam honor, ale poki co gdzie nie zajrzysz na jakies forum motoryzacyjne to wszedzie jest napisane ze tak to sie odbywa. Nie ma dokumentu swiadczacego o wyrejestrowaniu jest po prostu anulowany dowod rejestracyjny ( karta pojazdu - nie wiem jak oni to zwa)


Spoko, ja tylko nie lubię jak się ludziom radzi bez sprawdzenia.
Nie trzeba mieć doświadczenia w rejestrowaniu 30 aut, wystarczy zajrzeć na www wydziału komunikacji lub do właściwych rozporządzeń (niestety reguluje to chyba z 7 aktów:/)

Do zarejestrowania potrzebny jest dowód rejestracyjny z kraju UE lub dowód wyrejestrowania w kraju UE. Skoro Twój dowód ma pieczątkę anulowania, to po prostu traktowałbym go jako dowód wyrejestrowania. Tak czy siak tego potrzebujesz :)

Nie wiem na jakich forach szukałeś, ale po wpisaniu do googlarki "dokumenty potrzebne do zarejestrowania samochodu" w pierwszych kilku wynikach potwierdzają się moje słowa :)

P.S. Z Włoch rejestrowałem chyba tylko 1 auto akurat, ale rzecz odnosi się tu do polskich przepisów, które są identyczne dla wszystkich państw UE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 19:58 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
qqiz napisał(a):
Sam sobie przeczysz.

bynajmniej, najpierw przywożę auto na włoskich tablicach a potem wracam do Włoch , oddaje tablice i je wymeldowuje,

lopina napisał(a):
mam certyfikat własnosci i dowód rejestracyjny i to wszystko

a jak bedziesz chcial zarejestrowac to jeszcze musisz sobie stworzyc umowe sprzedazy
qqiz napisał(a):
Owszem, wystarczy zajrzeć na www pierwszego lepszego wydziału komunikacji, aby dowiedzieć się, że nie trzeba wcale dokumentu świadczącego o wyrejestrowaniu pokazywać.A wy piszecie tu ludziom w kółko, że trzeba wyrejestrować


no ciekawe jest to co piszesz
wiec zerknij na:
http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/ ... a_3019.htm
pkt 3
Kod:
dowód rejestracyjny lub inny dokument potwierdzający rejestrację (wyrejestrowanie) pojazdu za granicą;

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 20:43 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
DarPiet napisał(a):
qqiz napisał(a):
Sam sobie przeczysz.

bynajmniej, najpierw przywożę auto na włoskich tablicach a potem wracam do Włoch , oddaje tablice i je wymeldowuje,


Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Najpierw na pytanie, czy jest obowiązek wyrejestrowania auta we Włoszech, napisałeś chłopakowi, że oczywiście jest.
A potem napisałeś, że wyjeżdżasz na Włoskich blaszkach.
Zresztą to nieważne, bo już wyjaśnione :)

DarPiet napisał(a):
qqiz napisał(a):
Owszem, wystarczy zajrzeć na www pierwszego lepszego wydziału komunikacji, aby dowiedzieć się, że nie trzeba wcale dokumentu świadczącego o wyrejestrowaniu pokazywać.A wy piszecie tu ludziom w kółko, że trzeba wyrejestrować


no ciekawe jest to co piszesz
wiec zerknij na:
http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/ ... a_3019.htm
pkt 3
Kod:
dowód rejestracyjny lub inny dokument potwierdzający rejestrację (wyrejestrowanie) pojazdu za granicą;


Zajrzałem i nie wiem w czym masz problem?
Ze zrozumieniem łącznika "lub"?
Jest to alternatywa łączna, co oznacza, iż zdanie jest prawdziwe przy prawdziwości przynajmniej jednego argumentu oraz fałszywe przy fałszywości obu argumentów.

W praktyce oznacza to, że nie miałeś racji albowiem do zarejestrowania pojazdu w Polsce nie musisz mieć dowodu wyrejestrowania jeśli masz dowód rejestracyjny :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 20:51 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
qqiz napisał(a):
W praktyce oznacza to, że nie miałeś racji albowiem do zarejestrowania pojazdu w Polsce nie musisz mieć dowodu wyrejestrowania jeśli masz dowód rejestracyjny

raczej w teorii a nie w praktyce bo pani w okienku Urzędu Komunikacji zarzada od ciebie dowodu na wymeldowania pojazdu za granica, bo skreslic i napisac ANULATTO mogles sam:)

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 21:00 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
DarPiet napisał(a):
qqiz napisał(a):
W praktyce oznacza to, że nie miałeś racji albowiem do zarejestrowania pojazdu w Polsce nie musisz mieć dowodu wyrejestrowania jeśli masz dowód rejestracyjny

raczej w teorii a nie w praktyce bo pani w okienku Urzędu Komunikacji zarzada od ciebie dowodu na wymeldowania pojazdu za granica, bo skreslic i napisac ANULATTO mogles sam:)


O matko!
Stary, przecież jest napisane jak wół:
Cytuj:
dowód rejestracyjny lub inny dokument potwierdzający rejestrację (wyrejestrowanie) pojazdu za granicą;


Sam to zresztą cytowałeś. Masz problem ze zrozumieniem prostego zdania?
Piszę przecież o tym, że nie musisz jechać i wyrejestrowywać, bo wystarczy dać dowód rejestracyjny. A Ty w kółko swoje.

Pierwszy człon zacytowanego zdania daje Ci odpowiedź, że niepotrzebnie wozisz się z tymi kwitami po włoskich urzędach. Przyjeżdżasz autem na włoskich oryginalnych tablicach i zdajesz je razem z oryginalnym dowodem rejestracyjnym w polskim wydziale komunikacji.
I załatwione :)
Żadna operacja ponownego lotu do italii w celu wymeldowania auta nie jest konieczna, jeśli właściciel był tak dobry i oddał Ci z blaszkami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 21:06 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
qqiz napisał(a):
Żadna operacja ponownego lotu do italii w celu wymeldowania auta nie jest konieczna, jeśli właściciel był tak dobry i oddał Ci z blaszkami.

ty znowu teorie zapodajesz....
zycie niestety jest inne, jak mi pokazesz Włocha ktorego 1szy raz widzisz na oczy i ktory da ci swoje tablice zebys na nich autem wrocil do Polski to stawiam skrzynke johny walkera
znajomy jezdzi do wloch od 10lat i handlarze od ktorych kupil dziesiatki aut i ktorych widzi 2 x w miesiacu nie chca mu dawac aut na kolach

tak wiem, zaraz mi powiesz ze tak ci powiedziala pani w urzedzie komunikacji.
ja pisze jak wyglada temat praktyczny zagadnienia, jak to wyglada i jakie dokumenty MUSISZ miec zeby auto zarejestrowac w ciagu 1 dnia a nie bujac sie do urzedow po kilka razy, nikt na to nie ma czasu

przedstawilem zagadnienie od strony praktycznej i dla mnie koniec tematu

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 21:22 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
DarPiet napisał(a):
qqiz napisał(a):
Żadna operacja ponownego lotu do italii w celu wymeldowania auta nie jest konieczna, jeśli właściciel był tak dobry i oddał Ci z blaszkami.

ty znowu teorie zapodajesz....
zycie niestety jest inne, jak mi pokazesz Włocha ktorego 1szy raz widzisz na oczy i ktory da ci swoje tablice zebys na nich autem wrocil do Polski to stawiam skrzynke johny walkera
znajomy jezdzi do wloch od 10lat i handlarze od ktorych kupil dziesiatki aut i ktorych widzi 2 x w miesiacu nie chca mu dawac aut na kolach

tak wiem, zaraz mi powiesz ze tak ci powiedziala pani w urzedzie komunikacji.
ja pisze jak wyglada temat praktyczny zagadnienia, jak to wyglada i jakie dokumenty MUSISZ miec zeby auto zarejestrowac w ciagu 1 dnia a nie bujac sie do urzedow po kilka razy, nikt na to nie ma czasu


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

WTF? Nie wiem o co Ci chodzi.

Najpierw piszesz, że przywozisz na włoskich oryginalnych tablicach auta. teraz piszesz, że tak się nie da :rotfl:

Zresztą i tak nie ma to nic do rzeczy, bo dyskusja w tym dziale dotyczy prawa i faktycznie obowiązujących rozwiązań.

Napisałem, że bzdury opowiadasz, że jest obowiązek pokazania dowodu wyrejestrowania auta w kraju pochodzenia przy rejestracji w Polsce i udowodniłem swoją rację.

I na tym temat się kończy i użytkownicy szukający w tym dziale rzetelnych informacji mogą się dowiedzieć, że dowód rejestracyjny z kraju pochodzenia oraz oryginalne tablice wystarczą i nie trzeba wymeldowania.

Po to jest ten dział, żeby rzetelnie informować a nie snuć dywagacje co komu Pani w okienku powiedziała, a co komu się wydaje, a co komu kto powiedział na giełdzie, a jak kto zwykle robi.

A jeśli obowiązujące w Polsce prawo Ci nie wystarcza, to poprę swe tezy dla twego komfortu praktycznym przykładem z życia. I ja i moi znajomi po wielokroć rejestrowaliśmy w PL auta zarejestrowane w różnych krajach UE i ponieważ przepisy są takie a nie inne, to żadna mniej lub bardziej rozgarnięta babeczka w okienku nie robiła żadnych problemów o wymeldowanie tylko grzecznie rejestrowała, a potem sama odsyłała oryginalne tablice i kwit do odpowiedniego urzędu w kraju pochodzenia :) Taka jej rola, taki obowiązek, za to jej płacą :)

Ja ci dobrze radzę, ale jak masz nadmiar czasu na latanie po włoskich urzędach to spoko ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 21:33 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
qqiz napisał(a):
Najpierw piszesz, że przywozisz na włoskich oryginalnych tablicach auta.

przywożę, średnio co 50 te:)

qqiz napisał(a):
Napisałem, że bzdury opowiadasz, że jest obowiązek pokazania dowodu wyrejestrowania auta w kraju pochodzenia przy rejestracji w Polsce i udowodniłem swoją rację.


Bosche ty znowu swoje? teoretycznie masz racje i co z tego? to tylko teoria bo żaden wloch nie da ci auta na swoich tablicach,
dotarlo do ciebie?
myślisz ze nie prościej byłoby jechać autem na kolach niz czekać tydzień albo 2 na to az zabierze je lora?
TEORETYCZNIE tak, tak jak i teoretycznie mozna nie wymeldowac auta we wloszech tylko zrobic to w Polsce..
qqiz napisał(a):
Ja ci dobrze radzę


dzieki za teoretyczne rady, ale nie skorzystam.

qqiz napisał(a):
ale jak masz nadmiar czasu na latanie po włoskich urzędach to spoko

ja nie latam po wloskich urzedach wiec to nie moja sprawa, to po 1sze
po 2gie wloski urzad to nie polski w ktorym stracisz pol dnia na stanie zeby cokolwiek załatwic, we włoszech wchodzisz do agencji i robisz wymeldowanie w 10min, a oni juz reszte wysylaja do urzedu,

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 21:43 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
qqiz napisał(a):
Najpierw piszesz, że przywozisz na włoskich oryginalnych tablicach auta. teraz piszesz, że tak się nie da


Przeciez pisalem Ci juz ze mozna sobie spokojnie wyjechac z wloch autkiem , tylko ze go w Polsce nie zarejestrujesz !!! Poprosza Cie w wydziale komunikacji o dowod rejestracyjny i pani zapyta sie dlaczego nie ma wymeldowania w dowodzie i wtedy musisz spowrotem jechac tam i auto wymeldowac. Czy jest sens? Ja uwazam ze nie ma ale kazdy ma swoj poglad na zycie :)

Wpisz sobie w google rejestracja auta z wloch i bedzie duzo do poczytania. Inne papiery sa w niemczech inne we wloszech inne w belgii, francji,holandii itp my konkretnie mowimy o pojazdach z wloch.

Lepiej juz zamknac ten temat kazdy zrobi jak uwaza , ciekawe tylko czemu ja i duzo osob z wloskimi autami mielismy anulowane dowody - pewnie dla jaj bo sie kupujacemu nudzilo, a moze podobala mu sie jakas wloszka w urzedzie :)
Najgorzej jest gdy teoretyk kluci sie z praktykiem i probuje przekonac kogos kto robi to od lat ze nie ma racji.

W pracy tez czesto takich ludzi spotykam, przez pierwsze 5 min rozmowy znaja sie lepiej niz ja na tym co robie od lat ale pozniej niestety czar pryska i musza przyznac racje


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 21:55 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
http://forum.interia.pl/watek-chronolog ... c,1,13,0,0

A tutaj wycinek z tego forum ( pierwszego lepszego po wpisaniu w google w/w hasla)

"Możesz kupic bez zarejestrowania,cło ,skarbowy i rejestracja nie są takie skomplikowane.Ale auto zWłoch musi byc tam wyrejestrowane i zdięte zewidencji notarialnej. Włosi mają auta zapisane notarialnie. W dowodzie rejestracyjnym musi byc wpis o zdięciu z ewidencji notarialnej. więc sprawdzaj dokładnie dokumenty"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: ile czasu można jezdzic na orginalnych tablicach zagranicz..
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 21:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Dyskusja jak ze slepymi o kolorach. Zamykam.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL