BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 4 czerwca 2024, 07:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela
PostNapisane: 2 sierpnia 2010, 11:51 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52B28
1. czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela???? chce samo OC w moim przypadku teścia ma 60%

moj wiek 23lata ,przez 3 lata mialem na siebie samochod po 3 latach sprzedałem i nic nie miałem, sprzedałem rok temu w sierpniu,

2. słyszałem ze moje znizki nie przepadną(nie mam jeszcze 25 lat to liczą wzwyzke ale -30% do tej pory miałem) jesli w ciągu 2 lat zarejestruje coś???

3. ile orientacyjnie moge zabulić za silnik 2.8??? bedzie coś koło 500-600zł na rok?

chce sie teraz dowiedziec bo nie chce dac ciała jak to było w przypadku omegi 2.0 na siebie płaciłem 1800zl na dzien dobry ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela
PostNapisane: 2 sierpnia 2010, 13:24 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
mariansss napisał(a):
1. czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela???? chce samo OC w moim przypadku teścia ma 60%


Tak , jezeli bedziesz go mial jako wspolwlasciciela

mariansss napisał(a):
2. słyszałem ze moje znizki nie przepadną(nie mam jeszcze 25 lat to liczą wzwyzke ale -30% do tej pory miałem) jesli w ciągu 2 lat zarejestruje coś???


Nie przepadna

mariansss napisał(a):
3. ile orientacyjnie moge zabulić za silnik 2.8??? bedzie coś koło 500-600zł na rok?


Podaj kod pocztowy pierwszego wlasciciela i wiek tescia to policze Ci w wolnej chwili.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela
PostNapisane: 2 sierpnia 2010, 15:49 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52B28
Podaj kod pocztowy pierwszego wlasciciela i wiek tescia to policze Ci w wolnej chwili.

07-410 Ostrołęka- około 54tys mieszkańców; teść współwłaściciel 46lat miejscowość ok 8tys mieszkanców

z góry dzieki za podpowiedź


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela
PostNapisane: 3 sierpnia 2010, 14:05 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
mariansss napisał(a):
Podaj kod pocztowy pierwszego wlasciciela i wiek tescia to policze Ci w wolnej chwili.

07-410 Ostrołęka- około 54tys mieszkańców; teść współwłaściciel 46lat miejscowość ok 8tys mieszkanców

z góry dzieki za podpowiedź


Najlepiej wyszlo mi w HDI - 887zł ( OC/NW/ASS w pakiecie) , InterRisk - 962zł ( samo OC) , Compensa 1075 zł ( samo OC )


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela
PostNapisane: 3 sierpnia 2010, 17:14 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52B28
Najlepiej wyszlo mi w HDI - 887zł ( OC/NW/ASS w pakiecie) , InterRisk - 962zł ( samo OC) , Compensa 1075 zł ( samo OC )[/quote]


a powiedz jeszcze jesli chodzi o sam przedział pojemnosci to w jakim ten silnik 2.8 sie miesci? 2.5-3.0??? czy 2.0 - w zwyż???? ciekawi mnie uniqa jeszcze


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela
PostNapisane: 3 sierpnia 2010, 18:08 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
mariansss napisał(a):
a powiedz jeszcze jesli chodzi o sam przedział pojemnosci to w jakim ten silnik 2.8 sie miesci? 2.5-3.0??? czy 2.0 - w zwyż???? ciekawi mnie uniqa jeszcze


Powyzej 2.5 nie ma juz roznicy. Niektore TU maja pow 2 stala stawke inne pow 2.5, nie spotkalem sie z taryfa gdzie byloby np pow 3.

Jesli chodzi o Uniqa to nie liczylem nawet bo w moim miescie na duze pojemnosci ma bardzo duza stawke (podejrzewam ze u Ciebie bedzie podobnie) , do tego dochodzi jeszcze zwyzka chyba 80% za wiek do 24 lat wiec sobie odpusc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela
PostNapisane: 3 sierpnia 2010, 18:27 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52B28
jawa85 napisał(a):
mariansss napisał(a):
a powiedz jeszcze jesli chodzi o sam przedział pojemnosci to w jakim ten silnik 2.8 sie miesci? 2.5-3.0??? czy 2.0 - w zwyż???? ciekawi mnie uniqa jeszcze


Powyzej 2.5 nie ma juz roznicy. Niektore TU maja pow 2 stala stawke inne pow 2.5, nie spotkalem sie z taryfa gdzie byloby np pow 3.

Jesli chodzi o Uniqa to nie liczylem nawet bo w moim miescie na duze pojemnosci ma bardzo duza stawke (podejrzewam ze u Ciebie bedzie podobnie) , do tego dochodzi jeszcze zwyzka chyba 80% za wiek do 24 lat wiec sobie odpusc.



ok dzieki za info pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: czy moge skorzystać ze zniżek współwłaściciela
PostNapisane: 5 sierpnia 2010, 22:56 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52B28
w kalkulatorze axa wyszła mi składka na rok samego OC 437zł mozliwe to jest???

z uwzglednieniem danych moich jako drugiego młodszego kierowcy a korzystając z jego pełnych zniżek to pewnie traktowane jest jako ze ja musiał bym byc współwłascicielem a teść właścicielem, robi to jakąś różnice w axa?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL