BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 09:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wyrejestruj auto
PostNapisane: 8 czerwca 2007, 23:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2220
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E39
Kod silnika: M57D30
Myślę że warto podzielić się takimi przeżyciami :) Może innym się przydadzą.

Czas jakiś temu przygodę z motoryzacją zaczynałem od autka które zmotoryzowało Polskę :wstyd: To to czerwone było charczało warczało ale jeździło i jeździć mnie nauczyło.
Naszło mnie na zmianę więc "parcha" sprzedałem znajomemu.Ów znajomy nie pokwapił z rejestracją auta i po jakimś czasie autko puścił dalej. Sprawa ucichła. Zaczęło się od telefonu z jakiejś warszawskiej komendy.Jakiś cicho ciemny zadzwonił wypytując o mnie i owego parcha.
Zdziwiony byłem ale gość nie dzwonił więcej więc odpuściłem temat. No i się zaczęło....telefony na zmianę ==> Straż miejska ==> Policja ==> straszenie sądem,kara 3000 złociszy + koszta sprawy itp.
Zapytacie o co chodzi?Otóż ktoś w przypływie radości rozbił parcha na warszawskiej Pradze a ja po sprzedaży stwierdziłem że wyrejestruję auto jak mi się przypomni.Efekt? Wizyta na komendzie, słanie pism i składanie wyjaśnień że to nie ja porzuciłem auto. Fakt wyrejestrowałem je pół roku po sprzedaży a za kolejne kilka miesięcy zaczął się ten meksyk.
Okazało się że jakoś system nie strawił mojego oświadczenia o sprzedaży a Policja zapytała kto był/jest właścicielem a informacji że autko było sprzedane nie dostali.Tym samy jechałem jako oskarżony :wstyd: .Trochę nerwów i biegania mnie to kosztowało.

Reasumując, wiem że może to brzmi wręcz śmiesznie ale po sprzedaży zawsze pamiętajcie o wyrejestrowaniu auta i proście o poświadczoną kopię tego że sprzedaż zgłosiliście ( czasami się zdarza że zapominają dać ) bo nawet nie wiecie kiedy się to może przydać :zdziwko:

Pzdr

CiOoS

_________________
" Jeśli Twoje dziecko kręci gwintem to wiedz że coś się dzieje...."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 czerwca 2007, 06:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 999
Lokalizacja: ZamoœÌ
znam podobny przypadek mój sąsiad tak miał

_________________
ÂŁatwa diagnoza uszkodzonego czujnika ABS-u


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 czerwca 2007, 07:03 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
CiOoS, kurcze w sumie rzeczywiście.. jedna moja beema wiem że nie jest zarejestrowana jeszcze jak ją sprzedałem z 5 lat temu :/ Coś może się stać jak ją w końcu wyjadą :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 czerwca 2007, 10:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2220
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E39
Kod silnika: M57D30
Wiesz Kocie to głupota niby nie?Bo w sumie większość właśnie nie pamięta. A potem tylko człowiekowi krwi napsują. Wolę nie myśleć co by było gdyby ktoś naprawdę narozrabiał....chociaż maluchem.... :hyhy:

_________________
" Jeśli Twoje dziecko kręci gwintem to wiedz że coś się dzieje...."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL