BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 22:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2008, 12:14 
Offline
Forumowicz

Posty: 306
Lokalizacja: Z nikÂąd
Wielkie dzieki panowie za zainteresowanie tematem i porady uzytkowników wezme z was przykład i 520 pro XL bym wybrał tylko prosił bym jeszcze o porade jaką antenke do tego radzicie długość firma może jakiś link a i panowie jeszcze jedno jaki ma zasieg to radio powiecmy z antenami począfszy o 77cm w zwyż????chodzi mi o przykładowy nie musi być dokładny bo jak wiadomo na zasieg wszystko ma wpływ i czy to prawda ze niektóre anteny na magnesie zrywają sie czy urywają się po przekroczeniu 130KM/H???i jaka cena za zestaw kolego???? :niepewny: :niepewny: :niepewny: :niepewny: :niepewny: :niepewny: :niepewny: :niepewny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2008, 15:40 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Uniden dobry wybor, ponieważ Uniden 520 PRO XL = President Johny II ASC, wyglad i czesci te same. President drozszy, bo na homologacje, Uniden nie ma.
Zasieg radia zalezy od dlugosci anteny. Jak wspomnialem wczesniej, nie ma sensu zakladac anteny 150 cm, bo i po co, skoro zbiera mimo wszystko wiecej smieci. Na trasie co 3 auto ma cb, wiec informacje są podawane na bierząco.
Magnes wytrzymuje do 200 km/h, sprawdzone ;)

Polece Tobie anteny do 100 cm :

1) magnesowe ( zeby nie rysowac lakieru podkladka pod antene za 2zl, gumowa osłona na antene pod wymiar magnesu, pasuje idealnie 10 zl lub nakleja sie bezbarwna folie np taka do owijania ksiazek)
-Hustler IC 100 http://www.allegro.pl/item311466941_ant ... l_usa.html
-Sirio AS 100 http://www.allegro.pl/item311342348_cb_ ... ratis.html

2) montazowe (najlepsze anteny sa z pierscieniami, łatwo sie je stroi )
-Sirtel S90 http://www.allegro.pl/item307860514_ant ... _hurt.html
a montaz na klapie bagażnika na uchyt SF40 wyglada tak ( prawa, lewa strona, na srodku, jak komu wygodnie )

Obrazek
Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, 17:06 
Offline
Forumowicz

Posty: 306
Lokalizacja: Z nikÂąd
Więc uważasz że to co zaproponowałem nie wchodzi w grę a jeżeli mugł byś rozwinąc dlaczeo???Proponujesz takie sprzęciki to podpowiec mi który z nich jest lepszy i jeżeli masz czas poradz jaką antene do tego byś radził najlepiej i jak mozesz podał byś mi link???Bo ja sie na tym nie znam czy Midlan czy Uniden to radio dla początkujacego i chciałbym usłyszeć w miare wyraźne wasze głosy a nie tylko trtzaski i szum!!! :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: ja czytam niektóre wypowiedzi użytkowników na temat radia z portrali cb :hyhy: !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2008, 20:14 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
XyX napisał(a):
Wielkie dzieki panowie za zainteresowanie tematem i porady uzytkowników wezme z was przykład i 520 pro XL bym wybrał tylko prosił bym jeszcze o porade jaką antenke do tego radzicie długość firma może jakiś link a i panowie jeszcze jedno jaki ma zasieg to radio powiecmy z antenami począfszy o 77cm w zwyż???:


Napisales, ze weźmiesz unidena 520 pro xl, podałem Tobie anteny dobrej jakosci, a jaka wybierzesz to juz zalezy od Twoich finansow. Kup co bedzie dla Ciebie wygodniejsze w uzytkowaniu. Czy masz garaz czy parkujesz pod chmurka i codziennie bedziesz chowal antene na noc, zeby nie ukradli (chcesz zdejmowac magnesowa antene czy tez odkrecic na motylku).

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lutego 2008, 09:22 
Offline
Forumowicz

Posty: 306
Lokalizacja: Z nikÂąd
renoraines Wielkie dzieki za porady ;) mam garaż i codzień w nim parkuje samochodzik szanuje i zawsze staram sie o niego dbać skoro on o mnie dba :rotfl: :rotfl: :rotfl: a właśnie myśle o antence tak jak na twoich fotkach bo można ją szybciutko zdjać i nie bendzie kusiła ciekawskich ludzisków :znudzony:!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lutego 2008, 14:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Prosze :). Zmierz odleglosc: miejsce mocowania radia-miejsce mocowania anteny, tak jak pojdzie kabel.Chodzi o to, zeby kabel antenowy mial wystarczajaca dlugosc (4 m powinno starczyc, ale zawsze lepiej sprawdzic ) i upewnij sie tez przed zakupem czy kabel antenowy jest zakonczony wtyczka do radia, a uniden zakonczony jest wtykiem do zapalniczki ( w standardzie nie jest, stad w opisach aukcji ''dodatkowo wtyk do zapalniczki gratis''). Jakbys mial jeszcze pytania to smialo pisz na PW.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2008, 17:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 2271
Lokalizacja: Słupsk/Ustka
Moje BMW: E39 530d M-pakiet
Kod silnika: M57D30
XyX,

mogę Ci odsprzedac antene President New Alaska 150 cm ze uchwytem, radio mi ukradli z antena o podstawie magnetycznej, a ta mi zostala - mało używana 3 mce w bardzo dobrym stanie - jak jestes zainteresowany to pisz na priv zrobie fotki.

_________________
73!! 51!!
mobile: President Johnny II ASC + Sirio AS 100

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL