BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 21:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2008, 16:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
mysle ze spokojnie litlle will da rade a gdzie mysle ze na srodku na klapie, i bat tez jest odkrecany i mysle ze nawet wygodniej niz na motylek, a jak przewod przyciszniesz klapa to mniejsze prawdopodobienstwo ze spadnie i pocharata auto

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 października 2008, 23:44 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1362
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Moje BMW: E 36/ E 91
Kod silnika: M40B16/ M47T2
Panowie po dlugim namysle(4 dni) i przeczytaniu polowy internetu :zdziwko: :rotfl: :rotfl: wybralem taki zestaw

http://www.allegro.pl/item459023047_cb_ ... mocja.html

Mysle ze da rade ;) :)

Mam jeszcze malutkie pytanie...czy ten zestaw zaraz po otrzymaniu moge podlaczyc...czy musze najpierw jechac na strojenie??Bo w instrukcji(ktora juz sciagnolem z neta) pisze zeby najpierw zestroic i nie podlaczac niezestrojonej anteny bo to moze prowadzic do uszkodzenia koncowki.

_________________
POZDRAWIAM


ŁUKASZ


<<< Maszeruj albo giń... >>>


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2008, 09:17 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 2271
Lokalizacja: Słupsk/Ustka
Moje BMW: E39 530d M-pakiet
Kod silnika: M57D30
no i gitara :)

mozesz podłączyć, ale jedz na strojenie, bo mozesz spalic koncowke mocy :rotfl:
chodzi o to, abyś nosnej długo nie trzymał - tzn. nie mówił długo przy jednym nacisnieciu przycisku na gruszce ;)

_________________
73!! 51!!
mobile: President Johnny II ASC + Sirio AS 100

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2008, 13:04 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1362
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Moje BMW: E 36/ E 91
Kod silnika: M40B16/ M47T2
Dziekuje wszystkim za pomoc...tak jak pisalem wyzej sprzet zakupilem...czekam na paczke i potem smigam na zestrojenie i ...witajcie Mobilki :)

_________________
POZDRAWIAM


ŁUKASZ


<<< Maszeruj albo giń... >>>


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 listopada 2008, 19:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1521
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: 528i 318i
Kod silnika: M52TUB28 M40B18
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=25990
witaj kolego pochwal się jak ten sprzęcik śmiga, gdzie zamontowałeś? ile kosztowało strojenie? i jakie parametry strojenia muszą być na tym pierdółku do strojenia, też chcę zakupić taki sprzęcik i czekam na cenne rady, pozdr Marcin :-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 listopada 2008, 23:11 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1362
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Moje BMW: E 36/ E 91
Kod silnika: M40B16/ M47T2
groocha napisał(a):
witaj kolego pochwal się jak ten sprzęcik śmiga, gdzie zamontowałeś? ile kosztowało strojenie? i jakie parametry strojenia muszą być na tym pierdółku do strojenia, też chcę zakupić taki sprzęcik i czekam na cenne rady, pozdr Marcin


Witaj.

Marcin wiec tak...kupilem radio Uniden pro 520 XL i do tego antenke Wilson Litle Will(ona ma ok 99 cm) jest to taki zestaw jak masz link do niego wyzej ktorego ja podawalem.

Za strojenie placilem 20 zl.Antene mam na dachu za pasazerem tak bardziej z tyl...kabel puscilem do bagaznika...pod kanape,pozniej tunelem srodkowym a radio mam zamontowane na tunelu srodkowym po stronie pasazera(zrobie fotki to wrzuce)
groocha napisał(a):
i jakie parametry strojenia muszą być na tym pierdółku do strojenia


Ogolnie chodzi o to bys mial jak najnizsze SWR...SWR mierzy sie zarowno na 1szym jak i na 40stym kanale...co do strojenia poczytaj badz pogadaj z kims co sie na tym zna dobrze(ja sam nie stroilem bo nie mam przyzadu i za bardzo sie nie znam....ale przypuszczam ze jakbym mial przyzad do strojenia to bym sobie zestroil sam ;) )

Co by tu jeszcez...a jesli chodzi o porade...to radyjko zdecydowanie polecam...ale co do anteny...to jakbym kupowal drugi raz to wziol bym sirio ml145...zreszta tutaj male porownanie kolesia ktory sie na tym zna dosc dobrze...oczywiscie jesli chodzi o zasieg to zaleznie praktycznie od wszystkiego...terenu,pogody,radia,zaklocen,smochodu itp
sirio ml145 - zasięg ok 15-20km - cena ok 140zł, dlugość 1,5metra
wilson little wil - zasięg ok 12-14km - cena ok 130zł długość 1 metr
sirio as-100 - zasięg ok 10-12km - cena ok 130zł długość 1 metr
president floryda - zasięg ok 7-9km - cena ok 140zł. długość 0,5 metra.

Tak ze na podsumowanie jesli chodzi o ten moj zestaw to jestem bardzo zadowolony i oczywiscie polecam.

Jesli jeszcze cos chcesz wiedziec sluze pomoca(na ile bede potrafil) :) ;)

[ Dodano: 11 Listopad 2008, 16:10 ]
iglu napisał(a):
radio mam zamontowane na tunelu srodkowym po stronie pasazera(zrobie fotki to wrzuce)


Obiecalem wiec wrzucam fotki...(robione telefonem wiec prosze o wyrozumialosc jesli chodzi o jakosc ;) )

Obrazek
Obrazek

Radio nie jest mocowane bezposrednio do tunelu(plastiku) tylko jes zamontowane na uchwycie...zalezalo mi na tym by nie dziurawic tunelu...wiec zrobilem jak widac....uchwyt ten jest zrobiony z blaszki ktora jest przymocowana po drugiej stronie tunelu(plastiku)do takiego stelaza z metalu...(jest tam takie cos jak sie sciagnie ta poleczke nizej zegarka.
(jesli kogos by blizej interesowalo w jaki to dokladnie sposob jest zrobione moge zrobic rysunek pomocniczy bo zdjec z montazu niestety nie mam)


Obrazek
Obrazek

_________________
POZDRAWIAM


ŁUKASZ


<<< Maszeruj albo giń... >>>


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 listopada 2008, 15:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 1855
Lokalizacja: Krk - Bobrza Góra :P
Moje BMW: e39 525d
Kod silnika: m57
no patrz jaki ty Łukaszku zdolniacha jesteś :hurra:

_________________
ex - e36 320i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 listopada 2008, 15:30 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1362
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Moje BMW: E 36/ E 91
Kod silnika: M40B16/ M47T2
anya napisał(a):
no patrz jaki ty Łukaszku zdolniacha jesteś


Aniu widzisz...zreszta je wiele innych rzeczy potrafie robic... :cwaniak: :cwaniak: :cwaniak: :cool: :hurra: :rotfl:

_________________
POZDRAWIAM


ŁUKASZ


<<< Maszeruj albo giń... >>>


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 listopada 2008, 19:22 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 16
Lokalizacja: polska
Witam mam ten sam zestawim co TY Uniden pro 520 XL i do tego antenke Wilson Litle Will. Sprawuje sie bardzo dobrze. Antene mam na dachu kabel pociągniety przez bagażnik do środka. Kup sobie taką przeźroczystą taśme samoprzylepną na lakier żeby sie nie porusował. Kupuje się to na m^2. Bodajrze 50zm na 1 metr kosztowało coś w okolicahc 3zł.
Radyjko mam pod łokietnikiem przyklejone na rzepie samo przylepnej. Radyjko można zdjąć w pare sekund.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL