BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 09:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2007, 22:53 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 263
Lokalizacja: Neverland
w zasadzie nie zauwazylem daty ale temat wisial to wlazlem :) to czekaj co maja zrobic teraz ci ktorzy je kupili wczesniej jak jeszcze mialo homologacje?przeciez tam nie ma zadnych dat na nich chyba ze przegapilem :zdziwko: date mam na karcie gwarancyjnej napewno a na homologacji to nie wiem :niepewny:

_________________
do licha them new model cars, we ridin' old school ;p


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2007, 13:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 211
Lokalizacja: ÂślÂąsk row
prawo nie obowiazuje wstecz :P
rozchodzi sie tylko o nowe na ten rok
a naprawde to rozchodzi sie o nic innego jak o kase uniden to tak naprawde president z tym ze uniden jest w stanach a president na europe po prostu spółka córka ;)
president ma w polsce przedstawiciela (w czestochowie) a uniden nie ma wiec wszystkie unideny na rynku pochodza z prywatnego importu i jako tako president nie ma nic z tego wiec lepiej było nie dawac zgody na handel i tym sposobem prym w polsce ma president :(

Jest data w unidenie miałem i oryginalna homologacja jest na rok wiec skoro uniden nie ma na 2007 wiec nie ma mozliwosci miec takowej deklaracji, a te z allegro maja po prostu zmienione daty i to wszystko... ;)

73!

_________________
bmw e46 320d sedan
[you] masz juz CB??? nie, to na co czekasz kupuj, mozemy pogadac na ÂścieÂżce o naszych BMW 73! www.cb-forum.pl


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2007, 14:03 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
widziałem tez Unideny w sklepie z radiami w Katowicach ,gościu powiedział ze po prostu wpisują ze radio zostało sprzedane w 2006 i wtedy ma ono homologacje ,a gwarancja swoją drogą liczona jest od daty zakupu

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2007, 14:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 263
Lokalizacja: Neverland
To ladne jaja. A powiedzcie jak sie jezdzi z presidentami? czy to prawda ze one sciagaja kupe smieci z eteru bo gdzies tak na cb-radio.pl przeczytalem :zdziwko: ja kiedys zamierzam zmienic radyjko ale zrobie to tylko raz kupujac wlasnie jakiegos presidenta poczekam tylko na przyplyw zbednej gotowki.

_________________
do licha them new model cars, we ridin' old school ;p


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2007, 15:01 
szebart napisał(a):
czy to prawda ze one sciagaja kupe smieci z eteru


to antena zbiera z tego co sie orientuje smieci !

Im wieksza tym niby lepsza ale i wiecej sciaga zaklucen !

Tak zle tak nie dobrze


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 czerwca 2007, 16:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 211
Lokalizacja: ÂślÂąsk row
bodziotg77 napisał(a):
to antena zbiera z tego co sie orientuje smieci !


dokładnie tak jest
radio tylko jesli jest lepsze potrafi zniwelowac niepotrzebne zakłucenia ale i tak zawsze cos zostanie.

73!

_________________
bmw e46 320d sedan
[you] masz juz CB??? nie, to na co czekasz kupuj, mozemy pogadac na ÂścieÂżce o naszych BMW 73! www.cb-forum.pl


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2007, 09:00 
Offline
Forumowicz

Posty: 240
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Scisle ujmujac UKE Uniden nie spelnia jakis tam wymagan zasadniczych i nie mozna go wprowadzac do obrotu. Chodza sluchy, ze to krecia robota dystrybutora Presidenta na Polske.
Poza tym tak na prawde policja moze zatrzymac Ci radio tylko w przypadku podejrzenia, ze pochodzi z kraziezy. policja nie ma zadych uprawnien a tym bardziej mozliowsci sprawdzenia prawidlowego dzialania sprzetu.
Jak myslisz, co bedzie bardziej spelnialo normy, standardowy Uniden, czy grzebany President ze zwiekszona moca w AM?

_________________
Tomek
Marzenia sie spelniaja...
E92 335ix


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 października 2007, 23:14 
Offline
Forumowicz

Posty: 133
Lokalizacja: Kielce
Witam wszystkich. Też chcę dołączyć do tematu. Będę mógł jednak coś powiedzieć o działaniu mojego CB dopiero za parę dni, ponieważ jest ono w trakcie montażu wraz z nowym audio. Myślę jednak, że zestaw nie jest zły: President Johnny II + President Misourii (antena wygląda zaje......). Pozdrawiam i podzielę się wrażeniami jak tylko zamontuję.

_________________
SPRZEDAM SWOJE BMW 320i - 12 500 PLN do negocjacji


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 października 2007, 06:51 
Offline
Forumowicz

Posty: 108
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Sir_Futur napisał(a):
... President Misourii (antena wygląda zaje......)


... niestety ale tylko wyglada :cwaniak: , jakość i wykonanie pierwsza klasa (cena już nie) - ale zasięg mizerny - polecam dakote albo ml'ke presidenta 8)

_________________
marzenie : E34 M5


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2007, 21:26 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 802
Lokalizacja: w-m
Moje BMW: 535d
bierz presidenta harry II, bardzo dobre niezawodne radyjko, do tego dobra antenka i jest naprawde miodzio ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2007, 15:43 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 211
Lokalizacja: ÂślÂąsk row
fomicz napisał(a):
Scisle ujmujac UKE Uniden nie spelnia jakis tam wymagan zasadniczych i nie mozna go wprowadzac do obrotu. Chodza sluchy, ze to krecia robota dystrybutora Presidenta na Polske.
Poza tym tak na prawde policja moze zatrzymac Ci radio tylko w przypadku podejrzenia, ze pochodzi z kraziezy. policja nie ma zadych uprawnien a tym bardziej mozliowsci sprawdzenia prawidlowego dzialania sprzetu.
Jak myslisz, co bedzie bardziej spelnialo normy, standardowy Uniden, czy grzebany President ze zwiekszona moca w AM?


doładnie policja nie ma takich uprawnien, tylko handel w sumie w rzeczywistości jest zakazany w polsce tymi radyjkami bez deklaracji zgodności, a co do unidena to jest juz na rynku radyjko godne polecenia i nawet moze ciut lepsze od u520xl a w tych samych pieniadzach, omega.
73!

_________________
bmw e46 320d sedan
[you] masz juz CB??? nie, to na co czekasz kupuj, mozemy pogadac na ÂścieÂżce o naszych BMW 73! www.cb-forum.pl


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2008, 01:27 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 40
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
president johny 2 asc ... plus antena wilson 1000 ... polecam szczerze wszystkim :)

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2008, 08:01 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 80
Lokalizacja: Pruszcz Gd
Moje BMW: E60
uniden 520xl + antena hustler

Polecam
Super zestaw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2008, 17:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Uniden tak Hustler nie, antenke jesli juz to jakis president albo wilson np litlle will

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 września 2008, 08:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
A ja polecę inną firmę Lafayette Ermes... jest to radyjko w miarę nowe i bardzo dużo osób je kupuje bo jest lepsze od presidenta... President jest przereklamowany!!!!
Te starsze presidenty są lepsze niż te nowe :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
I dużo osób w sklepach z CB Ci to powie :hyhy: :hyhy:
Po primo ma więcej filtrów niż Harry czy Johnny a to mówi samo za siebie!!!
Na forum CB sobie poczytajcie!!! będziecie zdziwieni ile dobrych komentarzy o tym CB jest :D :D :D :D :D :D

PS. i ma bursztynowe podświetlanie a nie jakieś zielone czy niebieskie :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 września 2008, 11:38 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 302
Lokalizacja: GoÂłdap/Warszawa
jesli nie ograniczają was pieniążki to President :D jeśli ograniczaja ALAN do tego antena któregoś z tych dwóch producentów i najlepiej jak jakiś pan co sie zna zakłada xD i na koniec dygrasja moim zdaniem do zastosowan prywatnych nie zarobkowych nie ma co wywalac grubych monet.....radio do 500zł no 600zł z anteną bedzie idealnym rozwiązaniem ....wiadomo chce sie mieć najlepszy stuff.....no ale kupisz sobie bedziesz miał sie czym chwalić a dzieciak kolacji nie zje ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL