BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] President Johnny III vs UNIDEN PRO 520XL
PostNapisane: 4 stycznia 2010, 18:22 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 230
Lokalizacja: Gołdap
Moje BMW: E36
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=131331
Tak jak w temacie cena kontra renoma?
Spotkałem sie z paroma opiniami na temat Harry 2 oraz Johnny 2, że niestety cena daje złudzenie konkretnego CB radia.. lecz po miesiącu nadchodzi zdziwienie, często siada asc. Uniden, ponoć jest na podzespołach President-a wiec jakość wykonania radia tej marki uświadamia nas o tych samych problemach? ktoś opisał ładny problem wypalania się elektroniki.. po paru latach użytkowania traci Waty i to nie jest wina ustawień anteny czy kabla.. po prostu siada elektronika?
Wiec moje Pytania... czy ktos posiada model nowszy Johnny 3? jak sie spisuje.. zasięg oraz usterki.. do tego zbierający od dawna pozytywne opinie 520XL? który lepszy? który częściej sie psuje? no i oczywiście jaki okres użytkujesz dane radio.

Jeżeli można oczekuje odp ludzi z pojęciem na temat cb.. ludzi chcący wnieść coś do tematu zapraszam do dyskusji.
btw. darujcie sobie teksty typu "co Ty gadasz mam/miałem/mój kolega/ posiada dany model i nie ma problemu."
interesują mnie fakty o zaletach usterkach i wadach.
Przede wszystkim licze na opinie ludzi często użytkujących CB a nie tak jak większość od święta.
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek
Bety krążą po mieście i część twarzy płonie. Bo siedząc na przystanku ty też marzysz o niej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: President Johnny III vs UNIDEN PRO 520XL
PostNapisane: 4 stycznia 2010, 22:09 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 197
Lokalizacja: Garwolin
Moje BMW: e36
Kod silnika: M40B18
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 49&start=0
Ja uzywam unidena 520xl i opisze swoj problem z nim, a co do presidenta to nie mialem stycznosci z tym radiem ale z opini kilku serwisantow i sprzedawcow dowiedzialem sie ze uniden i president to bardzo zblizone do siebie modele a wlasciwie to to samo.

Ja kupilem unidena na allegro no i zawiodlem sie poniewaz z antena sirio ml145 (zestrojona oczywiscie) zasieg byl bardzo slaby (max 3km). Mnie bardzo kiepsko slyszano a ja odbieralem takze z duzymi zakłóceniami ale cos tam bylo słychac a ze to byl moj pierwszy kontakt z cb to poprostu myslalem ze tak juz musi byc. Do czasu jak nie poczytalem na forum o zasiegu takich zestawow u innych.

Poczatkowo czytalem o przestrajaniu radia w "zera" ale moje bylo juz "przestrojone" w momencie zakupu. Ale z ciekawosci zawiozlem radio do serwisu zeby sprawdzic czy naprawde jest przestrojoneokazalo sie ze radio pomimo przestrajania sprzedawcy stalo w "5".
Od tamtej pory z radiem nie mam zadnego problemu a ma juz ponad rok.

_________________
Obrazek
Zobacz i ocen mojego sedana ====> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=56249&start=20


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: President Johnny III vs UNIDEN PRO 520XL
PostNapisane: 19 lutego 2010, 19:57 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 36
Posty: 98
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Moje BMW: E60
Kod silnika: M54B25
Posiadam radio Uniden 520 XL z anteną Presidenta z stała masą "nie magnes" spisuje się świetnie od ponad półtora roku. Polecam wszystkim.... :P

_________________
Bmw E60


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL