BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 4 czerwca 2024, 22:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] gta4 blaupunkt + skrzynia blaupunkt, radio do 400?
PostNapisane: 29 maja 2007, 17:40 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 31
Lokalizacja: KrakĂłw
Witam chcialem sie dowiedziec czy to dobre zestawienie zeby mi dobrze gralo bo wogole sie na tym nie znam.. w bagazniku bede mial tylko ta skrzynie nie tube bo mowili ze bardzo zle chodzi i odradzali....nie wiem jakie radio wybrac i czy to wogole dobry zestaw jesli ktos ma inne propozycje to prosze pisac gta 4 moze byc za mocny do tego jednego glosnika moze gta 2 bedzie lepszym rozwiazaniem i tanszym?? i jesli radio to jakie??
wzmacniacz gta4 400 zl lub gta2 200 zl
radio do 400
skrzynia 200
wiec chce wydac max 1000 zl im mniej tym lepiej mysle ze mi pomozecie...i chce zeby dobrze gralo kazdy ma inne wiec moze sie podzielic...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2007, 07:17 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 47
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Nooo baaa :rotfl: tylko niegadaj ze z tym zestawieniem co podałes chcesz w bmw grac :D
jak tak to zapomnij o tym jak najszybciej :hyhy: Poczekaj i skombinuj 400zł dodatkowo
i wtedy zrobisz taki zestaw :

WZMAK- Carpower HPB1502 500W RMS 459ł + kable nowy
Sub- VIBE BLAKC AIR II 12 500RMS 450zł nowy
Radio-JVC KD-G631 I 632 NOWE MODEL 2007R Z USB I PILOTEM 450zł nowy

puzniej mozesz pomeslec o DIETZ CHROME 1F cena 190zł .

Pozdrawiam

_________________
BYLO 318IS JEST 325m50 VANOS GS


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2007, 21:56 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 31
Lokalizacja: KrakĂłw
ok dzieki wzmacniacz super radyjko tez bardzo fajne a suba nie znalazlem ale pewnie tez jest niezly ale dzieki super zastaw pomysle zastanowie bo godne uwagi albo cos malo pisza ludzie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2007, 22:57 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1157
Lokalizacja: Mazury
Moje BMW: brak
Garaż: było V8
Jak najbardziej przychylam się do wyboru CarPowera, a jeśli ten będzie za drogi dla Ciebie proponuję HPB-602 225W RMS i cena 240zł.
Sub może być JBL np. CS 1204 lub GTO 1260BR obydwa mają po 250W RMS i kosztują ok. 400zł.

Co do kabli to polecam coś grubszego niż te w zestawach, gdzie zasilające na wzmak mają po 5mm, czasami 8. Jak już to co najmniej 16-25mm. "+" i "masa" takiej samej średnicy i najlepiej z akumulatora masę (w zestawie przeważnie masa ma 1m czyli do aku nie wystarczy).
Do głośnikow również lepiej dać solidniejsze kable , w dodatkowej izolacji , ekranowane o średnicy 1,6- 2,5mm.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2007, 07:18 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 47
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
w tej cenie nie znajdziesz lepszego suba jak Vibe BLACK AIR II 500rms tu masz linkagdzie mozna kupic ;) www.carmania.pl

_________________
BYLO 318IS JEST 325m50 VANOS GS


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2007, 07:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Co do Radia się nie wypowiem bo nie jestem za używkami :/ Jeżeli chodzi o wzmak to spokojnie coś kupiś za 200zł a za 400zł suba. Ja miałem 30cm Rockforda sprzedałem go za 400 ze dwa lata temu, Wzmak był jakis podły, niefirmowy - grało bdb.

Wg mnie ważne są markowe głośniki (czy to zwykłe czy basowe) , natomiast wzmak do subwoofera, jest prawie obojętny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2007, 08:40 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 31
Lokalizacja: KrakĂłw
nie wiem czy to sie rozni blaupunkt za 200 zl ma 250 rms jak inne a wzmacniacz ma 400 watt za 200 zl tez jak inne i jak car power wiec czym to sie rozni?? tylko firma prosze o wytlumaczenie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL