BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 5 czerwca 2024, 14:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 971 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 49  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 25 stycznia 2010, 21:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
pablost, jak możesz załóż nowy temat o CARPC (aby tu się nie czepiali że zaśmiecamy) i jak możesz/masz chęć opisz to car pc z golfa. Bardzo chętnie poczytam i ponękam pytaniami :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 25 stycznia 2010, 21:35 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
pablost napisał(a):
po pierwsze wszystko zależy od tego jak się robi CAR PC, bo jeżeli robisz to z głową to nic nie psujesz, nic nie wycinasz i wszystko idealnie pasuejpo drugietrzeba też umieć to zrobić, mieć jakieś małe doświadczenie i wiedzę na ten temat nie tylko teoretyczna ale i praktyczna



Ja juz raz to robilem, i nie obeszlo sie od ciecia wewnatrz za monitorem.....wkladajac din2 inaczej sie nie da, bo problem stanowi sterowanie ogrzewania na nogi, chyba, ze masz jakis lepszy sposob, to chetnie sie dowiem......no i mozliwe, ze chodzi ci o zwykly plaski monitor, to wtedy tak....ale czy nie lepiej wsadzic radio din 2, ktore ma praktycznie prawie tyle funkcji co dinavi niz bawic sie w pc????


Ja kupie, bo juz mam dosc kasetowego radia busines....wyglad do dupy, jakosc dzwieku do dupy, a i nawet nie wiem gdzie moje kasety z dawnych lat....przeszperalem cala piwnice i nic....

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 25 stycznia 2010, 22:43 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 24
Posty: 1221
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t ... 4#p1275674
KotSylwester napisał(a):
jak możesz/masz chęć opisz to car pc z golfa. Bardzo chętnie poczytam i ponękam pytaniami :)
:mur:

jak znajdę chwilek i poszukam fotek to postaram się coś takiego zrobi żeby to miał ręce i nogi :h


tomek-gti napisał(a):
Ja kupie, bo juz mam dosc kasetowego radia busines....wyglad do dupy, jakosc dzwieku do dupy, a i nawet nie wiem gdzie moje kasety z dawnych lat....przeszperalem cala piwnice i nic....
urra:

no to trzeba kupić cos takiego
http://www.allegro.pl/item884464946_kas ... phone.html
podpinasz ipod i masz nute jaką chcesz ale dzwięk nadal kiszka


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 25 stycznia 2010, 22:44 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 24
Posty: 1221
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t ... 4#p1275674
pablost napisał(a):
KotSylwester napisał(a):
jak możesz/masz chęć opisz to car pc z golfa. Bardzo chętnie poczytam i ponękam pytaniami :)


jak znajdę chwilek i poszukam fotek to postaram się coś takiego zrobi żeby to miał ręce i nogi ;)

tomek-gti napisał(a):
Ja kupie, bo juz mam dosc kasetowego radia busines....wyglad do dupy, jakosc dzwieku do dupy, a i nawet nie wiem gdzie moje kasety z dawnych lat....przeszperalem cala piwnice i nic....
urra:

no to trzeba kupić cos takiego
http://www.allegro.pl/item884464946_kas ... phone.html
podpinasz ipod i masz nute jaką chcesz ale dzwięk nadal kiszka


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 25 stycznia 2010, 22:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
Jo jo, ja poki co to szaleje z takim cudem wkladanym do zapalniczki z usb......odbior jak w dawnej mk, lub w jamniku hahahahahaha

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 25 stycznia 2010, 23:12 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 955
Moje BMW: e36 coupe,e46 coupe
Cytuj:
..... ale jeśli Dynavin zostanie przerobiony, poprawione zostaną przyciski i cena się ustabilizuje to na pewno do mojego e46 sobie kupię i pewnie też będę zadowolony
to ja też sie zdecyduje ale dopiero wtedy jak cena bedzie okolo 499 eur bo za wiecej nie dam ani centa dla mnie to noname produkt i durzo zeczy w nim mi brakuje.tak ze narazie odpuszczam sobie i kupuje radio alpiny bez cd funkcji...mozna zmienic kolor na czerwono-pomaranczowy i ma wyjscie usb. znakomity dla iphone czy ipoda :super: i cena nie powala 3 razy taniej niz za dynavin to jest w tej chwili dla mnie najwazniejsze
Obrazek
to wcale zle nie wyglada w e46 :ok:
Obrazek
a tutaj kolor w e36 komponuje sie z kolorem radia
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 08:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
germanmpower napisał(a):
dla mnie to noname produkt i durzo zeczy w nim mi brakuje


Nie to zebym wychwalal dynavi, ale jakich funkcji Ci tam brakuje??? Bo malo ich naprawde nie ma.
Co do alpinki, to naprawde jest dobra i duzo tansza, lecz wlasnie zalezy od potrzeb uzytkownika, bo jeli chce np ludzkie navi to alpina akurat ta mnie nie urzadzi, lecz przypuszczam, ze bedzie lepiej grac, ale tez nie musi, wszystko okaze sie za jakies 10dni

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 09:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Ale nie zapominajmy że radio przedewszystkim ma GRAĆ, a taki kombajn ma wszystko i może być do niczego. Fajnie że ma tyle funkcji jest taki fajny i dotykowy, ale co z tego jak włączymy muzykę (nie mówię o umpa umpa) i się okaże że jest klapa. Może do umpa umpa sie nada bo ma dużo wysokich i dużo basów a o to w takiej muzie chodzi.

Czy podłączał ktoś fabryczne CD pod wzmak i głośniki?

Powiem że ori CD z E36 96 rok i ori głośniki grają bardzo ładnie ale nie głośno. Czar pryska latem bez dachu. Wtedy radia jakby nie było. Natomiast z zamkniętym dachem gra naprawdę prawidłowo, tylko jak mówię... nie głośno.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 10:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
germanmpower, ta alpinka mnie nie urzekła (ale nie o to chodzi)... po prostu kiepsko ta ramka wygląda... i każdy Ci to powie... do E36 pasuje idealnie... bo sam mam :) a w E46 jest lipa...

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 11:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
Morfii napisał(a):
a w E46 jest lipa...


Ale zamontowana jest na srodku, a to juz duzy plus...bo wielu uzytkownikow e46 pakuje radia niesymetrycznie

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 11:28 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 955
Moje BMW: e36 coupe,e46 coupe
tomek-gti napisał(a):
germanmpower napisał(a):
dla mnie to noname produkt i durzo zeczy w nim mi brakuje


Nie to zebym wychwalal dynavi, ale jakich funkcji Ci tam brakuje??? Bo malo ich naprawde nie ma.
Co do alpinki, to naprawde jest dobra i duzo tansza, lecz wlasnie zalezy od potrzeb uzytkownika, bo jeli chce np ludzkie navi to alpina akurat ta mnie nie urzadzi, lecz przypuszczam, ze bedzie lepiej grac, ale tez nie musi, wszystko okaze sie za jakies 10dni

brakuje funkcji wyswietlania covera danego albumu z np ipoda zamiast tego pokazany jest jakis kwadracik z nutka. :znudzony: nie wyswietla na ekranie zalaczonego np videoclipa z iphone :kwasny: pozatym po co mi navi w alpinie skoro mam do wyboru TomToma czy navigon na iphone :rotfl:?uwazam ze navi wbudowana w przenosnym telefonie jest durzo praktyczniejsza bo bedziesz musial np przesiasc sie do auta kolegi i zalaczyc swoja navi.... :hyhy:
KotSylwester napisał(a):
Ale nie zapominajmy że radio przedewszystkim ma GRAĆ, a taki kombajn ma wszystko i może być do niczego. Fajnie że ma tyle funkcji jest taki fajny i dotykowy, ale co z tego jak włączymy muzykę (nie mówię o umpa umpa) i się okaże że jest klapa. Może do umpa umpa sie nada bo ma dużo wysokich i dużo basów a o to w takiej muzie chodzi.

wlasnie sa problemy z dzwiekiem w takim kombajnie to mnie rowniez odstrasza :znudzony:
Morfii napisał(a):
germanmpower, ta alpinka mnie nie urzekła (ale nie o to chodzi)... po prostu kiepsko ta ramka wygląda... i każdy Ci to powie... do E36 pasuje idealnie... bo sam mam :) a w E46 jest lipa...

przeciez sie nie obraze kazdy ma swoj gust nie reklamuje tej alpinki zeby ktos ja kupil :P pozatym specjalnie pokazalem wlasnie TAKA ramke posrodku a NIE po boku bo uwarzam ze juz lepiej pasuje do konsoli.jak mowilem nie wydam 650 euro za radio noname.wole poczekac na lepsza cene w granicach rozsadku bo zawyrzyli ja te chinczycy a czekanie umile sobie praktyczniejszym radiem :hyhy:


Ostatnio edytowano 26 stycznia 2010, 11:31 przez germanmpower, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 11:29 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 955
Moje BMW: e36 coupe,e46 coupe
tomek-gti napisał(a):
Morfii napisał(a):
a w E46 jest lipa...


Ale zamontowana jest na srodku, a to juz duzy plus...bo wielu uzytkownikow e46 pakuje radia niesymetrycznie

ciesze sie ze mnie poparles :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 12:40 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1398
Lokalizacja: Rheinland-Pfalz
Moje BMW: Individual
Kod silnika: 2.5 VTEC
Co do tej Alpine, w (prawie) kazdym innym aucie bylbym na tak, ale w E46 radia DIN niestety wygladaja :przestraszony: .
I to nie jest wyjatkiem.

_________________
325i Coupe E36 lila metallic
323Ci Coupe E46 estorilblau metallic
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 26 stycznia 2010, 19:21 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 24
Posty: 1221
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t ... 4#p1275674
tomek-gti napisał(a):
Jo jo, ja poki co to szaleje z takim cudem wkladanym do zapalniczki z usb......odbior jak w dawnej mk, lub w jamniku hahahahahaha

każdy kombinuje jak może grunt by słuchać to co się lubie :super:


germanmpower napisał(a):
narazie odpuszczam sobie i kupuje radio alpiny bez cd funkcji...mozna zmienic kolor na czerwono-pomaranczowy i ma wyjscie usb. znakomity dla iphone czy ipoda :super: i cena nie powala 3 razy taniej niz za dynavin to jest w tej chwili dla mnie najwazniejsze

według mnie ten alpain jest całkiem całkiem :super:
ale jak już mam coś robić to raz i porządnie a nie zmnieniac z radia na radio o potem jeszcze na coś innego

Krolik_Bugs napisał(a):
Co do tej Alpine, w (prawie) kazdym innym aucie bylbym na tak, ale w E46 radia DIN niestety wygladaja :przestraszony: .
I to nie jest wyjatkiem.
,
po za tym w e46 musi być duży wyświetlacz bo to bardzo smacznie wygląda :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 27 stycznia 2010, 10:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1247
Lokalizacja: NE/HL
Moje BMW: e46
germanmpower napisał(a):
uwazam ze navi wbudowana w przenosnym telefonie jest durzo praktyczniejsza bo bedziesz musial np przesiasc sie do auta kolegi i zalaczyc swoja navi....


Masz racje, lecz mam juz przenosne navi, wlasnie na takie akcje, lecz uwazam, ze takie jezdzenie z wiszacymi kablami na dluzsza mete jest denerwujace, a jak mam wbudowywac te navi, by ladnie wygladalo, to lepiej sobie mobilne zostawic np, jak bede wsiadal do innego auta, badz na rower, a wbudowac juz cos o szerszej gamie zastosowania

_________________
Wydajemy pieniadze, ktorych nie mamy, na tuning, ktorego nie potrzebujemy, by podobac sie ludziom, ktorych nie znamy.

moj BEAMER:
viewtopic.php?t=56107


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 27 stycznia 2010, 10:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
tomek-gti napisał(a):
jezdzenie z wiszacymi kablami na dluzsza mete jest denerwujace


1.zasilanie chowasz pod deskę a kabelek wyprowadzasz przy slupku
2.montujesz nawi przy lewym slupku - nie ogranicza widocznosci (niektorzy m montuja na srodku szyby), nie montujesz na tunelu srodkowym bo zawsze cos zaslania - albo wyloty, albo radio, albo panel klimy
3.kable nie sterczą :)

tomek-gti napisał(a):
a wbudowac juz cos o szerszej gamie zastosowania


sprecyzuj


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 27 stycznia 2010, 11:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
ja zaczynam uważać że czym więcej możemy kupować tym zaczyna nam to być najmniej potrzebne... jak ktoś jeździ mało to GPS jest mu zbędny... a więc wydawać kasę na coś z czego nie korzysta się jest stratą $$$.
Następna sprawa to, to że chyba najważniejsze jest by to ładnie wyglądało i grało... jak nie będzie ładnie grać to na co tyle płacić... po to by mieć psełdo multifunkcyjny chiński bubel ? czy ładnie to wygląda?? jest to alternatywa (jakaś) ale mam wrażenie że wszystko jest zrobione tanim kosztem... ...i jak by to podsumować dochodzimy do wniosku że zwykłe radio nam starczy... bo dobrze gra, jest wykonane z dobrych podzespołów i jak padnie to nie będzie nam szkoda tylu $$
Więc radzę 3 razy to przemyśleć... bo tak naprawdę napalamy się na coś co może okazać się totalną porażką...
Oryginalnego sprzętu się nie opłaca kupować bo kiepskie są mapy, brak odtwarzania Mp3 czy usb... z CAR PC... za dużo zabawy... i tak w koło macieju...

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 27 stycznia 2010, 13:00 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 955
Moje BMW: e36 coupe,e46 coupe
Slowa z mojej glowy wyjete :super: :hyhy: wlasnie od poczatku odkad uslyszalem na niemieckim Forum o tym radiu zaczely budzic mnie watpliwosci :ok: dobrze to opisales :hurra:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 27 stycznia 2010, 13:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 7229
Lokalizacja:
Moje BMW: E36 & E46
Kod silnika: M42 & M52
germanmpower, sprawa była by inna jak by na tym cudzie był napis np. ///ALPINE... to człowiek miał by świadomość że nie będzie to sprzęt jednorazowy... który nas nie zawiedzie... a tak to kurna jest tak samo jak kupno zegarka od cygana... :rotfl: :rotfl: "bierz Pan za 200zł... to ROLEX..." nie dzięki... "to za 50 sprzedam..." Różnica tylko taka że nie ma gwarancji :oczami:

Wiecie... jak każdy facet interesujący się motoryzacją lubię pewne gadżety, ale zaczynam powoli przechodzić z ilości na jakość... bo wydać kasę nie problem... problem jest wtedy gdy nie jesteśmy zadowoleni :zakrecony:

_________________
Sprzedam fele 16" + roczne opony...
E36 ALPINWEISS... Sprawdź... :hyhy:
E46 COSMOSSCHWARZ... Sprawdź... :hyhy: :hyhy: Nowe foty strona 31!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2010, 13:20 przez Morfii, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] alternatywa dla dużej navi
PostNapisane: 27 stycznia 2010, 13:19 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 955
Moje BMW: e36 coupe,e46 coupe
:hyhy: :rotfl: :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 971 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 49  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL