BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 8 maja 2024, 18:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] pomocy problemy z vcar audio
PostNapisane: 18 lipca 2007, 07:57 
witam wszystkich do mojej e 36 kupiłem wzmascniacz :

http://www.allegro.pl/item214335585_bla ... ancja.html

głośniki jbl
http://www.allegro.pl/item214837673_jbl ... onusy.html

i miałem radio firmy resonance taka badziewna marka kosztował odtwarzacz 300 zł rok temu mp3 itd spiołem to ze wzmacniaczem i te głośniki i grało mi to pięknie mocny bass taki ze montaż tuby zbędny niestety radyjko sięspaliło i kupiłem radio sony
cdx gt 616
http://www.allegro.pl/item214580028_son ... 4x50w.html


i po montażu spięte wszystko od wzmacniacza na grubych chinchach i znikła basowa gra tych JBL zamontowanych z tył jak podpinam je bez wzmacniacza tylko do samego radioodtwarzacza jest bas mocniejszy wiele niż ze wzmacniaczem ale bez porównania słabszy niż przy tym poprzednim radiu które ze wzmacniaczem grało cudnie a tu soniak nowy i ze wzmacniaczem cienko gra jest przy wzmacniaczu pare pokręteł ale powodują tylko zniekształcenia dzwięku przy większej głośnośći pomocy co to może być ze na badziewnym radiu lepiej grało niż markowym jak to rozwiązać


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2007, 09:27 
Offline
Forumowicz

Posty: 228
Lokalizacja: maÂłopolska
czyli podpiołeś suba pod wyjście sub z radia, tak ?? jeśli tak to szukaj w radiu funkcji do zwiększanai poziomu sygnału subwofera .. jeśli radio ma wyjście na suba to zazwyczaj ma równiez funkcję do regulacji go , są regulacje normalne Treble i Bass i zupełnie oddzielna funkcja do suba :) na nowym radiu pewnie ustawiona na poziom "0"

a i SONY to nie jest markowe radio ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2007, 09:56 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 67
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź
Karol kolega podpina Jbl-e normalne trojdrązne głosniki. O subie nic nie ma(napisale jedynie ze bas go zadowala i sub nie jest potrzebny) Wina lezy po stronie radia :) sprobuj jeszcze na korektorze w nim bo chyba nie ustawiales, a w ogole to mogles wbic na forum wczesniej, sony sie nie kupuje. Ja sprzedałbym radio i kupil alpine :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2007, 10:42 
Offline
Forumowicz

Posty: 228
Lokalizacja: maÂłopolska
..łojesu faktycznie nic nie ma o subie :wstyd: , w takim wypadku to juz tylko wina ustwienia korektora w radiu i samej jakości tego "markowego" radia ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2007, 16:43 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
ja mam R3000 chwilowo i sprawa wygląda tak że ma jedną parę wyjść RCA. i służy ona do podpięcia suba albo można przełączyć w ustawieniach na głośniki tylne. może to o to chodzi. a jak masz ustawione we wzmacniaczu? do tych 6x9 wszystkie filtry powinny być OFF.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL