BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 17:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] Centralny Zamek
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 16:06 
Witam, chiałem sie dowiedziec gdzie jest, to centralne od centralnego zamka wiem ze to głupio brzmi, ale kupiłem sobie alarm i chce sie wpiac do centralnego ale nie wiem gdzie, prosze pomózcie mi, bo jutro juz chciałbym go założyc, dzieki za odpowiedz :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 16:38 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 506
Lokalizacja: Kęty/Chełmek i okolice :)
sterownika od centralnego szukaj pod tylnim siedzeniem. jak znajde rozpiske co z czym i jak podlaczyc to podesle jeszcze dzisiaj. aha jaki to alarm?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 17:43 
Dałem za niego 1200zł elektryk go zamówił ma go u siebie podobno jakis pozadny, domyslałem sie ze pod siedzeniem ale chodzi mi który to jest ten od centrala, a jak elektryk bedzie go montował to bede przy tym i chciał bym sie mniej wiecej orientowac co on robi i ułatwic mu robote bo mu troche pomoge :mrgreen:

Aha ten elektryk u siebie w E34 520i 24V, podpiął sobie alarm do przednich drzwi do centralnego, mi to samo proponuje, ale chyba lepszym rozwiazaniem bedzie podpiac sie pod główny central :?: Jak myslice :?:
A moze jest w tym głównym jakaś gotowa wtyczka na fabryczny alarm :?:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 18:53 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
DAREX napisał(a):
Dałem za niego 1200zł

co to za cudo :shock:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 19:47 
Jutro wam napisze jaka to firma, bo mam go u elektryka, jak zamontuje sprawdez nazwe i wpisze na forum :?:

A tak na marginesie, macie jakies pomysły :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 20:33 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
DAREX napisał(a):
Dałem za niego 1200zł elektryk go zamówił ma go u siebie podobno jakis pozadny


Strasznie drogi, z tego co widziałem to alarmy są w cenie od 150zł do 500zł ( cena bez montażu te za 500zł mają funkce powiadamiania radiowego o wzbudzeniu alarmu i informują na wyświetlaczu pilota co się dzieje z autem.
Czy ten który ty kupiłes to jakis alarm z powiadamianiem i blokowaniem przez satelite i namierzaniem przez GPS :?:

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 20:43 
porzadne alarmy kosztuja 1000zł do 2500zł wiem, ze namierza go GPS, ale co dalej jutro sie dowiem.Chyba tez jest ze do 2km ma zasieg mój Pilot i jak mi ktos beeme zwinie to nacisne guzik i goscia zamyka w aucie cała elektronika pada i nie da sie jej włączyc dopóki nie nacisne przycisk jeszcze raz i gosc siedzi w aucie i czeka na mnie az przyjade i mu dam za to wpier....l, jeszcze cos tam było,a le mówie jutro sie dowiem, tylko chodzi mi o tego centrala :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 21:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
DAREX napisał(a):
Dałem za niego 1200zł

O żesz .... :) Troche sie wykosztowales, miejmy nadzieje ze warto bylo.

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 22:17 
Napewno bedzie warto dam mi ktos w kocu jakies porady :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2006, 23:26 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
DAREX, jak juz zamontujesz ten alarm to nie zapomniej się podzielić jak się sprawuje i jak działa to namierzanie gps .
Chociaż i tak sądze że najlepszym zabezpieczeniem przed złodziejami jest ubezpiecznie AC.

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2006, 08:47 
To ze sie pochwale to nie ma do tego zadnych watpliwosci :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2006, 10:04 
Dobra juz mam założony i jest git, mam 2 piloty LCD 8)
GPS-mam takie cos ukryte w aucie nie powiem gdzie :mrgreen:
I jak nacise taki guzki na pilocie to zaraz na wyswietlaczu pilota pojawiaja mi sie szczegółowe informacje gdzie w tej chwili samochód sie znajduje.
Jak mi ukradna auto-(mam nadzieje ze bedzie to niemozliwe :mrgreen: ), to jak do 2km nacisne pilot to tak jak mówiłem nie wyjda z auta, bo te cypelki tez sie blokuja,aby sobie recznie nie otworzył :x , mam ustawione ze co 2 godziny samoczynnie wyswietla sie mi na pilocie gdzie samochód sie znajduje i do tego pilot swa razy zapiszczy, mam takie coś jeszcze jak znajdywanie samochody ze jak nacisne dwa razy na guzik, auto dwa razy zapiszczy i 2 razy zamiga swiatłami-przyda sie jak pojade do Marketu juz nie raz zgubiłem auto :mrgreen:
Jak zapomne zamknąc auto, samocvzynnie zamknie sie za 45sekund i na pilocie wyswietla sie Car is Locked-jakos tak 8)
Samoczynnie auto zamyka mi sie podczas stania gdzies dłużej niz 20sekund, jak otworze wczesniej drzwi to auto sie nie zamknie8)
Co tam było, aha wkurza mnie to ze nie dało sie zrobić aby bagaznik sie sam otwierał, a była taka mozliwośc elektryk powiedział mi ze BMW ma wsyztsko na MINUSIE, i nie da sie zrobić aby bagaznik sie sam otwierał :roll: po nacisnieciu przycisku,przezyje jakoś :D- niech odda 100zł bo bez bagaznika powinno byc taniej :lol: :lol: :lol:
No to narazie tyle jak zerkne do instrukcji to jeszcze cos dopiesz, a i te piloty LCD są z tytanu :mrgreen: 8)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2006, 12:55 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
DAREX, no ładnie jak się czyta ten opis tego alarmu to az chce się go mieć.
A dałeś za niego 1200zł z montażem ,czy bez ?

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2006, 16:21 
labrador napisał(a):
A dałeś za niego 1200zł z montażem ,czy bez ?

Tak na marginesie to wziął mi 300zł za montaz po znajomości, a za sam alarm dałem 900zł :roll:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2006, 20:55 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
naprawde zabezpieczenie godne pozazdroszczenia :)


DAREX napisał(a):
Jak mi ukradna auto-(mam nadzieje ze bedzie to niemozliwe ), to jak do 2km nacisne pilot to tak jak mówiłem nie wyjda z auta, bo te cypelki tez sie blokuja,aby sobie recznie nie otworzył


Jedynie ta opcja mi się nie podoba,nie wiem czy to byłby dobry pomysł żeby zamykać złodziei w samochodzie,chyba lepiej żeby go opuścili i uciekli, ( bo jak zobaczą, że jest zamknięty to i tak wybijając szybę uciekną)

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2006, 21:52 
Wiesz, ale 2 kilometry to i tak blisko, wiec albo go to opuźni albo bedzie czekał(watpie), ale napewno dużo go to opóźni, ale zawsze moge zrobic tak ze cypelki bedą do otwarcia, a co do szyby, no jak wybije i go złapie, to źle z nim :evil: :evil:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2006, 07:39 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Darex nie pomyl przycisku od wysadzania auta w powietrze,znajomy znajomego tak miał ps tesciowa wtedy siedziała w aucie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2006, 13:07 
Lego napisał(a):
Darex nie pomyl przycisku od wysadzania auta w powietrze,znajomy znajomego tak miał ps tesciowa wtedy siedziała w aucie


Kurde takiego bajeru jeszcze nie mam bo jestem kawalerem, ale jak sie ożenie to musze nad tym pomyśleć :mrgreen:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL