BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 03:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e46] Telefon Siemens BIT 2.
PostNapisane: 7 października 2013, 08:04 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 44
Posty: 26
Lokalizacja: Gałków Mały
Moje BMW: 320d E46
Kod silnika: M47
Wita
Potrzebuję pomocy przy telefonie Siemens (słuchawka bez przewodu montowana w środkowej konsoli). Moja e46 z 2001 roku przed liftem jest wyposażona w zestaw głośnomówiący (mikrofon w podsufitce) + telefon Simens. Od samego początku jak kupiłem samochód miałem błąd w INPIE o braku MUTE w module telefonu ale brakowało mi też słuchawki więc ten temat zostawiłem w spokoju. Ale w końcu doposażyłem swój samochód w tą brakującą słuchawkę, kupiłem też kartę i włożyłem w uchwyt telefonu, uruchomiłem ten telefon i wszystko było by fajnie gdyby nie to, że faktycznie nie dział mi MUTE. TZN jak zadzwonię na ten telefon w samochodzie na monitorze, (bo mam navi MK3) pokazuje mi, że ktoś dzwoni dobieram słuchawką na kierownicy i jak mówię to słychać mój głos w drugim telefonie z którego dzwonie ale ja nic nie słyszę siedząc w samochodzie jak ktoś coś mówi, mało tego jak odbiorę połączenie to nie wyłącza się radio cały czas leci muzyczka z radia.... Więc myślałem, że sprawa jest prosta dostać się do modułu telefonu i naprawić połączenie MUTE z tego modułu, który idzie do modułu radia.... no i tutaj zaczęły się schody - NIE MOGĘ ZNALEŹĆ modułu radia.... nie ma go w bagażniku po lewej stronie ani w bagażniku w podłodze tam gdzie jest radio..... gdzie jest ten moduł skoro działa mi telefon a jedynie problem jest z dźwiękiem z telefonu z powodu nie działania MUTE?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] Telefon Siemens BIT 2.
PostNapisane: 8 października 2013, 07:30 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 44
Posty: 26
Lokalizacja: Gałków Mały
Moje BMW: 320d E46
Kod silnika: M47
udało mi się rozwiązać ten problem.... znalazłem moduł telefonu (w Touringu jest ukryty z lewej strony w bagażniku za wewnętrznym wygłuszeniem).
http://www.auto-treff.com/bmw/vb/showth ... did=122802
a błąd z MUTE wyeliminowałem przeciągając nowy kabelek od MUTE między właśnie modułem telefonu pin 29 a radiem pin 4. Teraz wszystko gra :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] Telefon Siemens BIT 2.
PostNapisane: 19 października 2016, 11:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Witam

Nie zakąłdam nowego tematu żeby nie zaśmiecać. Orientuje sie ktoś może czym zastąpić oryginalny akumulatorek słuchawki bo cena nowego trochę powala. Założyłem dwa ENELOPY ale niestety się nie ładują.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL