BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 kwietnia 2024, 13:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E38] Dynaviny, Eonony,Navipremium, współpracuje z DSP?
PostNapisane: 12 kwietnia 2016, 10:48 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 41
Moje BMW: 740i E38
Kod silnika: M60 B40
Witam!
Wiem, że temat walkowany wiele razy,ale ciężko znaleźć mi pasujący temat do tego,wiec pytam ;)
Mianowicie mam E38 z fabrycznym DSP bez NAVI, (z equalizerem z boku radia)
I teraz pytanko,chciałem zamontować NAVI, na początku myślałem o 4:3 ze względu na to, że podobają mi się serię, a ja mam przedlifta no i takie pierdoly, do tego jakiś tablet z nawigacja i WiFi i gitara. Potem wpadłem na pomysł, że może jednak do 16:9 dopłace. I natknąłem się na temat o tych dynavinach etc. Wszystko fajnie, zamontuje sobie ten emulator OBC i tak dalej, bo chce mieć jak dostępne jak najwięcej opcji fabrycznych, ale zonk. Podobno dźwięk ja DSP jest straszny... I teraz pytanie, czy każde takie urządzenie ma tragiczny dźwięk przy DSP? Nie chce zmieniać fabrycznego nagłośnienia bo jak dla mnie gra świetnie, lubię czysty i głęboki dźwięk. Natomiast bardzo mi się podoba kilka opcji jak choćby YouTube, pamięć SSD, bluetooth etc w tym kombajnie, tylko martwię się o dźwięk. Ma ktoś jakieś doświadczenia lub coś w związku z takim urządzeniem? Może jakaś porada? Fajnie by było mieć takie coś, ale nie kosztem dźwięku z DSP,bo jest naprawdę fajny. A z ciekawości, jak jest z tymi nawigacjami MK4? One dają radę z nowymi mapami? Bardzo się tną?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E38] Dynaviny, Eonony,Navipremium, współpracuje z DSP?
PostNapisane: 12 kwietnia 2016, 22:13 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 64
Moje BMW: E39
Z tego co wiem, to aby podlaczyc multimedialna stacje do dsp to musisz albo dsp miec podlaczone pod oryginalnego mida i to pod stacje (a mida miec np pod fotelem), lub miec wiazke bez dsp i bez ekranu 4:3 lub 16:9. O innych opcjach nie slyszalem. Mapy na mk4 dzialaja sprawnie i nie ma z nimi wiekszego problemu nie liczac tego, ze BMW ma chyba w duzym powazaniu nasz kraj, bo czesto trasy nie sa zaaktualizowane.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E38] Dynaviny, Eonony,Navipremium, współpracuje z DSP?
PostNapisane: 15 kwietnia 2016, 12:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 3649
Lokalizacja: Pyskowice
Moje BMW: F34 / CLA
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=143460
mam Dynavin N6 i bardzo dobrze współgra z H/K (E92)
nie wiem, jak ma się do do starszych wersji samochodów, u mnie jest dodatkowa adapter do złącza MOST, przez co wszystko jest PnP

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL