BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 10:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: E46 Buisness CD - przeróbka na mp3 / aux / kabel od Iphone'a
PostNapisane: 19 lipca 2016, 13:49 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Moje BMW: e46 320d
Kod silnika: M47N
Witam

Chciałbym w swoim radiu zrobić przeróbkę, żeby można było podpiąć odtwarzacz jakiś mp3 lub jeśli jest opcja pendrive :D ?
Jednak nie wiem jak to zrobić i czy samemu będę w stanie? Można by zamiast AM to zrobić (mam przycisk mode w radiu). Dodam, że wystaje kabel od iPhone'a - poprzedni właściciel zrobił sobie takie coś, jednak jak próbowałem podłączyć iPhone'a kolegi to nie można było odpalić muzyki przez niego, a jedynie ładował się..

Chyba, że coś w opcjach by trzeba pozmieniać? Tak czy siak ja Iphone'a nie mam, i kwestia czy da się taki kabel przerobić na wejście usb?

Czy jednak jest jedyna opcja aux ale z tyłu radia (czytałem na forach że jest taka możliwość) jako kabel jack do odtwarzacza przenośnego?

I czy są gdzieś instrukcje, albo ktoś mógłby poradzić jak zdemontować radio + panel nie uszkadzając przedniego panelu?

Pozdr,.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL