BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 21:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] Touring kamera cofania WiFi
PostNapisane: 24 lutego 2017, 10:33 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 737
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E39 525iaT, E46 325
Kod silnika: M54B25
Witajcie, Montował ktoś z was kamerę cofania w oparciu o nadajnik/odbiornik WiFi?
Interesuje mnie zestaw zbudowany z takich podzespołów:
http://allegro.pl/ag320-kamera-cofania-w-ramce-tablicy-ramka-tablica-i6290151097.html
http://allegro.pl/ak321-modul-bezprzewodowy-kamer-cofania-wifi-rca-i6528176062.html

Dlaczego wiFi?
Naprawiałem już wiązkę w zawiasie klapy i wiem, jaka to jest ginekologia i jak kruche są plastiki klapy (jak drogie też, bo nie idzie kupić uzywek z niepołamanymi zatrzaskami a nówki w ASO... $$$).

Mam oczywiście navi 16/9 z modułem TV w podłodze bagażnika i widzę to tak - kamera z obudową rejestracji, jeden otwór w klapie - w środek nadajnik wiFi i zasilenia dla niego i kamery wzięte ze światła cofania. Pod podłogą, koło modułu TV odbiornik wpięty w kostkę zgodnie ze schematami jakie są na forum i zasilanie wzięte gdzieś z tej wiązki.
Zadziała czy taki zestaw WiFi każdorazowo kiedy dostanie zasilanie z lampki cofania potrzebuje kilku sekund na nawiązanie połączenia - co w praktyce pewnie byłoby upierdliwe.

Co do kamery w obudowie lampki tablicy - chciałbym, żeby była umieszczona centralnie tak, żeby obraz oddawał jak najwierniej proporcje. Poza tym listwa na klapie w touringu słynie z rozsypywania się przy próbie odkręcenia i grzebania w miejscu lampki podświetlenia tablicy.

_________________
e///M-tuzjasta :)

E46 323i --> SPRZEDANY

E36 316i Compact --> SPRZEDANY

E36 320i Coupe --> SPRZEDANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E39] Touring kamera cofania WiFi
PostNapisane: 5 kwietnia 2017, 07:16 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 737
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E39 525iaT, E46 325
Kod silnika: M54B25
W związku z niesamowitą ilością odpowiedzi w temacie zdecydowałem się założyć klasycznie - przewodową. Działą, świetny upgrade, tylko pilnujcie sprzedawców, żeby kamera była na 100% NTSC, bo za pierwszym razem sprzedawca przysłał mi przez pomyłkę PAL twierdząc, że to NTSC i parę godzin kombinowania w garażu psu w d..e ;)

_________________
e///M-tuzjasta :)

E46 323i --> SPRZEDANY

E36 316i Compact --> SPRZEDANY

E36 320i Coupe --> SPRZEDANY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL