BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 14:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] Odblokowanie edycji profilu w NCS pod Windows10
PostNapisane: 19 lutego 2018, 09:25 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz
Avatar użytkownika

Posty: 3
Moje BMW: E46 Coupe
Kod silnika: M52B20
Witam serdecznie .
Jakiś czas temu postanowiłem że zmierzę się moim nowym nabytkiem na polu kodowania i diagnostyki. Hm moje poprzednie auto grupy WV opanowałem więc czemu i tym razem miało by być inaczej ?.
No i w końcu się zabrałem za Inpę i Ncs a tu masz babo placek. Mam Windows 10 !!! A tu wszyscy mi mówią że jedynie na 32 bitach taki programy latają a najlepiej na XP . Hmm sobie myślę , poszukamy zobaczymy. No i oczywiście że da się mieć Inpę na Win10 i to bez problemu . Zainstalowałem i sprawdziłem . I co ? I działa . Włączyłem sobie od razu mrugnięcie kierunkami podczas zamykania i otwierani a .
Ale jednego jak zauważyłem na Win10 brakuje . Brakuje możliwości edycji wybranego profilu w NCS . Ale i na to znalazł się sposób który opisuję dokładniej na mojej stronie poświęconej rajdom samochodowym. Znajdziecie tam opis krok po kroku co i jak zrobić oraz linki do wszystkich potrzebnych programów i plików by nareszcie móc się w pełni bawić na Windows 10.

Zebrałem to wszystko bo wiem jak ciężko jest się połapać nowej osobie w tym temacie.
Oto link do mojej strony i opisu. http://rajdowka.pl/ncs-pod-windows-10/

Zapraszam i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL