BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 2 maja 2024, 07:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] Problem z seryjnym radiem !!!! ;/
PostNapisane: 26 grudnia 2007, 00:03 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 24
Lokalizacja: Będzin
Moje BMW: 530d
Witam
Od jakiegoś czasu mam problem z radiem seryjnym w swoim BMW 530d 99r. a mianowicie (nie za każdym razem sie tak dzieje) ale nie włącza sie tzn zegar w radiu działa po wciśnięciu guziczka natomiast radio echooo. Na szczęście jak samochód chwile popracuje to w końcu sie włączy samo. Druga rzecz którą zauważyłem gdy radio nie działa (tak jak opisywałem wyżej) świecą sie światła stopu natomiast jak tylko radio sie włączy światła sie wyłączają i już jest okej. Nie dzieje sie tak za każdym razem tylko czasami co nie zmienia faktu ze mnie to irytuje strasznie. Chciałbym dodać ze samochód sprowadziłem z Włoch który przez jakiś czas stal w salonie BMW zanim go kupiłem. Macie jakieś pomysły może co go boli? POZDR


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 grudnia 2007, 11:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Powiem,ze bardzo dziwna sprawa bo co ma radio do swiatel stopu?Moze gdzies sie robi male zwarcie albo cos z masa?A podlaczales auto pod kompa?

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 grudnia 2007, 12:01 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 24
Lokalizacja: Będzin
Moje BMW: 530d
no wlasnie wiem ze dziwna sprawa myslalem ze takie rzeczy sie dzieja od licznika bo pogubil piksele na wyswietlaczu i z kontrolkami sie cosik dzialo tzn nie zapalal sie airbag a gdy sie zapalil to radio sa wlaczylo ale oddalem go do regeneracji zalozylem i jak widac dalej problem z radiem bo reszta dziala i jest okej. Jutro jade na komputer podpiac i posprawdzac to ale szczerze mowiac watpie zeby komputer cos wykazal na to ;/. Aha jak wyjalem licznik to na wyswietlaczu radia jak sa cyferki 123456 to pogubil po doslownie jednej pikseli na kazdej cyferce.

[ Dodano: 17 Styczeń 2008, 22:48 ]
ostatnio zauwazylem tez ze gdy kontrolka poduszek sie nie zapali to wtedy takie dziwne rzeczy sie dzieja natomiast z momentem jej zapalenia wszytsko powraca do normy ;/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL