BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 11 maja 2024, 11:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] Demontaz seryjnego radia CD
PostNapisane: 15 stycznia 2008, 21:24 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 37
Posty: 44
Lokalizacja: łódź
Moje BMW: e46 cabrio
Witam, mam maly problemik, chcial bym zmienic seryjne radio bmw na CD z e46 na cos lepszego, ale nie wiem jak je zdemontowac, jaka tam jest kieszen, czy bedzie mi poasowalo jakies normalne radio, bo tamto seryjne jest troszke wieksze, serdecznie dziekuje za jakies podpowiedzi, Pozdrawiam Daniel :)


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2008, 13:51 przez Kosik87, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 stycznia 2008, 13:40 
Jest taka możliwość, ale trzeba kupić: ramkę, kable z oryginalnej wtyczki na ISO, oraz redukcje anteny. Ale moim zdaniem wygląda to badziewnie i osobiście bym tego nie robił. A po za tym temat już był poruszany więc wystarczyło poszukać


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 stycznia 2008, 18:30 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 37
Posty: 44
Lokalizacja: łódź
Moje BMW: e46 cabrio
nie mialem za duzo czasu by przegladac wszystkie posty, kurcze moze i wyglada badziewnie, ale to radio nie czyta nawet mp3, nic nie mozna do niego podlaczyc a jedynym jego plusem jest to ze dobrze sie komponuje z reszta samochody


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 stycznia 2008, 11:19 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 22
Lokalizacja: UK
witaj kolego,z demontazem nie ma problemu,musisz odciagnąc listwe od pasazera a pozniej te w srodkowej konsoli,pod nimi masz sruby trzymajace radio,mialem ten sam klopot bo zmienialem sobie kaseciaka,i tez chcialem cos lepszego,zakupilem kenwooda wyprodukowanego na 25 lecie firmy,model XXV 01D,naprawde fajne radyjko,ale nawet one nie potrafilo upiększyc wnetrza,poniewaz oryginalne radio jest wieksze i szersze,i moj kenwood wpadal do srodka,zakupilem wiec ta śmieszną plastikową ramke,ale po zamocowaniu jej wygląd wnetrza byl koszmarny.odradzam wiec ramke,a polecam kupno oryginalnego radia BMW CD Business MP3,takie wlasnie kupilem,wygląd ladny,wszystko ladnie skomponowane,odtwarza mp3,a przede wszystkim nie rzuca sie w oczy,wiec nie ma sie co martwic o zakup nowej szyby.pozdrawiam


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2008, 13:53 przez edi24, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 stycznia 2008, 20:29 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
to Ci pomoze, sa fotki ;)

http://bmw.bazzi.biz/4_3_Navi_ausbau.pdf


jesli nie masz to tutaj jest instrukcja oblugi do E46 PL http://rapidshare.com/files/70994217/In ... dunaj2.rar

klikasz free, potem bedzie podany czas i jak uplynie przepisujesz podany kod i sie pobiera za darmo)

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL