BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 21:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 stycznia 2008, 01:19 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 301
Lokalizacja: Jejkowice
Moje BMW: e60
Kod silnika: M54B30
Garaż: Było
E36 Compact 316i
E39 525TDS
E46 Coupe 320d, 325i
E30 318i cabrio
E60 520i, 520d, 525ia, 520da lift
E34 520ia
F30 320i
E87 118d
F10 520d, 525d
G31 520xd
Pawelos napisał(a):
Koblov napisał(a):
ale powiem CI ze radyjko robi swoje... Miałem Blaupunkta Freestylera z navi... 3 lata temu kosztowało ponad 2 tysiaki.... zmieniłem na najwyzszy model Clariona i efekt niesamowity...
od razu słyszalne było co radio moze wyciągnąc z głosników.



Wiesz ale poki co nie debatowalismy o Hi-Endach....


To, ze radio za 2klocki gra lepiej niz to za 400stowki, jest rzecza oczywista....


One 3 lata temu kosztowało 2 klocki.. teraz gdziez z 800 zł
http://www.allegro.pl/item294430753_bla ... zedaz.html
zresztą po przeczyszczeniu go w serwisie mam go do sprzedania za grosze...

ale do czego zmierzam.. chodziło mi o to ze zaczynając budowac zestaw audio zaczynamy od jednostki sterującej... bo kupując 1000 głosników mając 6 letnie radio ....chyba nie ma sensu.. dlatego napisałem ze moje poprzednie radyjko grało gorzej niz obecne....

i tu nie ma to nic wspolnego z Twoim radyjkiem czy Twoim sprzetem.. poprostu pisze o sobie:)

_________________
Obrazek

http://www.alpina-automobiles.com/

AUTOMOBILE MEISTER WERKE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 stycznia 2008, 09:04 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 553
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Panowie, oczywista ze bede wygluszal bryke... :super:
Ale wszystko wygluszac? wszysciutko????

To jakie glosniczki byscie polecali zeby wlozyc w nogi (przod) zeby sie nie marnowaly a graly w miare mozlisosci jak na to miejsce?

_________________
Jezeli moj post był Ci pomocny kliknij -> POMÓGŁ

Moja była :( -> M52B25 Estoril blau power!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2008, 19:06 
Offline
Forumowicz

Posty: 108
Lokalizacja: Kwidzyn
Witam mam e36 compact 1997 rok. Chciałbym się dowiedzieć jak wogóle się dobrać do rozbiórki tych kratek gdzie pod nimi są głośniki? Chodzi mi o tył boczki, oraz przód pod nogami no i te soprany jak je wymienić da się wogóle? Proszę o pomoc. Dzieki. Pozdrawiam.

_________________
Po prostu BMW

KVINEK (Marienwerder)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2008, 20:12 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Lokalizacja: GÂłogĂłw
jak w e36 compact, zamontować tweetery z zestawu infinity 5020cs w osłonkach od lusterek? "fachowcy" z CCA powiedzieli,że sie nie da i wsadzili mi je w drzwi w miejsce oryginalnych 87mm. I jeszcze jedno pytanie, jak zamontowaćw drzwiach głośniki 10cm? Jak to popodłączać?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2008, 20:17 
Offline
Forumowicz

Posty: 108
Lokalizacja: Kwidzyn
ja w lusterka to bym nie chcial. Ale jak sie dobrac do tych z tylu glosnikow i z przodu pod nogami jak zdjac oslony od glosników? Oraz jak wymontowac te z soprawny w boczkach? Jakie to są wymiary ich? Przód pod nogami 13cm tył 10 cm? a w boczkach?

Prosiłbym o odpowiedz na te pytania bym byl wdzieczny. Dzieki

[ Dodano: 26 Luty 2008, 18:23 ]
Mam pytanie montująć pod nogi 13 będa potrzebne jakies dystanse czy coś? Czy bez problemu one wejdą? Mam compact z 1997 roku 316. A i najważniejsze w oryginalnych głośnikach są napewno wtyczki oryginale a do nowych głośników takie nie pasują poprostu tą wtyke obciąc i podłaczyc?

_________________
Po prostu BMW

KVINEK (Marienwerder)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2008, 22:02 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 301
Lokalizacja: Jejkowice
Moje BMW: e60
Kod silnika: M54B30
Garaż: Było
E36 Compact 316i
E39 525TDS
E46 Coupe 320d, 325i
E30 318i cabrio
E60 520i, 520d, 525ia, 520da lift
E34 520ia
F30 320i
E87 118d
F10 520d, 525d
G31 520xd
bowwer napisał(a):
ja w lusterka to bym nie chcial. Ale jak sie dobrac do tych z tylu glosnikow i z przodu pod nogami jak zdjac oslony od glosników? Oraz jak wymontowac te z soprawny w boczkach? Jakie to są wymiary ich? Przód pod nogami 13cm tył 10 cm? a w boczkach?

Prosiłbym o odpowiedz na te pytania bym byl wdzieczny. Dzieki

[ Dodano: 26 Luty 2008, 18:23 ]
Mam pytanie montująć pod nogi 13 będa potrzebne jakies dystanse czy coś? Czy bez problemu one wejdą? Mam compact z 1997 roku 316. A i najważniejsze w oryginalnych głośnikach są napewno wtyczki oryginale a do nowych głośników takie nie pasują poprostu tą wtyke obciąc i podłaczyc?


kratki z przodu zdejmujesz tak :
od strony kierowcy musisz odkrecic srubke która trzyma rączke otwierania maski.
pewnie tez musisz sciągnać plastikową osłone progu bo ten plasticzek podchodzi pod listwe progową.. listwe ssuniesz bo jest na takich plastikowych kołeczkach..

z drugiej strony zdejmując prog klapka jest na zatrzaskach bądz jezeli juz ktos to pourywał to na srubce albo czyms podobnym... ( oryginał na zatrzaski..) po zdjęciu osłon głosniki są normalnie przykręcone na 4 sruby do płyty. prosty demontaż..

tył : otwórz klape bagaznika i odegnij wykładzine z boku. głosniki są przykrecone do tych kratek od spodu. powinienes miec srubki i łatwo je zdemontowac. wykładziny są profilowane i łatwo je naciągnac.

co do drzwi... oryginały były 87 mm... 100 mm mieszczą sie bez problemu a przykręcic mozesz smiało blachowkrętami wkręcając w boczek srubokretem. Bedą dobrze siedziec.
13stki tez wejdą ale musza byc o bardzo płaskim magnesie... do 53 mm głębokosci
głosnika.

wtyki jesli sa stare na wąska i szeroką to je obetnij i przylutuj kabelki do głosnika. bedzie to jeszcze lepsze.

_________________
Obrazek

http://www.alpina-automobiles.com/

AUTOMOBILE MEISTER WERKE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 43 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL