BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 06:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E34] Zabudowa w bagażniku
PostNapisane: 10 lutego 2008, 15:08 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Lokalizacja: RogoÂźno
Problem polega na tym że nie ma zbyt wyraźnego basu w środku po otwarciu bagaznika dostajesz strzał prosto w twarz ale w środku jednak jest tylko zarys basu....jak uzyskać w środku ten sam efekt jak w bagażniku...czy trzeba prowadzić jakis tunel do środka np przez tylna półke???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lutego 2008, 21:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1097
Lokalizacja: Krakow
Moje BMW: E39 520IA FL
Kod silnika: M54B22
5 od E34 sa bardzo dobrze wytlumione wiec trzeba mocniej dziagnac wzmakiem aby uslyszec w kabinie. Jedyne co mozna z tym zrobic to wyreguluj sobie na wzmaku.... bo roznego rodzaju demontaze tapicerek z tylnego oparcia itp odradzam. Jak wzmak jest mocny i bas dobry to to mozna wykrecic go mocno.....

Postaraj sie opisac co u ciebie gada i jak jest podłączone.

_________________
Bylo niezapomniane e39, jest drugie e39.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lutego 2008, 21:13 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1903
Lokalizacja: Tuchola
Moje BMW: E30 344i
Kod silnika: m62b44
Garaż: E36 Coupe 325i
E30 Coupe 344i
pierwsza najlatwiejsza sprawa - wyjac glosniki z polki, zapewniajac dotarcie dzwieku do wnerza kabiny przez te otwory po glosnikach - maskownice oczywiscie zostawic.

drugi sposob (lepszy) to wykorzsytanie podlokietnika (jesli nie masz to musisz kupic kanape z podlokietnikiem, wypchniecie blachy aby byl otwor - jest on juz naciety), zbudowanie skrzynki tak aby glosnik byl prosto w otwor na srodku kanapy, skrzynia musi byc przykrecona do oparcia aby bylo stabilnie - dzwiek bedzie super.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lutego 2008, 21:17 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1097
Lokalizacja: Krakow
Moje BMW: E39 520IA FL
Kod silnika: M54B22
qrax napisał(a):
pierwsza najlatwiejsza sprawa - wyjac glosniki z polki, zapewniajac dotarcie dzwieku do wnerza kabiny przez te otwory po glosnikach - maskownice oczywiscie zostawic.

drugi sposob (lepszy) to wykorzsytanie podlokietnika (jesli nie masz to musisz kupic kanape z podlokietnikiem, wypchniecie blachy aby byl otwor - jest on juz naciety), zbudowanie skrzynki tak aby glosnik byl prosto w otwor na srodku kapany, skrzynia musi byc przykrecona do oparcia aby bylo stabilnie - dzwiek bedzie super.


Stary, bez urazy ale rade tak bogata dales, ze az mi sie przykro zrobilo... tego typu rozwiazania to mozna stosowac w polonezie przy audio firmy First...

Jak jest wszystko dobrze zlozone na dobrych gratach i podzespolach to ma to gadac przyzwoicie, nie mam na mysli audio podwajajacego lub potrajajacego cene auta....

_________________
Bylo niezapomniane e39, jest drugie e39.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2008, 10:10 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
qrax napisał(a):
pierwsza najlatwiejsza sprawa - wyjac glosniki z polki, zapewniajac dotarcie dzwieku do wnerza kabiny przez te otwory po glosnikach - maskownice oczywiscie zostawic.

drugi sposob (lepszy) to wykorzsytanie podlokietnika (jesli nie masz to musisz kupic kanape z podlokietnikiem, wypchniecie blachy aby byl otwor - jest on juz naciety), zbudowanie skrzynki tak aby glosnik byl prosto w otwor na srodku kanapy, skrzynia musi byc przykrecona do oparcia aby bylo stabilnie - dzwiek bedzie super.


ja bym zrobił właśnie w taki sposób... :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2008, 13:16 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1903
Lokalizacja: Tuchola
Moje BMW: E30 344i
Kod silnika: m62b44
Garaż: E36 Coupe 325i
E30 Coupe 344i
Pawelos napisał(a):
qrax napisał(a):
pierwsza najlatwiejsza sprawa - wyjac glosniki z polki, zapewniajac dotarcie dzwieku do wnerza kabiny przez te otwory po glosnikach - maskownice oczywiscie zostawic.

drugi sposob (lepszy) to wykorzsytanie podlokietnika (jesli nie masz to musisz kupic kanape z podlokietnikiem, wypchniecie blachy aby byl otwor - jest on juz naciety), zbudowanie skrzynki tak aby glosnik byl prosto w otwor na srodku kapany, skrzynia musi byc przykrecona do oparcia aby bylo stabilnie - dzwiek bedzie super.


Stary, bez urazy ale rade tak bogata dales, ze az mi sie przykro zrobilo... tego typu rozwiazania to mozna stosowac w polonezie przy audio firmy First...

Jak jest wszystko dobrze zlozone na dobrych gratach i podzespolach to ma to gadac przyzwoicie, nie mam na mysli audio podwajajacego lub potrajajacego cene auta....


Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale bmw sedan jest bardzo trudne do naglosnienia i drugi opisany przeze mnie sposob jest bardzo czesto stosowany w instalacjach robionych przez najbardziej liczace sie firmy CA, wiec nie mow mi tu o polonezach - proste rozwiazania sa zazawyczaj efektowne i efektywne. Podkrecac wzmakiem to mozesz wlasnie firsta.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL