BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 15:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e36] Montaż CB tti 880
PostNapisane: 7 marca 2008, 08:55 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 44
Lokalizacja: znienacka
Mam problem, kupiłem to "radyjko" - okazało się być koszmarnie wielkie, nie mam pomysłów gdzie je zamontować. W tej chwili albo wala mi się po siedzeniu pasażera, albo leży w schowku, ale w obu wypadkach jak je ustawie na starcie tak zmieniam ustawienia dopiero przy następnej wycieczce - a nie po to kupiłem radio z tyloma funkcjami żeby wykorzystywać tylko on i off.
Kabel wypuszczam przez klapę z tyłu, wiec będzie trzeba radio łatwo demontować żeby najpierw przyczepić antenę a potem podłączyć do radia.

Macie jakieś pomysły gdzie to przyczepić ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2008, 09:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
ja mam brutalnie przykrecone po lewej stronie kierownicy na oslonie nad nogami. Jak ktos ma za dlugie nogi to zawadza ale dla mnie jest akurat. Radio jest na stale, antena wypuszczona przez klape, a kabel leci lewymi progami.
Z innych miejsc jakie widzialem to: miedzy fotelami (nie kazdemu sie miesci), schowek (kiepski dostep do regulacji radia)

Troche przeczysz samemu sobie, bo z jednej strony mowisz ze chcesz miec ustawienia zawsze takie same, a z drugiej strony chcesz to radio demontowac. Musisz albo zamontowac gdzies na stale (zeby bylo zasilane) albo pogodzic sie z ustawianiem za kazdym razem.

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2008, 09:45 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 54
Lokalizacja: Polska
Ja mam przykręcone z prawej strony na tunelu środkowym.Wadą jest że trzeba demontować przed opuszczeniem autka ;) ale trwa to dwie min.Dostęp jest dobry wyświetlacz też widać ok :ok: a tti880 jest faktycznie troszke duże.

_________________
uniden 510 + ML 145


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2008, 13:06 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 44
Lokalizacja: znienacka
mongooes napisał(a):
Troche przeczysz samemu sobie, bo z jednej strony mowisz ze chcesz miec ustawienia zawsze takie same, a z drugiej strony chcesz to radio demontowac. Musisz albo zamontowac gdzies na stale (zeby bylo zasilane) albo pogodzic sie z ustawianiem za kazdym razem.

Źle mnie zrozumiałeś, ustawienia mam takie same, bo radio jest w schowku, nie chciałbym przy 150 przesiadać się na miejsce pasażera żeby coś podregulować, dla tego chcę je mieć gdzieś pod ręką.
Jak to zrobiłeś że masz kabel w progach, ja mam Sirio ml 145 i nie starczy mi kabla żeby antenę zdjąć i do bagażnika wrzucić albo na środku dachu postawić (a moze słabo kombinowałem).
To czy radio będzie na stałe czy będę musiał demontować to już mniej istotna kwestia, grunt żeby było wygodnie podczas jazdy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2008, 13:47 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 54
Lokalizacja: Polska
u mnie kabelek idzie środkowym tunelem dalej pod kanapą do baga i starcza go aby antenka była na klapie i jeszcze jest za tyle luzu żeby ją włożyć wygodnie do bagażnika :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2008, 16:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
pin54, moze zle napisalem, ze w prograch ale leci nad progami pod plastikowymi listwami. Antena jest na srodku bagaznika, kabel leci przez bagaznik, potem pod siedzeniami z lewej strony. Potem pod listwami. Z przodu wchodzi za obudowe glosnika przy nogach (tamte okolice) kabla starczylo (zostalo jakies 2cm zapasu wiec niewiele) Antenka - najtanszy Hustler.

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2008, 16:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Też mam to radyjko i też już mi ręce opadają na myśl o tym że znowu będę się mordował i kombinował: GDZIE!? Myślę coraz częściej nad zdemontowaniem "panela"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2008, 17:18 
Offline
Forumowicz

Posty: 306
Lokalizacja: Z nikÂąd
Witam ja naszczęście posiadam malutkie radjo z którego jestem bardzo zadowolony sunker elite on + antenka sunker 100cm świetnie sie sprawuje a co najważniejsze gabaryty mikro :rotfl: ja mam umieszczony w srodkowym tunelu po lewej stronie nóg pasażera i jakoś nikt z pasażerów jeszcze nie narzekał nie urwał nie uszkodził i wszystko miodzio :) kabelek również puszczony przez podłokietni w tylnej kanapie i przez środek pod siedzeniem i dalej miedzy siedzeniami od strony pasażera do radyja :P świetna widocznośc wyświetlacza doskonała obsługa przycisków ogulnie nie moge narzekać :D !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2008, 20:24 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
Ja mam w desce i nie narzekam, tylko muszę głośniej brać jak gra radio, ale po 3 miesiącach nic się nie stało narazie,(raz zapomniałem wyłączyć :mur: i 8h pod robotą grało na maxa i nic się nie stało). I nie "przewala" mi się po fotelach, schowkach, i kabla żadnego nie widać :cwaniak:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2008, 09:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 35
Lokalizacja: Swietokrzyskie
Moje BMW: E46
Witam Panowie i Panie. Jako to jest moj pierwszy post na tym forum chcialbym jeszcze raz wszystkich powitac. A wracajac do tematu to tez mam radyjko TTi 880 i podziele sie z Wami jak to sobie wymyslilem. Przyczepione jest do fotela od spodu tak ze bez problemu mozna fotel regulowac.

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2008, 09:26 
Offline
Forumowicz

Posty: 306
Lokalizacja: Z nikÂąd
Według mnie to conajmniej dziwne miejsce do montowania cb radia energy11 a to dla tego ze po pierwsze nic nie widzisz co tam działasz wszystko odbywa sie po omacku :zdziwko: po drugie schylać sie w czasie jazdy zęby ewentułalnie cos tam pokombinować :zdziwko:no chyba ze znasdz na pamięc system rozłożenia guzików i reszte to szacunek dla kolegi :] ale według mnie to ostatnie miejsce gdzie je bym zamontował!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2008, 10:55 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
XyX, ja wiem? Ja w sumie też po omacku działam, bo przecież w nocy widać gałki ani napisy na nich...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2008, 11:10 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 54
Lokalizacja: Polska
A jak rozwiązujecie problem zmiany kanału też na czuja czy może jakiś patent.TTi ma wprawdzie w gruszce przyciski zmiany kanału na ale wyświetlacz dobrze czasem zobaczyć zaletą jest że dobrze ukryte nie kusi złodzieja :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2008, 16:31 
Offline
Forumowicz

Posty: 306
Lokalizacja: Z nikÂąd
Ja mam radyko ustawione pod kątem tagże wyswietlacz widze bez problemu i mam bezproblemowa obsługe radyjka :hyhy: :hyhy: :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl: !!!!!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2008, 18:46 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 35
Lokalizacja: Swietokrzyskie
Moje BMW: E46
Co do obslugi radyjka to nie ma problemu i wcale nie trzeba sie tak bardzo nachylac. Nauka na pamiec obslugi bez patrzenia na radyjko zajmuje doslownie kilka dni. Zreszta jak jade w trase to prawie wcale nic nie zmieniam bo po co?! Zmiana kanalow i blokada przyciskow jest w gruszce wiec nie ma zadnego problemu. Nie rzuca sie w oczy i nie kusi zlodzieja, nie trzeba za kazdym razem chowac i odpinac zeby czasem nie stracic radia i szyby. Jak zostawiam na dluzej samochod to tylko wystarczy gruszke wrzucic pod fotel i nikt nie wie ze jest radyjko. Wiadomo ze lepiej jak byloby gdzies na wierzchu, bardziej dostepne i widoczne ale naprawde nie jest tak zle i wcale nie musze widziec wyswietlacza czy guzikow bo to jest zbedne do tego aby pogadac i dowiedziec sie jak drozka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL