BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 12:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] 330D Radio BMW Busines - podłączenie zmieniarki CD
PostNapisane: 1 czerwca 2008, 19:40 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 142
Lokalizacja: UK
Trochę szukałem na forum na ten temat ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie opinii a mianowicie : Czy do radia BMW Busines da radę podłączyć zmieniarkę?

Obrazek
Obrazek

Dodam że jedyne wolne wyjścia które mam w radiu to te dwa zaznaczone na zdjęciu. Czy to pod nie podpina się zmieniarkę czy służą do czegoś innego?

Obrazek

I ostatnie pytanie: Jeśli faktycznie idzie do tego radia dołączyć zmieniarkę to jaką wybrać i jak zrobić samo podłączenie. Mam nadzieję że mnie oświecicie w tym temacie bo jestem w nim całkiem zielony :hyhy: Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 czerwca 2008, 23:06 
Offline
Forumowicz

Posty: 157
Lokalizacja: Sieradz
Moje BMW: 320d Touring
Kod silnika: M47N204D4
Witam!
Ja mam fabrycznie podłączoną zmieniarkę do tego radia więc chyba taka możliwość istnieje, oczywiście musisz poszukać jakiejś fabrycznej zmieniarki. Ewentualnie innej plus jakiś konwerter.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2008, 10:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 142
Lokalizacja: UK
Dzięki za odpowiedź :) Myślałem że już nikt się nie odezwie :) Zmieniarkę już mam tylko nieoryginalną Sony ale ten konwerter mnie martwi bo w zmieniarce jest okrągłe wejście. Nie wiesz może gdzie da radę taki konwerter dostać i ile może kosztować ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 czerwca 2008, 14:33 
Offline
Forumowicz

Posty: 157
Lokalizacja: Sieradz
Moje BMW: 320d Touring
Kod silnika: M47N204D4
Jeżeli jest to zmieniarka tylko CD Audio bez MP3 to koszt takiego interface'u to około 200zł ;/ Można jednak poszukać na aukcji ebay.co.uk, ja kupiłem interface do zmieniarki Alpine z MP3 do identycznego radia BMW jak Twoje, czyli Business Tape RDS zapłaciłem 250zł. Kupowałem z firmy SoundLinx www.soundlinx.co.uk
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 czerwca 2008, 08:18 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 142
Lokalizacja: UK
Dzięki za linka flyboy ! Już sobie wyszukałem co potrzebuje. Napiszę czy udało mi się podłączyć jak dostanę ten konwerter. Dzięki jeszcze raz. Pozdro

_________________
100% Benzyny w ÂżyÂłach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2008, 13:13 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: sikory
witaj niko330 ja mialem taki sam problem ale kupilem orginalna zmieniarke i mam tez navi w bagazniku nie wiem tak moze jest w bagazniku podlaczenie do zmieniari bo jest jakies wejscie kwadratowe ale niewiem do czego sluzy ,, hm z tego co widze w radiu sa 2 kostki do podlaczenia powiedz czy juz podlaczyles i do ktorej ,,,, kostki
rozumiem ze dlugi kable musiales ciagnac od radia do bagaznika hhm :szok:

z gory dzieki za odpowiedz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2008, 09:50 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 142
Lokalizacja: UK
Kropa.sp u mnie w bagażniku nie ma żadnych kabli wyprowadzonych (zmieniarka pewnie nie była przewidziana) dlatego też postanowiłem zweryfikować swoje plany i kupić duże navi plus oryginalną zmieniarkę z salonu. wiem że koszty będą znaczne ale czego się nie robi dla swojej beti :P Ogólnie chodziło o to że mam już dość jazdy ze słuchawkami na uszach i mp3 w kieszeni więc powierzę to fachowcom i idę na całość :hyhy: Pozdrawiam

_________________
100% Benzyny w ÂżyÂłach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL