BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 08:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] jaki telefon
PostNapisane: 18 czerwca 2008, 07:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1008
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Moje BMW: E39 525i
Kod silnika: M54B25
Przejrzałem wątki o telefonach w E39 i zakupiłem Motorolę V50, bo zasugerowałem się zdjęciami i opisami. Niestety telefon tu nie pasuje, jest za duży i ma antenkę nie z tej strony (no chyba że tak to ma być):
Podłokietnik wygląda tak:
Obrazek
A telefon w podłokietniku tak:
Obrazek
Telefon łączy się z samochodem, książka pokazuje się na wyświetlaczu, nawet udało mi się porozmawiać przez głośnomówiący, ale po zgaszeniu silnika telefon już nie chciał się połączyć. Później udało się go włączyć i wpisać PIN poprzez radio ale zaraz się telefon wyłączył :?
To jaki w końcu tam pasuje telefon? Wtyk pasuje do Motoroli ale rynienka już nie...
Można zmienić ją na inną? Pod jakie modele telefonów są dostępne te "rynienki"? Czy jest ona dostępna z wtykiem do innego modelu telefonu i jak to wymienić?
Serwis BMW podał mi takie modele: N 6310i, 6021, 6300, 6233 i SE k750i, K610, K800, K810i i S75. Niestety ceny samych adapterów to ponad 400zł...
Jak to jest z tym softem BMW do V50? Czy ma ktoś takowy, czy może ten model telefonu działa mu na zwykłym sofcie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 czerwca 2008, 08:08 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Lokalizacja: Kopanica
A może spróbuj wyjąć ten kabelek od telefonu(w podłokietniku) - pociągnij w stronę tyłu auta i włóż go z powrotem ale "górą do dołu". Na zdjęciach wygląda, ze jest to możliwe ;) Wtedy antenka powinna pasować do rynienki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2008, 08:36 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1008
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Moje BMW: E39 525i
Kod silnika: M54B25
bronekkopanica napisał(a):
A może spróbuj wyjąć ten kabelek od telefonu(w podłokietniku) - pociągnij w stronę tyłu auta i włóż go z powrotem ale "górą do dołu". Na zdjęciach wygląda, ze jest to możliwe ;) Wtedy antenka powinna pasować do rynienki.

Antenka pasuje ale reszta nie :wstyd: Tzn telefon pasuje ale tylko wtedy gdy jest trochę otwarty - a raczej tak nie powinno być. Mógłby ktoś zrobić foto jak to jest u niego z tym telefonem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 czerwca 2008, 13:48 
Prosze o pomoc.
Kupilem 3 dni temu e39 2.5tds i jest tam miejsce na telefon ale nie wiem jaki.Wszedzie szukam na forach i sa motorolla a u mnie motorolla nie podchodzi. Nie potrafie tu wstawic zdjec bo nie wiem jak ale moge wyslac meilem. Prosze o pomoc.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 października 2008, 11:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1008
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Moje BMW: E39 525i
Kod silnika: M54B25
Jak się okazało po rozebraniu podłokietnika, adapter ma ułamany kawałeczek plastiku, odpowiedzialnego za jego otwieranie (myślałem że adapter nie pasuje, a on po prostu jest uszkodzony :zawstydzony: ) Telefon bardzo dobrze pasuje, ale niestety włożyłem go na "stałe" (mogę go wyjąć po rozebraniu podłokietnika).
Jakby ktoś miał taki moduł pod V50 na sprzedaż to chętnie odkupię :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL