BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 11:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 14:07 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 179
Lokalizacja: Miko³ów
Hm... no niewiem zależy co bedzie do wyboru. Powiedzmy chce dwa głośniki w tylnej półce i dwa z przodu, Tube jescze niewiem co konkretnie i jak to by ewentualnie wyglądało.

Najgorsze to bedzie wyciszenie autka i jakaś dziura w półce żeby bas wlatywał do środka do auta:):)

_________________
Jak kraœÌ to miliony...
Jak szaleĂŚ to BMW...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 20:11 
Ogólnie możesz poczytać w temacie [E36]Nagłośnienie a jeśli chcesz indywidualna poradę to napisz kwote do ilu ma być ten sprzęt to pomogę wybrać Ci optymalnie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 16:13 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 179
Lokalizacja: Miko³ów
Hm, no niewiem:) Powiedzmy ze za te 4 Glosniki do środka do auta to tak do 600zl maxymalnie... a Bagażnik to se zostawie na później:)

_________________
Jak kraœÌ to miliony...
Jak szaleĂŚ to BMW...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 19:42 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 768
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Moje BMW: E46 Coupe
Kod silnika: M54b25
mooDy19 napisał(a):
Hm, no niewiem:) Powiedzmy ze za te 4 Glosniki do środka do auta to tak do 600zl maxymalnie... a Bagażnik to se zostawie na później:)


To proponuje PowerBass bardzo dobry sprzęt! sam mam taki i jestem zadowolony

zobacz ceny i modele:

http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=19775


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 21:44 
mooDy19 napisał(a):
Hm, no niewiem:) Powiedzmy ze za te 4 Glosniki do środka do auta to tak do 600zl maxymalnie... a Bagażnik to se zostawie na później:)


Rozkład głośników:
Przód 2 x 13cm średni-wysoki ton dodatkowo do tego na słupkach lub desce rozdzielczej 2 x 2.5 cm wysoki ton koniecznie podłączony na zwrotnicy.
Tył 2 x 13cm niski-średni ton (głośnik midbasowy) z maksymalną częstotliwością nie przekraczającą 8-10KHz (może być ciężko znaleść ale warto poszukać), istnieją tylko jednodrożne inne to podróbki, wyłącznie dobrej jakości bo podróbka nie zda tu egzaminu. Do tego także 2 x 2,5 cm wysoki ton na półce koło trzynastek podpiete koniecznie pod zwrotnice. Preferowane formy: Infinity, Rainbow, Pioneer, Lanzar, Hertz.

Przykłady głośników: średnica | funkcja | cena + komętarz

13 cm średni - wysoki ton - Pioneer TSG - 1349 (120zł) czysty dzwięk - warty dużo więcej kasy.
13 cm niski - średni ton + wysoki ton - Hertz ESK 130 (300zł) Zestaw zalecam na tył głośnik midbassowy + tweetery i zwrotnice. Taniej wychodzi zestaw.
13 cm głośnik midbassowy - Hertz EV 130 Głośnik midbassowy zalecany jeśli nie masz suba.
13 cm średni - wysoki - Infinity Preference 5012i (250zł) Bardzo dobry głośnik.

2,5 cm wysoki ton tweeter - Lanzar TWS (180zł) Moim zdaniem najlepszy jaki jest.
2,5 cm wysoki ton tweeter - Hertz HT 18 (130zł) Dobra jakość.
2.5 cm wysoki ton tweeter - Rainbow - modelu nie pamiętam (150zł) Jeden z najlepszych.

Zaznaczę że na dobry bass bez suba w bagażniku to nie licz. Poprostu nierealne. Ale dokłądając coś dobrego do tego, wyciszając auto to już możesz jechać na jakieś zawody car audio klasa Amator. Głośniki i firmy które wymieniłem są bardzo dobrej jakości i różnią się niewielkimi różnicami więc w wyborze możesz kierować się ceną.

P.S. Twoja bunia to dobra gangsterka ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 13:24 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 179
Lokalizacja: Miko³ów
Hmm... masz pojęcie o temacie:):) Na pewno coś z tego wybiore... a w bagażniku chce zrobić jakąś zabudowe, narazie mam taką lajtową skrzyneczke:)

Gangsterka była jak były przednie szyby przyciemnione tak samo jak tylnie:):)
Tylko dopadła mnie policja i było ulimatum albo to zrywasz ale dzwonimy po lawete i na parking policyjny plus 600 zl kolegium :/:/

_________________
Jak kraœÌ to miliony...
Jak szaleĂŚ to BMW...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 marca 2007, 18:32 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 46
Lokalizacja: Lbn
ja polecam wszytskim firmy Alpine i Pioneer:P sam mam je w bmw i spisuja sie bardzo dobrze:P

_________________
Moja beta:P
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p ... ba64#75696


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL