BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 12:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 stycznia 2007, 23:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 3230
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
kaden napisał(a):
te 13 buszmeny to zagrają tak jak seria lub nawet ciutke gorzej. wbrew pozorom to fabryczne nokie nie są takie tragiczne :wstyd:

nokie sa calkiem dobre szczegolnie te 13 z przodu bo 10 z tylu juz nie, ale w aucie co ma wiecej niz 11 lat i glosniki od nowosci to juz zaczynaja sie mebrany kruszyc...

ale na tych jbl 100 RMS spokojnie pociagniesz ustawisz balans na tyl i juz :)

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 16:26 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 44
Lokalizacja: MysiadÂło
jackywar napisał(a):
zamówiłem sobie zestaw 2x 13 cm BOSCHMANN
:przestraszony:

jak będę miał przyjemność jazdy Twoim samochodem siadam z tyłu !! :rotfl:

_________________
E36::320i Touring::M-pakiet / E46::320d Touring M-pakiet

po zmianie z e36 na e46, moja ukochana stwierdzi³a ¿e oprócz koloru, niczym siê nie ró¿ni¹ .. hehe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 16:55 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 768
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Moje BMW: E46 Coupe
Kod silnika: M54b25
jackywar napisał(a):
no taaa. ale panele bardzo drogie są.... ;/ ;/


Tu masz panele na drzwi zerknij sobie:

http://allegro.pl/item154420181__panele ... edan_.html

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=19775


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 17:57 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 76
Lokalizacja: Cz-wa
Moje BMW: e36 325tds
Kod silnika: m51
MAM PROBLEM. załozylem juz <poniewaz dostałem wczesniej je niz JBL> tak z ciekawosci te 13 buszmeny na przód 30 watt rms. i odziwo!!!! grają beznadziejnie!!!! albo cos zle podlączylem , albo gdzies jest jakies zwarcie lub cokolwiek.lub naprawde sa do dupy. :( harcza odrazu i sa popękane. Harczą odrazu porzy wyzszej głosnosci!!! basu zero a to jest woofer. CHyba zmascilem Sprawe :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: a oryginałow nokia nie zaloze bo zdechłyale to nie wszystko !!!! w samochodzie mam Blaupunkta san remo mp 26. 4x 45. wczesniej to radio bylo w vw na alphardach 2x20cm 70 watt rms i grało pięknie!! a teraz mało tego ze sąłbo na tych buszmenach . to jeszcze NIE DZIALA MI FADER <balans przód tył> czy mozliwe jest zebym cos zle podłączyl. Przerabiałem tylko z iso na wejscie bmw. kupilem przelotke. a dokładniej :znudzony: KIEDY WEZME FADER NA <0> nie gra nic. tylko jakies szumy. kiedy wezme FADER na R7 czyli masz na tył gra wszystko . keidy wezme na max na przód gra wszystko co to moze być ??????? w moim bmw . z przodu w drzwiach gwizdki. pod nogami 13cm. z tyłu 10cm nokia i gwizdek. te 10 tez dupiato grają.... uff... ale sie zmęczylem. teraz tylko czekam na przejscie z 10 cm na 6x9 i JBl i zoabczymy co bedzie ale podstawowa sprawa to rozgryżć ten FADER..... HELP!!!!!!!!!!!pomocy!!!!!!!!!!Hilfe!!!!!!!!!!!!!! :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 18:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 738
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: e28
Kod silnika: M30B28
na 99% przelotka nie jest dobrze zgrana i kabelki są źle pozpinane i dlatego jest kłopot z faderem. buszmeny to ogólnie kiła, szczególnie (wszystkie :) ) te jakieś z tanich serii.

_________________
///MPower - bezkompromisowe połączenie pozornych sprzeczności


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 19:57 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 768
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Moje BMW: E46 Coupe
Kod silnika: M54b25
jackywar napisał(a):
MAM PROBLEM. załozylem juz <poniewaz dostałem wczesniej je niz JBL> tak z ciekawosci te 13 buszmeny na przód 30 watt rms. i odziwo!!!! grają beznadziejnie!!!! albo cos zle podlączylem , albo gdzies jest jakies zwarcie lub cokolwiek.lub naprawde sa do dupy. :( harcza odrazu i sa popękane. Harczą odrazu porzy wyzszej głosnosci!!! basu zero a to jest woofer. CHyba zmascilem Sprawe :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: a oryginałow nokia nie zaloze bo zdechłyale to nie wszystko !!!! w samochodzie mam Blaupunkta san remo mp 26. 4x 45. wczesniej to radio bylo w vw na alphardach 2x20cm 70 watt rms i grało pięknie!! a teraz mało tego ze sąłbo na tych buszmenach . to jeszcze NIE DZIALA MI FADER <balans przód tył> czy mozliwe jest zebym cos zle podłączyl. Przerabiałem tylko z iso na wejscie bmw. kupilem przelotke. a dokładniej :znudzony: KIEDY WEZME FADER NA <0> nie gra nic. tylko jakies szumy. kiedy wezme FADER na R7 czyli masz na tył gra wszystko . keidy wezme na max na przód gra wszystko co to moze być ??????? w moim bmw . z przodu w drzwiach gwizdki. pod nogami 13cm. z tyłu 10cm nokia i gwizdek. te 10 tez dupiato grają.... uff... ale sie zmęczylem. teraz tylko czekam na przejscie z 10 cm na 6x9 i JBl i zoabczymy co bedzie ale podstawowa sprawa to rozgryżć ten FADER..... HELP!!!!!!!!!!!pomocy!!!!!!!!!!Hilfe!!!!!!!!!!!!!! :wstyd:


Mi również się wydaje że masz źle podpięta przelotke,najlepiej kup iso i od podstaw złóż całą instalacje,ja u siebie też tak zrobiłem i wiem że na 100% wszystko jest jak trzeba,a co do Buszmenów to wywal je! :hyhy:

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=19775


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:37 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 76
Lokalizacja: Cz-wa
Moje BMW: e36 325tds
Kod silnika: m51
No ... ahh. te buszmeny . :wstyd: czlowiek uczy sie na błedach na szczescie.... poczekam na JBL. i zloze iso jeszcze raz. i zobaczy sie.... dzieki....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 stycznia 2007, 22:48 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 76
Lokalizacja: Cz-wa
Moje BMW: e36 325tds
Kod silnika: m51
Zrobiłem to . jeszcze jakby te głosniki z przodu byly inne to grałoby idealnie. A tak gra bardzo zadowalająco. przód : 2x 13 cm boschmann +tweeters . Tył 2x 6x9 JBL GTO 937. + radio blaupunkt. I gra ładnie. te ramki na tył z 10 cm na 6x9 to dobrodziejstwo!!!!!!! :) :hurra:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2007, 10:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
jak zrobisz glosniej to nie masz problemow z tylna polka?
tez mam 6x9 JBL'a w polce i jak robie glosniej to wszystko mi skacze i trzeszczy... chyba w weekend zaczne z tym walczyc :cisza:

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2007, 15:53 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 76
Lokalizacja: Cz-wa
Moje BMW: e36 325tds
Kod silnika: m51
no walczyłem z tym troszkę !! rzeczywiscie niemiły dźwięk wydobywa sie z tyłu. psuje bas. Założylem spręzynki na tył i uszczelnilem głosniki jest lepiej ale jeszcze minimalnie cos słychac ale juz narazie nie mam czasu walczyc z tym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2007, 21:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
rozumiem ze sprezynki to miedzy blache a polke? bo ja mam tam jeszcze gabke miedzy nimi.
co u Ciebie jeszcze brzeczalo?

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2007, 17:10 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 76
Lokalizacja: Cz-wa
Moje BMW: e36 325tds
Kod silnika: m51
powiem ci ze wszystko . i nadal troszke jeszcze slysze. no podkladki takie miedzy półke a blache ale to musi byc bardzo mocne. az pólka musi byc wygieta leciutko w góre. a oczywiscie glosniki na sprezynujacych podk... a i miedzy ramke a blache taką gąbkową podkadke. u mnie na srodku półki cos jeszcze wydaje odglosy. ale juz mi sie nie chce calej półki wyjmowac....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2007, 17:12 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 76
Lokalizacja: Cz-wa
Moje BMW: e36 325tds
Kod silnika: m51
gąbke radze zostawic ta co jest miedzy blacha a pólka. niezle wygłusza :hyhy: . i zobacz bagaznik....troche nawet u mnie maskownice jakims cudem wydawaly dzwieki.... i nadal troszke graja... hehehe :szok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2007, 22:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
oki dzieki za rady, jednak wytlumianie musze przesunac... narazie podklejam podsufitke :cool:

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lutego 2007, 12:53 
Offline
Forumowicz

Posty: 263
Lokalizacja: Pruszcz GdaĂąski
Polecam POWER BASS tak jak kolega wczesniej, panele w drzwi i 16 cm głosniki = tweetery dobrze wygłuszyc i z tyłu połki nie ruszac, tylko skrzynke i wzmacniacz, ja mam z tyłu 6X9 ale je wywalam na dniach wstawim normalna połke i robie nagłosnienie przodu, dokładnie power bass 100 rms + tweetery , do tego skrzynka 400 watt rms pod wzmacniacz wszystko podpiac i becia gra jak potrzeba czysto i miekky przyjemny bas:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lutego 2007, 15:37 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 989
Lokalizacja: W&M
co tu moge powiedziec.. hmm tyle ze nie polecam magnata.. po dluzszym uzytkowaniu .. [ normalnym uzytkowaniu ] glosniki zaczynają dziwnie '' pierdziec '' i nie bylo to sprawdzane na jednym czy dwóch glosnikach .. ale na kilkunastu parach ..

co polecic .. hmm .. infinity dosc dobrze grają , jvc przyzwoicie tak jak i sony x plode..

_________________
[you] Nie wiesz Jaki Masz kolor ? sprawdz http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=5186
a8 vs 7e65 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=31407


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lutego 2007, 15:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1355
Lokalizacja: Warszawa
Jeśli nie jesteś krótko z gotówką kupuj MORELE. Nie będę się tu rozpisywał jak to gra, bo pewnych zjawisk opisać się nie da!

_________________
GR.X.
Zakon Wysokich Napięć


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lutego 2007, 22:28 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 10
Lokalizacja: maÂłopolska
JBL , Pioneer , Alpine .... Lecz JBL będą grać Najlepiej .... :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 12:15 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 179
Lokalizacja: Miko³ów
Witam. :) Pisze z takim pytankiem, jaki najlepiej wpakować sprzecik do sedana? czytałem cały temat 2 razy, chyba jednak za malo :D

W aucie woże radyjko SONY MP-40 i jestem zadowolony, grają pod nim głośniczki które były fabrycznie w aucie...:/
W bagażniku Wzmacniacz Micromaxx 4x70 RMS ( pomimo firmy i ceny ciupie dość konkretnie) no i pod tym skrzynka z głośnikiem Alphard 30cm 300 RMS :)
Chce kupić jakieś firmowe głośniczki na tylną półke i na przód,zeby jakoś to grało bo jestem dość wymagający:P:D

Teraz w aucie jest lajtowy basik ale jak otworze klape bagażnika gra konkretnie:)
Musze to wyciszyć wszystko bo na dworze słychać głównie drgania tablicy rejstracyjnej i innych elementów:/:/
Myśle o jakiejś zabudowie bagażnika i otworach w półce żeby bas leciał do środka auta ( jak już predzej ktoś pisał) :)

Ma ktoś jakiś pomysł na to? Jak to widzicie?

Pozdro:):)

_________________
Jak kraœÌ to miliony...
Jak szaleĂŚ to BMW...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2007, 02:42 
To zależy ile chcesz kasy na to przeznaczyć... Napisz kwote a coś Ci dobiorę jeśli chcesz.

http://www.allegro.pl/item166670749_infinity_k_perfect_12vq_krakow_raty.html :D
Ten głośnik powinien mieć grzany garaż tzn temp. nie powinna nigdy spaść poniżej 0 stopni :rotfl:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL