BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 03:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E32] Elektryczne szyby przód
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 22:22 
Offline
Forumowicz

Posty: 245
Lokalizacja: Lublin
A wiec, przednie szyby w moim aucie są opuszczane jak i podnoszone elektrycznie. Opuszczają się pięknie ładnie, podnoszą, no właśnie. Lewa trzymam przycisk i idzie jednostajnie do góry, bez przerwy, jak puszcze przycisk szyba się zatrzymuje. Prawa szyba jak podnoszę to podniesie się ok 5-10cm i się zatrzyma. Muszę wtedy pusic przycisk i nacisnąć ją jeszcze raz. I tak po 5-10 cm do góry, aż się zamknie szyba. Moge za to wcisnąć przycisk i go szybko puscic a szyba się podniesie i tak o te pare cm. tzn wygląda mi to na funkcje, że jak raz wcisnę mocniej guzik i puszcze to szyba powinna sie zamknąc sama do końca. Co ciekawe przy rozebranym boczku zauwazyłem pewien czujnik w podnosniku szyb. Ciężko mi go opisać gdzie sie znajduje, ale zauważyłem, że po odłączeniu go wszystko działa pięknie ładnie tzn szyba nie zatrzymuje się. Za to nie działa to podnoszenie szyb za przycisnięciem guzika (nie trzymaniem do końca zamknięcia).
Czy w E32 istnieje coś takiego, że jak nacisne raz przycisk to szyba sama pojedzie do góry (nie muszę jej trzymać aż się zamknie) ? W których to szybach działa (domyślam się, że jeśli coś takiego jest to działa tylko w przednich szybach)?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2007, 23:19 
Offline
Forumowicz

Posty: 105
Lokalizacja: KÂłodzko
coś musisz mieć nie tak właśnie z tym czujnikiem przy podnośniku szyb. sprawdź jego podłączenie. u mnie w e34 nie miał dobrej masy i też mi przy podnoszeniu szyba stawała co 5 - 10 cm.

_________________
roberto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 21:54 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 18
Lokalizacja: skalin
ja mam i kumpel mamy 735 i mamy ten sam problem. ale to tak ma być sprawdzałem to u elekrtomechanika i w książkach serwisowych.seria 7 po prostu tak
ma


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 18:25 
Offline
Forumowicz

Posty: 245
Lokalizacja: Lublin
longer napisał(a):
ja mam i kumpel mamy 735 i mamy ten sam problem. ale to tak ma być sprawdzałem to u elekrtomechanika i w książkach serwisowych.seria 7 po prostu tak
ma

Co tak ma być? Że podnosi się po 10 cm ? Tak napewno nie powinno być.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 18:35 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
nic nie ma tak byc lewa szyba jest pelny automat tzn ze szyba moze sie opuscic sama i podniesc sama do gory a prawa tylko sie opuszcza sama do gory jak idzie musisz trzymac guzik cos masz nie tego z tym czujnikiem mi raz ten czujnik padl to lewa szyba jechala do konca i zatrzymala sie pod oporem drzwi ale zembatka co byla na silniku nie wytrzymala i sie jej peknelo wymien czujnik i bedzie ok :) a ten automat w szybach dziala tak ze naciskasz guzik 2 razy przynajmniej jak tak mialem w poprzedniej e32 i w tej tez tak mam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL