BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 06:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [AUDIO] [E39/46/53] Montaż wejścia AUX
PostNapisane: 15 sierpnia 2014, 20:23 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Moje BMW: 530i
Kod silnika: M54B30
Cześć!

Przejrzałem forum i nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moją sprawę. Otóż mam radio BMW Business Blaupunkt (zdjęcia poniżej) kaseta z przodu, zmieniarka w bagażniku. Problem w tym, że nie potrzebuję używać zmieniarki CD (nie mam żadnych płyt) a chciałbym mieć wyjście na aux żeby mógł odtwarzać muzykę ze smartfona. Doczytałem, że można podłączyć (wyłączając zmieniarkę) przejściówkę i po problemie, ale po wyciągnięciu radia nie mogłem znaleźć kostek. Sorry ale jestem laikiem w temacie, pomożecie? Co kupić i zamontować? Link? Dzięki z góry!
Dodam, że auto to BMW E39 530i po lifcie, 2001r.

Zdjęcia radia: https://copy.com/vkFEFd3y7ft3Y4Dp


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [AUDIO] [E39/46/53] Montaż wejścia AUX
PostNapisane: 6 sierpnia 2017, 06:38 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: E39 520i 2003r
Witam serdecznie wszystkich na tym forum. Trochę już tracę nadzieję na inne źródło muzyki niż radio, zmieniarka padła, zresztą nie miałem ochoty wciąż nagrywać płyt CD, a emulator zmieniarki dostałem sobie na sam koniec . Pomyślałem o aux do mojej dużej Navi, mam radio professional z softem 17-03 86,z tyłu wystaje wtyczka na 3piny,kabelek kupilem,podłączyłem, efektu brak, nadal nie ma aktywnej funkcji aux pod przyciskiem Mode mimo podłączonego telefonu, czy da się coś z tym zrobić?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL