BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 23:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e39] CD zeżarł płyte
PostNapisane: 2 lutego 2007, 15:38 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 41
Lokalizacja: W-wa
Przed chwilą przydarzyła mi się taka ciekawostka - CD przestał widzieć płyte i jednocześnie nie chce jej oddać. Przy próbie przełączenia z radia na CD wypisuje No disc guzik od wyciągania nie działa :kwasny:
Czy jest jakiś awaryjny zwalniacz płyty jak np w napędach komputerowych? To jest bussiness CD. Czy jeżeli wyjmę cały napęd to będe mógł jakoś wydłubać płytke bez rozkręcania go na czynniki pierwsze?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lutego 2007, 16:49 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 506
Lokalizacja: Kęty/Chełmek i okolice :)
Sprobuj najpierw odlaczyc zasialanie od radia a nastepnie podlaczyc na nowo. Kiedys mialem podobnie ze swoim CD. Po odlaczeniu i ponownym podlaczeniu zasilania wszystko wrocilo do normy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lutego 2007, 17:20 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 989
Lokalizacja: W&M
sproboj rozkrecic.. i wtedy powinienes wyjac cd.. ?

_________________
[you] Nie wiesz Jaki Masz kolor ? sprawdz http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=5186
a8 vs 7e65 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=31407


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lutego 2007, 17:41 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 41
Lokalizacja: W-wa
Hm, rozkręciłem wyjąłem górną część, odłączyłem od zasilania, poskładałem do kupy i dalej nie działa. Czy jeżeli zdejme samą obudowę cd to od razu dostane sie do płyty czy to jakaś grubsza zabawa? Nie chciałbym rozmontować całego cd i zostać z kupką części których nie udało się zapakować z powrotem :kwasny:
Ewentualnie czy jest w wawie jakiś serwis w którym zrobią mi to za sensowne pieniądze?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2007, 13:56 
Hehe CD nie radzę Ci rozbierać bo łatwo uszkodzić laser jeśli się nie ma doświadczenia w elektronice. W niktórych modelach jest mała dziurka za panele. Podłączyć do zasilania i włożyć tam szpilkę - wtydy płyta wyskoczy. Jeśli nie to serwis doradzam bo samemu można tylko nabroić. Dużo nie wezmą. Spytaj dokładnie ile przed naprawą. Max 20-30 zł. Więcej nie powinni.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL