BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 kwietnia 2024, 00:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] wymiana orginału - głośniki - czy to coś pomoże?
PostNapisane: 15 lutego 2007, 14:10 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 32
Lokalizacja: Lublin
Czy ktoś na forum wymieniał orginalne głośniki w E39,zmieniłem orginalne radio na clariona CD i jest o niebo lepiej.........ale myślę że wymiana głośników na coś mocniejszego i lepszego dałaby poprawę jakości dżwieku.
Nie chcę montować tuby......bo mam schowek na narty którego używam.
Jakie średnice są orginalnie a jakie można włożyć.................czy wysokotonowe też do wymiany........a może dodać wysokotonowy w tylne drzwi.
Jeśli ktoś robił taką przeróbkę Prosze o wskazówki :znudzony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lutego 2007, 12:48 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 13
Lokalizacja: ÂŁowicz
Witaj Kolego ja osobiscie jeszcze nie mam E-39 (jeszcze:) ) ale z kolego troszeczke glosnikow zmienialismy w roznych samochodach. Teraz nie wiem czy Ci cos pomoge ale jest tak sprawa ze napewno masz racje pomogla wymiana radja jescze na clariona jak nie jest to jakis najnizszy model to wogole posuniecie oki:) teraz jezeli chodzi o glosniki ogolnie w E-39 nie sa juz takie zle te seryjne ale wysowa sie pytanie co chcesz osiagnac przez wymiane glosnikow czy chcialbys zeby bylo glosneij? czy dzwiek zeby byl lepszy? czy moze bylo wiecej basu? to szczerze mowiac tez nie jest taki prosty temat trudno mi tak tu pisac a wszytkim zakldalismy dla znajomego dvd w e-39 wraz z wymiana glosnikow oraz zalobuowanym sub. w bagazniku ale pamietajz e basu nie otrzymuje sie tylko z tuby serdecznie pozdrawiam jak co to pisz:)

_________________
SA RÓZNE UZALEZNIENIA W KTORE MOZNA POPASC JA SIE CIESZE ZE MI PADLO NA MOJA NIUNIE:) BMW E-34 A JAK KTOS JESZCZE MA HOPLA NA PUNKCIE MUZYKI TO WYCHODZA TAKIE CUDA WIANKI KTORE MOZECIE ZOBACZYC NA WWW.KCA-LOW.PRV.PL POZDRAWIAM WSZYSTKICH UZALEZNIONYCH:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lutego 2007, 18:16 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 32
Lokalizacja: Lublin
potrzebuję raczej czystego dźwięku aby były słyszalne ładnie wysokie tony i miękki bas......nie jakieś tam walenie w uszy tylko mocny a zarazem aksamitny niski ton,w poprzednim samochodzie w Audi nawet słuchając cicho był bardzo dobrze słyszalny rozdział na wysokie i niskie tony..............w E39 gdzieś wydaje mi się ,że się mi to rozmywa :( chyba,że to jakieś odczucie subiektywne. :zdziwko:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lutego 2007, 23:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 13
Lokalizacja: ÂŁowicz
Kolego to co chcesz jest bardzo fajne :) ale zeby to osiagnac to trzeba by troche poglowkowac bo albo wrzucic sporo lepsze glosniczki do srodka i darowac sub w bagazniku za czym ja wogole nie jestem albo taki sredni i wysoki ton do srodka i jakis sub w bagaznik. bo musisz sobie przemyslec bo moim zdaniem nie jest dobrym pomyslem zalozenie dobrych glosnikow do srodka i podlaczenie je pod radio bo moze sobie nie dac z nimi rady a basu i tak nie uzyskasz. chociaz Ci powiem kiedys do goscia zalozylismy Hertz glosniczki i mozna juz bylo przyzwoicie polchac muzyki ja caly czas jestm za tym zeby w srodku glosniki zmienic dac jakies nawet ze zwrotnica a do bagazniczka jakos nieduza zabudowe:) a propo co zminisz glosniki na jkaies wypasione a co kable i instalcje pozostawiasz ta sama to bez sensu moim zdaniem a zaprowdzisz do firmy to tez pewnie zaspiewaja:) pozdrawiam Cie!

_________________
SA RÓZNE UZALEZNIENIA W KTORE MOZNA POPASC JA SIE CIESZE ZE MI PADLO NA MOJA NIUNIE:) BMW E-34 A JAK KTOS JESZCZE MA HOPLA NA PUNKCIE MUZYKI TO WYCHODZA TAKIE CUDA WIANKI KTORE MOZECIE ZOBACZYC NA WWW.KCA-LOW.PRV.PL POZDRAWIAM WSZYSTKICH UZALEZNIONYCH:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL