BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 14:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] Ground Zero Plutonium GZPW 18 SPL
PostNapisane: 4 marca 2007, 00:51 
Czy spotkał się już ktoś z Was z tym głośnikiem? Jeśli ktoś posiada jakieś doświadczenie z tym modelem proszony jest o kontakt. A warto bo projekt do zrobienia jest dość interesujący i potrzebna jest właśnie osoba która już miała z nim do czynienia. Pozdrawiam i zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Jeśli nie masz ochoty do współpracy w projekcie to może chociaż jakieś wskazówki mógłbyś napisać w temacie za co będe bardzo wdzięczny. Projekt realizowany jest w Warszawie.
Ground Zero Plutonium GZPW 18 SPL


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 13:53 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 768
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Moje BMW: E46 Coupe
Kod silnika: M54b25
Nie miałem doczynienia z tym głośnikiem,ale jeśli moge cokolwiek powiedzieć to powiem że Ground Zero to bardzo dobra firma! Mam nowy wzmacniacz monoblok 500w RMS właśnie tej firmy i jest naprawde konkret! :hyhy:

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=19775


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2007, 14:46 
Ground Zero to firma z najwyższej półki. To chyba nie podlega żadnym dyskusjom. Niestety co za tym idzie to bardzo drogi sprzęt i jest mało osób które mają z nim doświadczenie. Ja już pracowałem przy tej marce ale ten projekt który mam teraz do wykonania jest już że tak powiem "wyższa szkoła jazdy" i wolałbym aby do naszej ekipy dołączył ktoś kto miał coś wspólnego z tym głośnikiem. Zdradzę tylko że w bagażniku mają się znaleść 3 takie suby ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 marca 2007, 03:01 
Obrazek

Temat nieaktualny już. Można zamknąć albo nawet usunąć bo nic nie wnosi w zasadzie. Sorki. Myślałem że ktoś się zainteresuje. Szkoda że na naszym forum jest mało audio maniaków. Ale i tak Was kocham moje robaczki :rotfl:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL