BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 07:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] .....jaki sprzet????
PostNapisane: 15 marca 2007, 20:28 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1137
Lokalizacja: Świetochłowice
Garaż: bylo e39V8 e38V12 e65V8 e60
witam mam pytanko w mojej buni E-39 97r jest seryjny kaseciak "bizness" .....co byscie mi doradzili dokupic zmieniarkę czy jakies radyjko jesli chodzi o radio to chyba tylko zmiana całego panelu nie mam pojecia co kupic i jak bedzie to grało mam mały dylemat.........


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2007, 00:14 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Jesli chcesz zmienic cale radyjko polecam sprzet firmy ALIPNE, naprawde pieknie gra ;)

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2007, 01:42 
A ja nie będe doradzał na zasadzie która marka lepsza bo to kwestia gustu a daradzę troche nietypowo - najlepsze detale w:
Pionner - Każde ma dobre sterowania tonami oraz przenoszeniem sygnału (osobny kanał dla wzmaka). Renoma niezawodności.
Blaupunkt - Mają kieszenie które umożliwiają szybkie wyjęcie/włożenie radia bez wpinania kostek. Same się wpinają wkładając tył.
Sonny - Tego radia poprostu nie da się przegrzać.
Alpine - Marka sama w sobie.
Clarion - Bardzo trwałe, wysokiej jakości wyświetlacze graficzne.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2007, 16:15 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 235
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Alpine :ok:

_________________
///Brak reklam na forum///


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2007, 20:48 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 68
Lokalizacja: Kraków
Wszystko zależy od twoich wymogów ale zgadzam się z przedmówcami iż radyjko to tylko Apline :hyhy: za to stanowczo odradzam Sony :dobani: psujka niesamowita :!:
http://www.allegro.pl/item176199187_alp ... od_ss.html
A jeżeli chodzi o resztę to polecam Pioneera wszystko zależy jaki efekt chcesz osiągnąć czy to ma być cicho i skromnie czy chcesz aby wszyscy w promieniu pół kilometra rozglądali się za dyskoteką na kółkach :mad:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 marca 2007, 08:10 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1137
Lokalizacja: Świetochłowice
Garaż: bylo e39V8 e38V12 e65V8 e60
...jesli chodzi o radia macie racje ALPINE lub PIONEERA tylko ze w E-39 normalnego radia nie idzie zalozyc ze wzgledu na orginalny panel sterujący jaki jest zamontowany wiekszosc kumpli w swoich E-39 zalozyła zmieniarki do bagaznika i powiem szczeze ze z mizernym skutkiem....mam full wypas jesli chodzi o wyposazenie tylko nieiwem czemu jest zamontowany panel "bizness" z kaseciakiem dobrze ze jest zamontowana seryjnie klapka w panelu i go na szczescie nie widac cos pomysle:)....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 marca 2007, 15:40 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
SEBOL28 napisał(a):
...jesli chodzi o radia macie racje ALPINE lub PIONEERA tylko ze w E-39 normalnego radia nie idzie zalozyc ze wzgledu na orginalny panel sterujący jaki jest zamontowany wiekszosc kumpli w swoich E-39 zalozyła zmieniarki do bagaznika i powiem szczeze ze z mizernym skutkiem....mam full wypas jesli chodzi o wyposazenie tylko nieiwem czemu jest zamontowany panel "bizness" z kaseciakiem dobrze ze jest zamontowana seryjnie klapka w panelu i go na szczescie nie widac cos pomysle:)....


Kup całe radyjko z CD oryginał od e39 po lifcie lub z X5 wtedy będziesz miał Alpine bo właśnie ta firma robi dla BMW też te radia tylko trzeba szukać właśnie tej firmy to i MP3 będzie odtwarzało .

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: { E39}.....jaki sprzet????
PostNapisane: 18 marca 2007, 10:58 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
SEBOL28 napisał(a):
witam mam pytanko w mojej buni E-39 97r jest seryjny kaseciak "bizness" .....co byscie mi doradzili dokupic zmieniarkę czy jakies radyjko jesli chodzi o radio to chyba tylko zmiana całego panelu nie mam pojecia co kupic i jak bedzie to grało mam mały dylemat.........


to radio które masz to chyba philips - lipa;/ troche się bawie w car audio i powiem Ci że pierwsze od czego się zaczyna to określenie funduszu na modyfikacje. jak wyglada Twój fundusz na same radio? czego oczekujesz po zmianach? i pytanie dodatkowe czy masz sterowanie radiem w kielni?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 16:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2547
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E92
SEBOL28 napisał(a):
...jesli chodzi o radia macie racje ALPINE lub PIONEERA tylko ze w E-39 normalnego radia nie idzie zalozyc ze wzgledu na orginalny panel sterujący jaki jest zamontowany wiekszosc kumpli w swoich E-39 zalozyła zmieniarki do bagaznika i powiem szczeze ze z mizernym skutkiem....mam full wypas jesli chodzi o wyposazenie tylko nieiwem czemu jest zamontowany panel "bizness" z kaseciakiem dobrze ze jest zamontowana seryjnie klapka w panelu i go na szczescie nie widac cos pomysle:)....

kup jakis nowy model alpiny z pilotem i schowaj go do schowka. to najprostrzy sposob na obejscie zabawy w e39. odpinasz tylko jedna kostke od radia.a zostawiasz wyswietlacz i komp. i dziala.

_________________
Obrazek
Proud to be white - galeria białej E92 - zapraszam!
"SPORT I REKREACJA" - zapraszam do udziału w dyskusji!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 marca 2007, 09:31 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1137
Lokalizacja: Świetochłowice
Garaż: bylo e39V8 e38V12 e65V8 e60
...całe sterowanie mam w patelni :):):):):)chyba jednak kupie orginał z alpiny z CD czekam tylko co kumpel pozwozi z szwajcari panowie z bawari raczej sie nie postarali przy max wypasie wyłania sie spod klapki zabezpieczającej zwykły kaseciak tragedia:)....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 marca 2007, 10:22 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
to ja bym na Twoim miejscu kupił radio Alpine z możliwością sterowania z kierownicy. w ofercie na 2006 albo 2007 rok jest sporo takich modeli. poszukaj na stronie Alpine. pozatym radio Alpine wiecej zdziała z dzwiękiem niż wzykłe nawet najlepsze fabryczne radio zakładane do E39. może warto zainwesować te pare groszy. zawsze potem przychodzi czas że chcesz więcej i system jest łatwiej rozbudować;) często zdarza się że doceniany system BOSE w Audi zostaje całkowice wypruty i zamienione zostają wszystkie komponenty w samochodzie na poprostu lepsze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL