BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 13:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, 11:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Hmmm..... u mnie widac normalnie... Sprobuje raz jeszcze....

Obrazek

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwietnia 2007, 00:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1903
Lokalizacja: Tuchola
Moje BMW: E30 344i
Kod silnika: m62b44
Garaż: E36 Coupe 325i
E30 Coupe 344i
za co to clio dostalo takie wysokie oceny? za jajka skierowane w sufit ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwietnia 2007, 09:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
qrax napisał(a):
za co to clio dostalo takie wysokie oceny? za jajka skierowane w sufit ??


Po pierwsze to nie Clio, po drugie dostało za CAR-AUDIO, a po trzecie niebede z Toba gadał o takich sprawach poniewaz widac ze niemasz pojecia co tam w srodku siedzi i nigdy nieslyszałeś jak to gra, a po czwarte niemam zamiaru sie klocic, tym bardziej ze jestes nowy na tym forum...

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwietnia 2007, 13:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1324
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e66 750Li 2005r.
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=124085
qrax napisał(a):
za co to clio dostalo takie wysokie oceny? za jajka skierowane w sufit ??


Mi to raczej wygląda na golfa III ;)

_________________
Pozdrawiam!
Paweł <Cobi>

Moje byłe e39 M5
Moje byłe e65 745i
Moje byłe e39 540i Touring
Moje byłe e36 325i Coupe

Obczaj mojego kota, nie bój się, nie gryzie:
Obrazek

V8 sound is my only drug!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwietnia 2007, 16:36 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Cobi napisał(a):
Mi to raczej wygląda na golfa III


No to źle CI wyglada :zdegustowany:

Zamknijcie ten temat...

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwietnia 2007, 08:02 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1324
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e66 750Li 2005r.
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=124085
MareczeK_750 napisał(a):
No to źle CI wyglada :zdegustowany:


To napisz mądralo co to za samochód żeby uniknąc niepotrzebnych zgadywanek :) Osobiście jestem ciekaw co to za autko.

_________________
Pozdrawiam!
Paweł <Cobi>

Moje byłe e39 M5
Moje byłe e65 745i
Moje byłe e39 540i Touring
Moje byłe e36 325i Coupe

Obczaj mojego kota, nie bój się, nie gryzie:
Obrazek

V8 sound is my only drug!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwietnia 2007, 15:08 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Cobi napisał(a):
To napisz mądralo co to za samochód żeby uniknąc niepotrzebnych zgadywanek


Po 1 nie madralo, po 2 jest napisane pare postów wyzej co to za auto, jakbys chciał przejrzec i poczytac wypowiedzi w tym temacie a nie czepiac sie tej zabudowy to bys wiedział co to za auto, po 3 jesli dalej nic nie znalazłeś to jest to Renault Twingo.... zrób coś lepszego (własnorecznie) i cos co zdobyło wiecej nagrod to pogadamy, bo jak narazie reprezentujesz niski poziom pisowni na forum, a po 4 jestes tutaj swiezy....

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwietnia 2007, 15:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1324
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e66 750Li 2005r.
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=124085
MareczeK_750 napisał(a):
Po 1 nie madralo, po 2 jest napisane pare postów wyzej co to za auto, jakbys chciał przejrzec i poczytac wypowiedzi w tym temacie a nie czepiac sie tej zabudowy to bys wiedział co to za auto, po 3 jesli dalej nic nie znalazłeś to jest to Renault Twingo.... zrób coś lepszego (własnorecznie) i cos co zdobyło wiecej nagrod to pogadamy, bo jak narazie reprezentujesz niski poziom pisowni na forum, a po 4 jestes tutaj swiezy....


Po pierwsze to wyluzuj chłopie bo nie napisałem tego złośliwie. Po 2-gie to nie widziałem, może przeoczyłem. Po 3-ie to nie wiem o co Ci chodzi, gdzie się "czepiłem" pokaż mi ten fragment, bo chyba coś sobie pomyliłeś, akurat zabudowa mi się podoba i dlatego chciałem wiedzieć co to za autko. Po 4-te to zalogowałem się akurat wcześniej niż Ty, czytam forum niemal codziennie, mało pisze bo zazwyczaj na nadmiar czasu nie narzekam. Poza tym nie wiem w ogóle do czego miało by się odnosić stwierdzenie że jestem "świeży", co nie mam prawa się wypowiadać na forum dopóki nie natłukę ponad 1000 postów w galerii? Z takim podejściem to kojarzy mi się BKP.

_________________
Pozdrawiam!
Paweł <Cobi>

Moje byłe e39 M5
Moje byłe e65 745i
Moje byłe e39 540i Touring
Moje byłe e36 325i Coupe

Obczaj mojego kota, nie bój się, nie gryzie:
Obrazek

V8 sound is my only drug!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwietnia 2007, 17:22 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Proszę o spokój Panowie :kwasny: , nie rozgraniczamy się na " świeżych" czy "nieświeżych" , wszyscy są równi a ilość postów o niczym nie świadczy .

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2007, 13:28 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 39
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź
Ja mam w tej sumie zrobione audio... I gra bardzo przyjemnie chociaż wysokie trochę za mocne jak dla mnie więc będę wymieniał niektóre komponenty... ale do rzeczy.

oddałem samochód do zakładu CA wytłumili mi same komory na głośniki bo nie chciałem przerabiać boczków więc włożyłem 130mm głośniki Phase 85 wat w RMS-ie nie wykorzystuję nawet połowy ich mocy :] a gra tak ze aż uszy bolą

wzmacniacz u-Dimension RM V41 4x75 wat

subwoofer Phase 12" (30 cm) mniejsze wogóle nie grają z bagażnika jest tylko efekt jakbyś kogoś w bagażiku wiózł i waliłby ci w klape :rotfl: porażka natomiast musze wyciszyć bagażnik bo cała klapa trzęsie się od subwoofera :kwasny: który wcale nie jest sluszalny na zewnątrz :hyhy:

Radio Alpine najtańszy zeszłoroczny model to przejściowo docelowo będzie Clarion i myślę że brzmienie się poprawi i te wysokie nie będą już tak mocne...

PS. muszę przeznać że wku...rwia mnie juz pisanie na tym forum postów bo muszę za każdym razem się logować po napisaniu tekstu... będąc zalogowanym wczwśniej. teraz już kopiuje to co napisałem ale za pierwszym razem szczeliłem elaborat na dwa a4 i weż tu pisz to od początku..... :zly:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lipca 2007, 10:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1903
Lokalizacja: Tuchola
Moje BMW: E30 344i
Kod silnika: m62b44
Garaż: E36 Coupe 325i
E30 Coupe 344i
MareczeK_750 napisał(a):
qrax napisał(a):
za co to clio dostalo takie wysokie oceny? za jajka skierowane w sufit ??


Po pierwsze to nie Clio, po drugie dostało za CAR-AUDIO, a po trzecie niebede z Toba gadał o takich sprawach poniewaz widac ze niemasz pojecia co tam w srodku siedzi i nigdy nieslyszałeś jak to gra, a po czwarte niemam zamiaru sie klocic, tym bardziej ze jestes nowy na tym forum...



Po pierwsze i po ostatnie - nie bulwersuj sie tak i nie znizaj mnie. Takich jak ty najbardziej lubie - za co dostalo to auto nagrode = ZA CAR AUDIO.... o przenajświetszy.....

Rozmawialem niedawno z typem ktory startowal w DB Dragu, pytam go jakich pomiarow dokonuje sie na zawodach teraz, on mi odpowiedzial ze DECYBELI :rotfl:

Dla niezorientowanych w dB mozna wyrazic zarówno poziom glosnosci jak i cisnienie akustyczne, a sa to 2 rozne pary kaloszy. A czlowiek startuajcy w zawodach nie ma nawet pojecia co mu mierza. Dawniej jak startowalem to mierzyli cisnienie akustyczne, wystartowalem w tym roku w zawodach na IV Festiwalu Motoryzacji w Bydgoszczy i tu mierzyli glosnosc, stad padlo moje pytanie to BARDZIEJ doswiadczonego zawodnika, ktorego odpowiedz mnie zalamala...


a teraz MareczeK_750 odpowie mi za co zostalo wyroznione twoje auto? Czy tez nie potrafisz powiedziec


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lipca 2007, 07:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1737
Lokalizacja: WWL
Moje BMW: e60 AcSchnitzer
Kod silnika: N62B44
Krzysiek32 napisał(a):

oddałem samochód do zakładu CA wytłumili mi same komory na głośniki bo nie chciałem przerabiać boczków


Możesz coś bliżej opisać jak to masz zrobione. Wygłuszali te komory od środka czy po wierzchu? Czym to wygłuszali?

Może masz jakieś foty. :)

_________________
Obrazek
Zawiodłeś się na innych serwisach BMW? Zapraszam
Masz problem z innym autem? Zapraszam
601 96 11 92


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2007, 12:29 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 39
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź
marcin004
Chętnie bym zamieścił fotki i napisał co i jak mi zrobili ale nic nie widziałem bo zostawiłem u nich auto i odebrałem następnego dnia gotowe ale wydaje mi się że wyciszali same komory na głośniki i pewnie po zewnętrznej stronie... a wygłuszali matą bitumiczną. Jest jeszcze inna mata ale kosztuje dużo więcej nazywa się DYNAMATE chyba...

Głośniki mam 13-stki także zmieściłem się w fabrycznych miejscach bez żadnych przeróbek z tyłu głosniki kazałem wyjąć żeby trochę więcej basu przebijało się z bagażnika (zresztą głośniki z tyłu uważam za zbędne mając porządne z przodu).

_________________
PiÂąteczka piĂŞkna bajeczka


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL