BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 22:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] MIO A701
PostNapisane: 13 czerwca 2007, 13:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 632
Lokalizacja: WOT
witam, szukam jakiegoś navi i zastanawiałem sie nad jakąś nokią z symbianem i do tego anteną, ale ostatnio znalazłem kilka palmtopów z obsługą GSM no i wbudowana anteną GPS, jednym z nich jest właśnie MIO A701, chciałem zapytać czy ktoś z was może ma takiego, wyczytałem ze jako telefon to nic ekstra nie oferuje, ale interesuje mnie bardziej GPS, jak jest z mapami, jak działa z AutoMapą albo TomTom'em, z gory dzieki za pomoc

_________________
E39 528i GreenCywilStyle5er vol1.1
E36 328i bez dachu
E36 320i coupe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2007, 17:36 
Offline
Forumowicz

Wiek: 39
Posty: 304
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E46,E39
Kod silnika: M54B30,m52b28
Powiem tak, akurat tego modelu Mio nie miałem okazji poznać. Jednak kupuje co jakiś czas do firmy, właśnie tylko do nawigacji palmy Mio, mianowicie Mio P340, Mio P350, Mio P550 i nie dochodza do mnie skargi żę coś nie działa a jak już to raczej nieumiejętność posługiwania się. Jednak z doświadczenia wiem że nie można mieszać telefonu z GPS bo często to się wywala, zawiesza itd.... Jeżeli chcesz GPS to kup jakiegoś Mio bez modułu GSM. Co do map to proponuje AutoMapę oraz IGO, chyba jedne z najlepszych na rynku.

PS. Sam mam N70 i TomToma oraz GPS na Bluetootha i nawet działa to jakoś, aż do momentu jak ktoś zadzwoni albo sms przyjdzie to wtedy zazwyczaj się zawiesza.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2007, 18:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 632
Lokalizacja: WOT
zalezalo by mi wlasnie zeby miec cos z GPSem i GSMem, funkcja telefonu ograniczac sie bedize jedynie do dzwonienia i pisania sms

_________________
E39 528i GreenCywilStyle5er vol1.1
E36 328i bez dachu
E36 320i coupe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2007, 21:11 
Offline
Forumowicz

Wiek: 39
Posty: 304
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E46,E39
Kod silnika: M54B30,m52b28
pudo napisał(a):
zalezalo by mi wlasnie zeby miec cos z GPSem i GSMem, funkcja telefonu ograniczac sie bedize jedynie do dzwonienia i pisania sms

No to muszisz poszukać czegoś z pełną klawiaturą qwerty bo się zamęczysz podczas pisania sms'ów rysikiem albo wirtualną klawiaturą, pozatym bez pełnej klawiatury podczas jazdy raczej zawiele nie zrobisz w tym telefonie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2007, 08:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 632
Lokalizacja: WOT
spoko, na japonskiej stronie MIO jest juz nowa wersja A702 i ma klawiature, tylko ze u nas jeszcze go niema, a tam na stronce wszystko jest w kszaczkach :P poczeam jeszcze troche moze nie bedize jakiejs masakrycznej roznicy w cenach

_________________
E39 528i GreenCywilStyle5er vol1.1
E36 328i bez dachu
E36 320i coupe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL