BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E34] audio
PostNapisane: 7 lipca 2007, 12:29 
hej. mam dupiate radyjko co niby ma 4x50 ( ale kazdy wie ze to bajki), chodzi mi o to abyscie pomogli mi dobrac jakies glosniczki do niego. mam na mysli zamiane zestawu z przodu na inny ze zwrotnicami i jakies sredniotonowe do tylu. wszystko w miejsce po oryginalnych glosnikach. w efekcie chcialbym miec czysty dzwiek i gleboki basik( oczywiscie wiem ze jezeli snia mi sie takie rzeczy to musialbym wywalic kase na konkretny sprzecik ze wzmacniaczami i wooferami ale nie potrzebuje niczego takiego) chce po prostu aby przywalic tym niby wzmocnieniem z radia pocieszyc sie muzyczka i zeby silnik zagluszyc. hehe. na starych 18-sto letnich oryginalnych glosnikach daje rade ale nie ma juz tej czystosci dzwieku zamiast buum buum jest buu buu. hehe wiecie o co chodzi:D myslalem nad tym http://allegro.pl/item209190437_bmw_aud ... e_fva.html ale nie wiem czy sie oplaca i w ogole czy firma w miare. w kazdym razie pomozcie jakos . pozdro.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2007, 15:08 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1903
Lokalizacja: Tuchola
Moje BMW: E30 344i
Kod silnika: m62b44
Garaż: E36 Coupe 325i
E30 Coupe 344i
zamontuj te phonocary i niczym sie nie martw.
Ma byc tanio to nie wybrzydzaj, tylko nie kupuj czasem glosnikow ktore maja 100 czy 400w. Moc jak najmniejsza ma byc, bo to bedzie gralo pod 20w na kanal.

O niskim basie zapomnij - u mnie pojawil sie kickbass taki jaki chcialem dopiero po wydaniu 1600 zł na zestaw przedni. Ale glebokiego nie ma i nie bedzie bo od tego sa suby.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lipca 2007, 19:02 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 190
Lokalizacja: Warszawa
Podepne sie pod ten temacik

Też chce nagłośnić sobie lepiej swoje e34. Mam tylko standardowe głosniki, ale w sumie nie są najgorsze. Nie wiem czy lepiej jest w oryginalne miejsca dać lepsze głośniki czy zamontować jakieś pudło w bagażniku. W sumie najbardziej to by mi zależało na czysym, głębokim basie. Ale słyszałem ze podobno sedana cieszko jest nagłosnić subem, a szczególnie bmw bo tylna kanapa i półka wszystko pochłania i muzyka gra tylko przy otwarym bagażniku...



Ma ktoś suba w e34 w bagażniku i moze opisac jak to gra?

qrax założyłeś już sprzęt u siebie, jak to gra?

_________________
Moje E34
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=155862#155862


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2007, 12:32 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1903
Lokalizacja: Tuchola
Moje BMW: E30 344i
Kod silnika: m62b44
Garaż: E36 Coupe 325i
E30 Coupe 344i
Nie ma problemu z naglosnieniem sedana. Na wszystko sa rozwiazania.

Po pierwsze glosniki 165mm w drzwi przednie w panelach.
Sub 30cm w skrzynce jakiej sobie zyczysz, jesli oczekujesz cisnienia to musisz dac BR. Do tego wyjmujesz glosniki z tylnej polki, zostawiasz maskownice i po sprawie. Uzyskasz w ten sposob dobry dzwiek za stosunkowo niewielkie pieniadze. Oczywiscie wszystkie glosniki podpinasz pod wzmacniacz przednie tez


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2007, 18:22 
qrax na co ty, niech zostawi glosniki w tylnej polce i je wymieni na cos ciekawego a zeby basik byl slyszalny to mozna zrobic jedna BR 10cm i tez juz z bagaznika bedzie dobrze slychac.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL