BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 01:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kilka zmian w e46. Proszę o opinie
PostNapisane: 22 czerwca 2014, 20:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 5693
Lokalizacja: Ciechanów
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p ... 0#p2043810
Po nicku wnioskuję, że jesteś w moim wieku ale jak czytam to co napisałeś to mam wrażenie, że to Twoje pierwsze auto i pierwsze zarobione pieniądze... Domyślam się, że nie jest ich zbyt dużo, skoro skórzane fotele wchodzą w grę, ale tylko te z najtańszych. Reszta kasy pójdzie na światełka.

Nie napisałeś jakie masz auto i ile tej kasy chcesz rozdysponować. Uniwersalny sposób na zwiększenie mocy czy doposażenie auta to sprzedać stare i kupić inne, mocniejsze i dopasione. Jak na mody zamierzasz wydać 3 tyś to ja bym wolał tą kasę przeznaczyć na zupełnie inny cel. O ile skórę jeszcze mogę zrozumieć (sam szukałem ze skórą, ale jak bym kupił bez na pewno bym nie dokładał) ale za tyle co chcesz przeznaczyć dostaniesz wycierucha- fajne to nie będzie. Jak chcesz żeby ktoś zauważył zmiany w aucie to kup ładne ori fele. 17tki Alpiny super wyglądają, podobnie BBSy i m-kontury i klika innych. Tylko bierz poprawkę na cenę opony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kilka zmian w e46. Proszę o opinie
PostNapisane: 26 czerwca 2014, 17:05 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 39
Moje BMW: e46
ded napisał(a):
Po nicku wnioskuję, że jesteś w moim wieku ale jak czytam to co napisałeś to mam wrażenie, że to Twoje pierwsze auto i pierwsze zarobione pieniądze... Domyślam się, że nie jest ich zbyt dużo, skoro skórzane fotele wchodzą w grę, ale tylko te z najtańszych. Reszta kasy pójdzie na światełka.

Nie napisałeś jakie masz auto i ile tej kasy chcesz rozdysponować. Uniwersalny sposób na zwiększenie mocy czy doposażenie auta to sprzedać stare i kupić inne, mocniejsze i dopasione. Jak na mody zamierzasz wydać 3 tyś to ja bym wolał tą kasę przeznaczyć na zupełnie inny cel. O ile skórę jeszcze mogę zrozumieć (sam szukałem ze skórą, ale jak bym kupił bez na pewno bym nie dokładał) ale za tyle co chcesz przeznaczyć dostaniesz wycierucha- fajne to nie będzie. Jak chcesz żeby ktoś zauważył zmiany w aucie to kup ładne ori fele. 17tki Alpiny super wyglądają, podobnie BBSy i m-kontury i klika innych. Tylko bierz poprawkę na cenę opony.


E46 99r. a co do kasy, ok 6tysi.
Co do auta, bmw tak. Do tej pory jeździłem niezawodnym Peugeotem 88r :) Stąd te pytania odnośnie bmw, bo zwyczajnie nie mam pojęcia co się bardziej opłaca. Wole zapytać ludzi którzy mają pojęcie, niż palnąć jakąś głupote. pozdro

Co na temat tych reflektorów? http://allegro.pl/lampy-reflektory-bmw- ... 53219.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kilka zmian w e46. Proszę o opinie
PostNapisane: 26 czerwca 2014, 20:40 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 47
Posty: 26
Lokalizacja: z pod Warszawy
Moje BMW: e46 320d
Kod silnika: M47N
W zamiennikach DEPO nie wypada najgorzej a cena mogła by być trochę lepsza ale do przyjęcia
Sam wolałbym wsadzić ringi w oryginały


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kilka zmian w e46. Proszę o opinie
PostNapisane: 27 czerwca 2014, 00:30 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23128
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Czy te 6 tysi które posiadasz na tuning to autko masz w dobrej kondycji mechanicznej ? stan blacharki jest zadowalający ? serwis zrobiony ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kilka zmian w e46. Proszę o opinie
PostNapisane: 27 czerwca 2014, 20:39 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 39
Moje BMW: e46
Szczurek1986 napisał(a):
Czy te 6 tysi które posiadasz na tuning to autko masz w dobrej kondycji mechanicznej ? stan blacharki jest zadowalający ? serwis zrobiony ?


Yep. Wszystko było zrobione w kwietniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL