BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 06:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 397 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:11 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 14
Lokalizacja: Zawiercie / Krakow
Moje BMW: F13 640D
Kod silnika: N57
Czesc
Mam paskudnie polakierowaną maske (czarny metalic) Jest bardzo matowa, a w niektórych miejscach widac nawet takie mazy, tak jakby pod pocignięcia pendzlem. Czy da sie cos z tym zrobic ? Probowalem tempem ale praktycznie bez efektu, znajomy twierdzi ze lakier nie zostal odpowiednio zmatwony, ewentualnie wyglada to tak jakby wsiąkła miejscami w podkład ;/ Czy polerka mechaniczna pomoże ? Pozdrawiam

_________________
Wiele serc jedno bicie...
Zabezpieczenie kluczyków keyless przed kradzieżą na walizkę - https://keylessprotector.com.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2007, 14:26 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Toster, raczej nie pomoże , bo to chyba baza jest źle położona a nie clear .

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2007, 16:13 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 39
Posty: 587
Lokalizacja: kwidzyn obecnie Nederland
Moje BMW: bmw e36
Kod silnika: m52b20
jedyne jeszcze co ci pozostało to papier2500 na mokro przematować maske i wypolerować mechanicznie pasta G3 jeśli to niepomże to tylko lakierowanie jeszcze raz maski pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2007, 21:01 
Offline
Forumowicz

Posty: 107
Lokalizacja: Szczecin
witam mam takie pytanie dotyczace klaru zalezy mi na extra efekcie i slyszalem ze jesli rozrobi sie klar rzadkszy to jest lepszy efekt z czym najlepiej go rozrabiac po dodaniu utwardzacza jaki rozp. i jakie proporcje z gory dziekuje za odp

_________________
Mauritiusblau Metallic


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2007, 01:25 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 39
Posty: 587
Lokalizacja: kwidzyn obecnie Nederland
Moje BMW: bmw e36
Kod silnika: m52b20
witam powiem ci tak owszem im wiecej rozp tym gładsza powłoka aleeeeeeeeeee .....,
do odpowiedniej max proporcji na 100ml klaru już z utwardzaczem do tego max 50-60ml rozpuszczalnika akrylowego ponieważ jezeli dasz zadużą ilośc rozpuszczalnika lakier zrobi ci sie matowy po całkowitym wyschnięciu powłoki klaru jest to spowodowane odparowaniem rozpuszczalnika


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lipca 2007, 23:15 
Offline
Forumowicz

Posty: 107
Lokalizacja: Szczecin
witam mam pytanko jak zabrac sie do usuniecia zacieku polakierowalem zderzak wyszlo bardzo ladnie tylko jak przelewalem druga warswe to mi troche polecialo w jednym miesjcu i powstal zaciek?? i jeszcze jedno pytanko czym rozni sie pistolet niskocisnieniowy od wyskocisnieiowego i ktory lepszy i dlaczego juniorszogun pomoz!!!

_________________
Mauritiusblau Metallic


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2007, 17:04 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 39
Posty: 587
Lokalizacja: kwidzyn obecnie Nederland
Moje BMW: bmw e36
Kod silnika: m52b20
odnośnie zacieku to twardy klocek papier 1500 na początek z gróbsza a na koniec 2500 papierem pasta G3 i polerka
a co do pistoletów to nisko ciśnieniowy rózni sie tym że jest bardziej oszczedny co do wydajności farby i ciśnienie robocze ma niskie co wpływa rónierz na większąwydajnosć farby tylko pamietaj otym że nisko ciśnieniowy pistolet zasilające powietrze potrzebuje takie samo jak wysoko ciśnieniowy czyli ok 4atmosfer


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lipca 2007, 16:43 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Lokalizacja: Pasym i OstrĂłda
siemanko, a na moi czerwoniutkim lakierze są takie matowe placki jaśniejsze, co polecacie, bo np. pasta tempo, czy dobry wosk - to tylko efekt krótkotrwały. HELP !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lipca 2007, 21:52 
Offline
Forumowicz

Posty: 107
Lokalizacja: Szczecin
hmm przejechac element caly papierem 2000 a potem pasta farecla g3 maszynie i wypolerowac i naniesc jakas politure na koniec i mysle ze powinno byc dobrze

_________________
Mauritiusblau Metallic


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lipca 2007, 14:57 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Lokalizacja: Kielce
A ja mam takie pytanie pare dni temu miałem wylewkę nad garażem bo przeciekało do środka i pare kropelek gruntu mi się rozlało na maske czym to można usunac?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2007, 16:18 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 23
Posty: 2668
Lokalizacja: PIASECZNO
Moje BMW: E36 2fab 4you
Kod silnika: M57 ruleZ
Garaż: E36 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144075
witam do zderzakow pod lakier jaki podklad powinno sie zastosowac coby nie pekalo nic (bede robil u jakiegos lakiernika ale chce zeby nie zrobil lipy :))

_________________
Obrazek
E36 330 TURBO
tuned TC-PERFORMANCE swap AIE serwis Andrew Performance mod RST
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 75&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2007, 20:52 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 39
Posty: 587
Lokalizacja: kwidzyn obecnie Nederland
Moje BMW: bmw e36
Kod silnika: m52b20
powinien być dany podkald tak zwany zmiekczacz do plasiku tylko też zależy jaki plastik masz nie do wszystkich typóww sie stosuje zmiekczacz poprostu plasik jest twardy i wystarczy tylko podkłąd akrylowy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 października 2007, 17:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 23
Posty: 2668
Lokalizacja: PIASECZNO
Moje BMW: E36 2fab 4you
Kod silnika: M57 ruleZ
Garaż: E36 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144075
dziekowac :padam:

_________________
Obrazek
E36 330 TURBO
tuned TC-PERFORMANCE swap AIE serwis Andrew Performance mod RST
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 75&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2007, 14:00 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Lokalizacja: Katowice
witam mam kilka ciemnych plam widać je tylko na suchym lakierze są na dachu wyglądają jak od lisci samochód stal pod dluzszy czas pod drzewkiem:) nie są wyjątkowo szpecące ale moze dałoby ie jakoś usunąć rozmawiałem z lakiernikiem mówił ze są wżarte w lakier i nie potrafi ich usunąć co można zrobić czy to możliwe żeby zgniłe liście sie wpiły w klar?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 października 2007, 16:22 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 39
Posty: 587
Lokalizacja: kwidzyn obecnie Nederland
Moje BMW: bmw e36
Kod silnika: m52b20
tak równie dobrze tak jak ptasie odchody spalą lakier jedynie spróbować wypolerować a jak sie nieda to polakierować trzeba będzie element


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 grudnia 2007, 15:19 
Offline
Forumowicz

Wiek: 40
Posty: 116
Lokalizacja: Olsztyn
Moje BMW: E36 325i
Kod silnika: M50B25
Hej

Jestem z Olsztyna u nas śpiewają za lakierowanie auta 5000-6000zł skąd u Ciebie takie miłe ceny 1500-2500 :) u mnie za pomalowanie boku bez przednich drzwi i oczywiście spierd.... roboty dałem 2000zł zacieki ciot jeden porobił i jeszcze chyba za grubo bezbarwnego lakieru połozył bo wygląda jakby cellulitis był :/ zastanawiam się czy da radę zrobić porządek papierem 2000. Polerka 300zł juz u normalnego lakiernika nie partacza, ale z kolei gość mówi, że może lakier zejść. Może chciałbyś pomalować mi autko co do ceny możemy się dogadać ;) mój obecny lakier to: 252 Calypsorot Calypso Red Metallic Red 51 91 9 061 834, w ogóle jeszcze ten lakier robią :) ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 stycznia 2008, 20:59 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 39
Posty: 587
Lokalizacja: kwidzyn obecnie Nederland
Moje BMW: bmw e36
Kod silnika: m52b20
witam poprostu unas takie ceny są a co farby to pewnie że jest od nowego roku wchodzą wszystkie farby wodne ale paleta barw sie niezmienia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 stycznia 2008, 16:05 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 119
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: M5 e39 421KM
Jakie rozwiazanie na przerysowany caly bok gwozdziem, kluczem, az do podkladu, grubosc rysy nie wiecej jak 1mm. Malowanie calego elementu nie wchodzi w gre. Moze jakis sposob na zatuszowanie sprawy??

_________________
Części do m5 e39 i m3 e46.
tel. 510 343 000


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lutego 2008, 12:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 4418
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: e46 323 coupe
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=300
Witam ja rowniez mam pytanko.Nie dawno zakupilem wlasnie samochod.Wczoraj ladnie umylem i wypolerowalem "Plastmalem". Zauwazylem ze prawe tylnie nadokle zaczyna rdzewiec.Nie widac tego bo rdza znajduje sie pod nadkolem ale z czasem moze sie to przeniesc i rozwijac ta korozja.W okolicach grila tez zauwazylem mala korozje oraz pod tylkna klapa bagaznika.Nie jest to duze (praktycznie nie widoczne) ale z czasem korozja moze sie poglebiac a tego niechce.Dlatego niewiem kompletnie co mam robic by zapobiec temu,jakiego srodka uzyc,czy to pomalowac.To moj 1 samochod wiec nie mialem doczynienia z podobnym problem a wole zapytac kogos kto sie na tym zna a nie pobliskich"ekspertow".Prosilbym o rade co nalezy zrobic by zapobiec dalszemu rozwojowi korozji i ewentulnie zlikwidowania tej malej rdzy i malych pecherzykow.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 marca 2008, 16:47 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 49
Lokalizacja: Suwałki
Jaki podklad dac pod baze na wypiaskowane felgi alu??? Musi to byc jakis specjalny??

Mam baze sikensa i nie wiet tez jaki kupic klar na to?

Dzieki za pomoc!! pzdr

_________________
Jeszcze nigdy tak wielu, nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 397 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL