BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 20:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E38] Poszukuję lakiernika!!
PostNapisane: 20 maja 2018, 17:42 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: e-38
Kod silnika: M62B35
Witam.

Szukam dobrego lakiernika do pomalowania w całości siódemki e-38. Wszystkie listwy, listewki, ramki itp są ściągnięte i leżą w bagażniku, chcę oszczędzić nerwów i pracy lakiernikowi i sam sobie wszystko poskładam, zależy mi tylko na pomalowaniu i dopasowaniu wszystkich elementów takich jak maska, zderzaki, drzwi i klapa.
Dla zainteresowanych dorzucam (zupełnie za darmo! ;D opowieść o mojej przygodzie z Siódemką :D

Trzy lata temu kupiłem BMW e-38 i postanowiłem ją doprowadzić do stanu fabrycznego. Ogarnięty silnik i osprzęt, prawie całe nowe zawieszenie, elektronika która szwankowała, cieknące węże, zbiornik paliwa pospawany, wypiaskowany i pomalowany, zregenerowane xenony, generalnie w auto wpakowałem kolo 10tys. :?
Jedyne co zostało mi do ogarnięcia to obszycie kiery, nowa podsufitka i przeszycie fotela kierowcy no i.... pomalowanie caaałej budy :(
Auto oryginalnie miało Diamantschwarz metallic natomiast jakiś artysta wpadł na pomysł żeby zmienić na czarny mat. Pomysł dobry ale... wyszło jak zawsze... :mad:
Pod lakierem widać rysy po papierze ściernym, zacieki, przednia maska, tylna klapa i prawe przednie drzwi to była jakaś masakra... Tony szpachli! Wywalone wszystko i zastąpione elementami bez kitu. W ciągu pół roku auto było u 2 lakierników. Najpierw "Osiedlowy lakiernik z polecenia" wydzwaniał żeby przyjechać i porozbierać listwy z szyb, zderzaki itp Przyjechałem, dzień rozbierałem, po miesiącu zadzwonił, że nie pomaluje bo to za dużo roboty :evil:
Wkurw.... odebrałem auto zacząłem szukać profesjonalnego warsztatu który zrobi z niej cudo. Trafiła do profesjonalnego lakiernika z Jaworzna ul. Matejki który w ciągu 2 miesięcy zmatowił 5 elementów, wyciął przednią szybę i wspawał kawałek progu... :cenzura:
Ręce opadają... auto na lawetę i do garażu. Stoi teraz i czeka na Waszą pomoc. Jeżeli malowaliście auto i znacie kogoś ze śląska, małopolski lub okolic kto jest sprawdzony i zrobi to profesjonalnie to proszę o kontakt.

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich fanatyków marki :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E38] Poszukuję lakiernika!!
PostNapisane: 20 maja 2018, 22:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Spójrz w dziale znane i polecane może tam coś będzie w Twojej okolicy ;)

Nie napisałeś w jakim rejonie Polski mieszkasz więc nie ma dla Ciebie znaczenia odległość ? Zawieziesz gdzie trzeba ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E38] Poszukuję lakiernika!!
PostNapisane: 31 maja 2018, 00:17 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1286
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: e46 330ci
Kod silnika: m54
Tym że pozdejmowałeś wszystko aby tylko wkurzysz dobrego lakiernika.

Tu masz dobrego kolesia https://www.youtube.com/channel/UCIyiWW ... Q7Y89ak9Xg

Ten koleś osra się a nie odpuści, w dodatku nagra ci film z remontu.


Ostatnio edytowano 3 czerwca 2018, 00:09 przez dziabi3, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E38] Poszukuję lakiernika!!
PostNapisane: 31 maja 2018, 07:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
Wojciechu wiem że nie jest to w żaden sposób pomocne pytanie ale od razu mi się nasunęło po przeczytaniu tego posta . Czy nie lepiej było od razu kupić lepsza bazę (Suma sumarum i tak dolozyles kupe siana) niż teraz się motac od fachowca do fachowca ? Ta buda musi być naprawdę w złym stanie że ludzie się poddają .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E38] Poszukuję lakiernika!!
PostNapisane: 5 lipca 2018, 08:24 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: e60
Kod silnika: R6 2,2 l
Jakiś czas temu oddałem moją bmke do dobrego lakiernika u mnie w Lublinie, czyli AR Lipert. Jeśli chcecie, żeby się pięknie prezentowała to polecam tam zajrzeć ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL