BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 21 maja 2024, 15:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, 14:47 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 89
Lokalizacja: ÆMIELÓW
Kucharz napisał(a):
kolego KOSIOR, uzytkownik SNB Sweden, czyli Sebastian jest w temacie polerek, że tak powiem oblatany, życzę Ci posiąść część wiedzy i umiejętności Sebastiana

więc najpierw sprawdź do kogo kierujesz swe wywody, a poźniej je pisz


czy ja podwazyłem czyjes umiejętnosci nie wątpie ze Sebastian ma duze doświadczenie i umiejetności ale czemu ty podwazasz moje skoro nawetna oczy niewidziałes mnie ani zadnej mojej pracy ty sie lepiej zastanów co piszesz ja nikogo w swoich wypowiedziach nieobrazam tylko delikatnie zwracam uwage.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, 15:06 
KOSIOR, kucharz tak juz ma czepia sie czego może więc radze nie zwracać uwagi. A może autor tematu wkleiłby jakieś fotki bardzie wymowne jego prac. Chętnie bym zobaczył jak mu to wychodzi.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, 15:26 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
yeahman, powstrzymuj się od tych uwag wobec użytkowników forum

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, 16:25 
dobrze panie dyrektorze :padam:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, 16:34 
Offline
Forumowicz

Posty: 112
Lokalizacja: Falun
Ludzie swieta ida dajcie spokoj aleluja koniec tematu :cisza:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, 20:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
KOSIOR, miałem na myśli ton Twojej wypowiedzi, a nie meritum

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, 20:59 
Jesteście bardzo nie mili wobec użytkownika bieniu, który zaproponował pomoc w sprawach polerki, a Wy rozwalacie mu temat dyskutując o sobie na wzajem.

Proszę o zaprzestanie OT w tym temacie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 grudnia 2007, 21:34 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 540
Lokalizacja: Stalowa Wola
Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
Witam. Podyskutowali wszyscy ;) Ktos tam prosił o efekty mojej pracy, wiec dla nadal zainteresowanych polerką zamieszczam fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Auto nie było polerowane bezposrednio przed zdjeciami, polerka byla robiona zestawem farecla okolo 2 miesiace wczesniej. Jest to moje auto, nie ma sladu po jakichs sladach polerskich itp, po polerowaniu nabralo "glebszego" koloru. Rysy ktore "zginely" podczas polerki nie pojawily sie spowrotem. pozdrawiam

_________________
Obrazek

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 grudnia 2007, 22:24 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
Zapomniałeś końcówkę wydechu wypolerować ;)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 grudnia 2007, 23:04 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 89
Lokalizacja: ÆMIELÓW
zobaczcie na czym to polega tu akurat w przypadku srodków 3M ktore moim zdaniem sa najlepsze niema zadnych niesamowitych jak pisał biały srodków marka 3M jest najbardziej uznaną marka na świecie
zobaczcie film

polerka

[ Dodano: 20 Grudzień 2007, 23:11 ]
bieniu napisał(a):
Witam. Podyskutowali wszyscy ;) Ktos tam prosił o efekty mojej pracy, wiec dla nadal zainteresowanych polerką zamieszczam fotki:


no powiem ci szczerze bieniu ze całkiem niezle ci to wychodzi mam tylko pytanie czy uzywasz całych zestawów Farecli czy tylko jedziesz G3 bo podejzewam ze na 100% uzywasz jeszcze G10 chyba ze uzywasz tak jak ja politure 3M jest troche droga ale efekt jest lepszy niz przy G10


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 grudnia 2007, 00:02 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 540
Lokalizacja: Stalowa Wola
Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
Sama G3 nie uzyskalbym takiego efektu jaki widac na zdjeciu na pierwszej podstronie. No wiec kolego najpierw poleruje G3 z twarda gabka, az znikna rysy itp. Tylko, że po G3 zostaja straszne obrotowe slady polerskie i taki lakier dosc blady. Szczegolnie to widac na ciemnych, akrylowych lakierach. Wiec potem poleruje politura farecli Top Gold. Tez maszynowo, z tym ze zakladam mieksza czarna gabke, taka do politury. Znika wszysciutko po G3 i lakier nabiera koloru. Na koniec lece woskiem farecli Top Wax, zeby utwalic efekt i ochronic potem lakier. Wtedy kolor robi sie jeszcze glebszy. Wykonuje to juz recznie, specjalna sciereczka z zestawu. Wosk bardzo dobry, bo w lecie myjac auto co 2-3 dni sama woda utrzymal sie okolo 2 miesiecy :zdziwko: Wiem, lepiej, zebym o papierze sciernym juz nic nie pisal, ale napisze. Mialem malowana gorna czesc klapy bagaznika (usuwalem spojler z klapy) i lakiernik sie niestety nie popisal i zostal taki jakby chropowaty zwazony lakier :znudzony: . Przytarlem ja papierem na wode polerka i efekt widac na zdjeciu. ;) Owszem 3M tez probowalem, idzie duzo lepiej, ale to juz zalezy od portfela klienta.

_________________
Obrazek

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 grudnia 2007, 06:47 
Offline
Forumowicz

Posty: 112
Lokalizacja: Falun
:ok: Brawo Beniu ladnie
Kosior popatrz na ten filmik http://www.schollautocare.de/english/li ... a_ind8.htm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 grudnia 2007, 13:42 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 89
Lokalizacja: ÆMIELÓW
bieniu z twojej wypowiedzi wywnioskowuje ze masz pojęcie o polerce gratuluje efektów bo ciemne lakiery to udręka szczególnie świeżo po malowaniu .

SNB SWEDEN nie słyszałem o tych produktach ale widze ze efekty tez sa fajne zeby tylko filmy były lepszej jakości
PS. ty pracujesz tymi produktami?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 grudnia 2007, 10:07 
Offline
Forumowicz

Posty: 112
Lokalizacja: Falun
Sia Kosior dopiero jeden raz robilem na tych produktach wyszlo calkiem ciekawie ale jeszcze musze to przetrawic na kilku samochodoch dopiero po nowym roku mam zabukowane kilka ciekawszych aut w tym moje pierwsze Pagani wiec zobaczymy co to wyjdzie na Wloskim Koniu wyszlo calkiem okey ale auto bylo prawie nowe,poszperam w garazu co tam zostalo z naszych past i cos ci podesle Pzdr
PS.Filmy postaram sie nakrecic sam jak wrocimy do domu moze wyjda lepszej jakosci to ci podesle na skrzynke


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 grudnia 2007, 12:28 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 540
Lokalizacja: Stalowa Wola
Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
Pieknie ;)

_________________
Obrazek

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 grudnia 2007, 14:29 
Offline
Forumowicz

Posty: 112
Lokalizacja: Falun
Beniu twoje graty postaram sie spakowac w srode i wyslac bo w czwartek juz wracam do domu gabki tez ci podeslac?Jedynie mam tu male do dwuglowicowki chyba 110mm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2008, 23:47 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 447
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: 750i
Kod silnika: M70B50
Dzisiaj umyłam bemcie /biała/ i na lakierze mam zacieki które nie puściły , czym mozna wyczyścić te przypadłości :niepewny: Choć odnowa biologoczna by się też przydała ;) Narazie jednak musiałabym jakimś sposobem domowym :hyhy: Czy wogóle jest taki sposób? :23:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2008, 10:57 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 540
Lokalizacja: Stalowa Wola
Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
Najpierw chcialbym podziekowac na forum Sebastianowi, za pomoc i wyslanie probek preparatow :super: Naprawde rowny z niego gosc ;)
Dorka jak wygladaja te zacieki i z czego mogly powstac? Umyj dokladie auto szamponem, potem wez miekka np bawelniana albo flanelowa szmatke wetrzyj jakas politure dobrej firmy zawoskuj i powinno byc. :D

_________________
Obrazek

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2008, 12:22 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 447
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: 750i
Kod silnika: M70B50
bieniu napisał(a):
Dorka jak wygladaja te zacieki i z czego mogly powstac? Umyj dokladie auto szamponem, potem wez miekka np bawelniana albo flanelowa szmatke wetrzyj jakas politure dobrej firmy zawoskuj i powinno byc. :D
Umyłam auto-szamponem na silne zabrudzenia.Te wrzery wyglądają jak ściekał maras to tak zostało tylko wymyte z wierzchu jak się przyjrzysz z bliska widać jak brud spływał i takie chodźby lekki grysik .No nie wiem jak to wytłumaczyć dokładnie a za daleko jechać .Lakier w niektórych miejscach nie jest głatki pod dłonią .Uf :niepewny: moze udało mi się wyjaśnić :niepewny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 stycznia 2008, 12:42 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 540
Lokalizacja: Stalowa Wola
Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
No to Dorka u mnie z duzego zimowego brudu tez sie tak lubi robic, chociaz zaciekow nie widac, bo mam ciemny kolor, ale lakier np przy nadkolach, dolnych czesci drzwi jest mniej gladki. Wiec to co pisalem wyzej powino pomoc, a po wosku sie tak brud nie czepia. Oczywiscie nie mowie o preparatach ze stacji benzynowej za 5zł, bo takie to po jednym myciu schodza :hyhy:

_________________
Obrazek

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL