BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 8 maja 2024, 19:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 stycznia 2008, 20:45 
Offline
Forumowicz

Posty: 112
Lokalizacja: Falun
bieniu napisał(a):
Najpierw chcialbym podziekowac na forum Sebastianowi, za pomoc i wyslanie probek preparatow :super: Naprawde rowny z niego gosc ;)
Dorka jak wygladaja te zacieki i z czego mogly powstac? Umyj dokladie auto szamponem, potem wez miekka np bawelniana albo flanelowa szmatke wetrzyj jakas politure dobrej firmy zawoskuj i powinno byc. :D

Nie ma za co Beniu na zdrowko i powodzonka mam nadzieje ze po uzyciu podzielisz sie opinia na forum


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 stycznia 2008, 11:28 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 447
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: 750i
Kod silnika: M70B50
bieniu napisał(a):
Oczywiscie nie mowie o preparatach ze stacji benzynowej za 5zł, bo takie to po jednym myciu schodza :hyhy:
Krzysiu a jakie kosmetyki byś polecał? Nie znam się zbytnio to kupuję co polecają w sklepach :zalamany: Raz gościu mi sprzedał pastę koloryzująca i która usuwała nie głębokie rysy była super ale nazwy nie pamiętam a gościu tego sklepiku już nie ma :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 stycznia 2008, 21:13 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 540
Lokalizacja: Stalowa Wola
Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
Dorka bylem dzis w sklepie z takimi preparatami i doszedlem do wniosku ze mozesz kupic nawet jakas paste K6 ewentualnie G3, tylko troche bardziej brutalna jest. Przetrzec miekka szmatka delikatnie zeby szkody nie narobic. Potem zawoskowac fajnym woskiem Terawax firmy Teroson, tylko, że tubka 1 litr bodajze kosztuje 60 zł, ale produkt naprawde dobry, nawet gosc w sklepie zachwalal ;)

_________________
Obrazek

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 stycznia 2008, 22:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 447
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: 750i
Kod silnika: M70B50
bieniu napisał(a):
Dorka bylem dzis w sklepie z takimi preparatami i doszedlem do wniosku ze mozesz kupic nawet jakas paste K6 ewentualnie G3, tylko troche bardziej brutalna jest. Przetrzec miekka szmatka delikatnie zeby szkody nie narobic. Potem zawoskowac fajnym woskiem Terawax firmy Teroson, tylko, że tubka 1 litr bodajze kosztuje 60 zł, ale produkt naprawde dobry, nawet gosc w sklepie zachwalal ;)
Dzięki za fatygę :D Co do tej G3 to jak taka brutalna to raczej lepiej nie próbować mam ciężką rękę a przypuszczam ,że tutaj umiejętność chyba jest ważna :niepewny: Wiesz umyć samochód i pastą napstować koloryzującą wydaje mi się pikuś ale G3 jak brutalna to moje pikuś legnie w gruzach :zalamany:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 stycznia 2008, 13:18 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 540
Lokalizacja: Stalowa Wola
Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
K6 nie jest tak brutalna wiec nie masz sie co obawiac. Na ciemnym kolorze to bym odradzal, ale jak masz bialy akryl to nie ma strachu ;) Zatrzyj te najgorsze miejsca, a cala auto nawoskuj :) Zapomnialem jeszcze napisac, ze taka paste to na wode sie robi.

_________________
Obrazek

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 stycznia 2008, 21:39 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 447
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: 750i
Kod silnika: M70B50
bieniu napisał(a):
Zapomnialem jeszcze napisac, ze taka paste to na wode sie robi.
Dzięki bo znając swoją zdolność pastą na sucho bym czyściła. Buziale wielkie dzięki ;) Narazie mam postuj bo pada i moje wysiłki artystyczne szlak trafił :kwasny: leje


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, 15:12 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 64
Lokalizacja: woj. ÂŚlÂąskie
Witam kolega u siebie w E34, próbował coś wyczyścić na lakierze papierem ściernym ale robił to bardzo delikatnie nie przyciskając go mocno i został mu matowy ślad :/
Chciał żebym się zapytał na forum czy da rade to czymś spolerować??
Mówił że wziął na szmatkę pastę G3 ale nic to nie dało :zdegustowany:
macie jakieś rady???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 stycznia 2008, 15:39 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 540
Lokalizacja: Stalowa Wola
Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
No to papierem sie zawsze zmatowi :P Jak tarl czyms grubszym to niech na wode delikatnie przypoleruje 2000 albo 2500 no i G3 musi zejsc, tylko jak sie nie ma maszyny to trzeba trzec dosc dlugo i odpowiednia szmatka zeby rys nie narobic. Jak nie chce eksperymentowac to moze sobie kupic normalnie biala gabke polerska (twarda) farecle z woda zarzucic i polerowac recznie, przynajmniej nie ma ryzyka ze porysuje ;)

_________________
Obrazek

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2008, 23:42 
Offline
Forumowicz

Posty: 141
Lokalizacja: ÂŻagaĂą
Pytanko do Bieniu.
Moja Beemka ma nowy lakier. przed oddaniem jej do lakierni powiedziałem że nie chcę efektu cytrynki, więc Oni po malowaniu spolerowali ją. Wszystko było by piękne gdyby nie to że teraz ten lakier wcale nie wygląda na nowy. myślałem ze będzie jak lustro a tym czasem jest cały w słoneczkach jak moje drugie starcze auto które nigdy nie było polerowane a słoneczka zrobiły sie od mycia. Może masz jakiś pomysł jak to samemu usunąć. Może jakiś wosk lub mleczko?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL