BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 15 maja 2024, 06:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: BMW E 36 TI COMPACT
PostNapisane: 10 marca 2008, 17:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 28
Lokalizacja: Jaworzno
Witam serdecznie...
Chcialbym sie zorientowac w temacie lakiernictwa a mianowicie ile by kosztowalo cale pomalowanie buni e 36 ti compact ?i ile przykladowo poszlo by lakierku kameleon?
Chcialbym poprostu odswierzyc swoia furke calkiem nowym lakierkiem jak i mam też problemik z droga moja bunia też e 36 ti compact a w tym temacie biega o odprysk lakieru na tylnym nadkolu i czy nie dalo by sie tego zrobic w domowych pieleszach a mianowicie orginalnym lakierem w spreyu no a potem nato bezbarwnym?????i czy nie bylo by natym widocznei roznicy w lakierach???
Tak samo iak i w pokryciach drobnych rysek czy zdalo by to egzamin wpierw spreyem no a potem bezbarwnym?????? :zalamany:

_________________
,,,AMSTAFF,,,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2008, 19:28 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 950
Lokalizacja: Sosnowiec
300zl za element ogolnie biora lakiernicy

a sprejem to na murze mozesz malowac ;)

_________________
"Życie jest usłane różami...
Obrazek
...ale nie ma róży bez kolcy... "


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2008, 20:37 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 28
Lokalizacja: Jaworzno
Oki dziekuje koledze za wiadomosc...

_________________
,,,AMSTAFF,,,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW E 36 TI COMPACT
PostNapisane: 11 marca 2008, 20:00 
amstaff napisał(a):
Chcialbym sie zorientowac w temacie lakiernictwa a mianowicie ile by kosztowalo cale pomalowanie buni e 36 ti compact ?

Zależy! gdzie? u kogo?, średnio 250 zł za element powinno wystarczyć!, można i taniej, ale jakość, wiadomo...

amstaff napisał(a):
odprysk lakieru na tylnym nadkolu i czy nie dalo by sie tego zrobic w domowych pieleszach a mianowicie orginalnym lakierem w spreyu no a potem nato bezbarwnym?????

Malujesz całą, czy robisz zaprawki?, sprey nie bardzo (tym bardziej w lakierach metalizowanych), chyba, że tymczasowo chcesz obniżyć koszty do minimum ;), pozatym lakiery w sprey-u są nie trwałe (bez utwardzacza), wszystko zależy też od tego jak wygląda ten odprysk?

amstaff napisał(a):
Tak samo iak i w pokryciach drobnych rysek czy zdalo by to egzamin wpierw spreyem no a potem bezbarwnym??????

Ta opcja odpada, jeśli już to delikatnie małym pędzelkiem i wypolerowac troszkę, napewno wyjdzie lepiej!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2008, 20:28 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 28
Lokalizacja: Jaworzno
Witam..
Dzieki wielkie koledze szczerze mowiac zostawie ten temat juz lakiernikowi niech on sie tym juz martwi a mysle ze kolorek kameleon bedzie oki???????
Cgyba ze maia koledzy iakies ciekawe koncepcie koloru??? :hyhy:

_________________
,,,AMSTAFF,,,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2008, 20:43 
amstaff napisał(a):
Chyba ze mają koledzy iakies ciekawe koncepcie koloru??? :hyhy:

Co do kameleona- to nie mam przekonania, nie podoba mi się! w e36 (drogie, po pierwsze i nie zawsze wygląda to jak powinno!, wszystko musi być zgrane ze sobą, tzn. odpowiednia felga itd.) Jeśli masz seryjne auto to pomalowałbym na coś z orgi. BMW, moze nawet na ten sam kolor, odpada wtedy lakierowanie komory, wnętrza! (chyba, że kolor ci nie odpowiada). Moze lakiernik zrobi małe "czary- mary", jakieś zaprawki, przepoleruje i zrezygnujesz z lakierowania całości ;)
To tylko moje zdanie ;)
Pozdr.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2008, 21:13 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 28
Lokalizacja: Jaworzno
Witam...
Co do kameleona to szczerze mowiac na 100% też nie bylem przekonany do tego lakierku.
Podoba mi sie ten lakierek ktory teraz ma moja bunia czyli Arktissilber metalic kod z kielicha 309 polskie przetumaczenie (srebny metalik) tylko chcialbym zlekwidowac w jakis sposob pare drobnych rysek nawet w ktore nawet paznokiec nie wchodzi no i 2 czy 3 po odpryskach kamieni i natym bylby caly koniec ;) Poprostu odswierzenie lakierku :hyhy:

_________________
,,,AMSTAFF,,,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 marca 2008, 16:30 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 744
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: e61
Kod silnika: m57d30
ja malowalem tydizen temu swojego compakta 318TI :hyhy:

koszt za calosc 2 tys zl, ale malowalem w tym samym kolorze co byl, czyli violetschwartz ;)

auto wyglada ladnie, pozbylem sie 2 babelkow rdzy z nadkoli ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 marca 2008, 21:22 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 28
Lokalizacja: Jaworzno
Witam..
Dzieki koledze tak samo przymierzam sie wlasnie do pomalowania moiego skarba w tych samych barwach ;)

_________________
,,,AMSTAFF,,,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL