BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 14 maja 2024, 23:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: moje Coupe e36 318iS potrzebuje nowy lakier - Monaco Blue
PostNapisane: 26 kwietnia 2008, 14:07 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 422
Lokalizacja: Olsztyn / Kętrzyn
Moje BMW: e30/e36
Kod silnika: m20b20/m52b20
Siema moj obecny kolor to DANKENBLAU musze przemalowac fure zdecydowalem sie juz na lakier , a bedzie to MONACO BLUE z nowej serii beemek. Mam jednak problem niewiem jak bedzie z kupnem tego lakieru potrzebny mi chyba jakis numer zeby pojsc do sklepu i zeby mi go prawidlowo dobrali. Jak bylem w serwisie BMW w Olsztynie to widzialem na kilku modelach ten kolorek i mi sie spodobal, jest rowniez granatowy lecz przechodzi w czern i jest to lakier perlowy, wiec efekt bedzie fajny. Niechcialem zbytnio zmieniac odcieniu samochodu zeby potem nie bylo takich akcji ze np komora silnika jest granatowa a na zewnatrz caly samochod jest np srebrny...

W serwisie BMW Fota powiedziano mi tylko ze ten lakierek nazywa sie Monaco Blue szukalem na necie numeru tego lakieru ale bez rezultatu

tutaj jest wiecej opisane na temat tego koloru i zmiany w mojej bejce

http://www.bmwolsztyn.pl/index.php?opti ... =3628#3628


tutaj link do fotek z forum e90 w tym kolorze, jest 14 stron fotek takze mozna sobie poogladac

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=244


planuje przy tym malowaniu zmienic image auta z BMW na AC SCHNITZER a wiec tak prawie caly body kit - zderzak przod , progi, tylny zderzak , moze lusterka i na klape spoiler, emblematy w felgii , w kierownice , tylna i przednia klape, pedaly ac schitzer, naklejki w zdluz lini bocznej auta ac schnitzer, no i listwy boczne szerokie od M Pakietu

kolejny problem potrzebny mi oprocz numeru lakieru Monaco Blue, jakis sklep gdzie moge taki body kit sprawic

tutaj link do pakietu ACS

http://www.ac-schnitzer.de/de/bmw-autom ... rodynamik/

pomocy chlopaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: moje Coupe e36 318iS potrzebuje nowy lakier - Monaco Blu
PostNapisane: 26 kwietnia 2008, 18:13 
kem44 napisał(a):
Siema moj obecny kolor to DANKENBLAU musze przemalowac fure zdecydowalem sie juz na lakier , a bedzie to MONACO BLUE z nowej serii beemek. Mam jednak problem niewiem jak bedzie z kupnem tego lakieru potrzebny mi chyba jakis numer zeby pojsc do sklepu i zeby mi go prawidlowo dobrali. Jak bylem w serwisie BMW w Olsztynie to widzialem na kilku modelach ten kolorek i mi sie spodobal, jest rowniez granatowy lecz przechodzi w czern i jest to lakier perlowy, wiec efekt bedzie fajny. Niechcialem zbytnio zmieniac odcieniu samochodu zeby potem nie bylo takich akcji ze np komora silnika jest granatowa a na zewnatrz caly samochod jest np srebrny...

W serwisie BMW Fota powiedziano mi tylko ze ten lakierek nazywa sie Monaco Blue szukalem na necie numeru tego lakieru ale bez rezultatu

Co do lakieru: wybierasz się do mieszalni lakierów, gdzie mówisz, ze potrzebujesz lakier o nazwie MONACO BLUE, to powinno wystarczyć, po nazwie "dojdą' do numeru!. Może byc problem spowodowany tym, że to nowy odcień, którego mieszalnia może nie mieć w tzw. "wachlarzu" ( w zależności od mieszalnika, firmy, itd.), nawet jeśli nie będą go mieli, to napewno załatwią recepture.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwietnia 2008, 19:19 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 422
Lokalizacja: Olsztyn / Kętrzyn
Moje BMW: e30/e36
Kod silnika: m20b20/m52b20
jak bede w ketake to zajade do zieby i sprawdze czy dojda po samej nazwie ale wolal bym miec 100% pewnosci ze bedzie to monaco ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL