BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 2 maja 2024, 08:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polerka Felg po malowaniu
PostNapisane: 21 maja 2008, 15:14 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 141
Lokalizacja: Świebodzice
Moje BMW: narazie brak
a więc mialem pewną historie ze koleś rozwalil mi 2 felgi :(. Miał je zrobic wyprostowac pomalować no i po wielu tyg czekania wkoncu pojechałem je zobaczyc. Teraz według mnie te felgi wygladaja tragicznie jak widzicie na zdjeciu błyszczą się pieknie, mialem polerowany rant itp. A teraz felgi są o wiele ciemniejsze i prawie ze matowe juz nie ma zadnego połysku, czy kolo robił je w jak najtanszy sposób :|?? Da rade je spolerować na błysk po malowaniu ??? Koles mi wkreca ze powiedzieli mu ze nie da się juz zrobic tak zeby wyglądały tak jak kiedyś, zobaczcie na fotki w galerii. Powiedzcie ze da rade jeszcze zeby wygladały tak, jaśniutkie i spolerowane na błysk :| bo ja takich felg to nie przyjme to juz nie jest to samo :|


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2008, 15:41 
Trudno powiedzieć, co ten magik ci tam zrobił :zdziwko: !, moze pomalował sprey-em, lub sama baza bez lakieru :zdziwko: , to tylko przypuszczenia! (jesli matowe bez połysku?)

Co do tego gadania, ze nie da się zrobić ich tak jak wyglądały przed malowaniem to bzdura..., nie dobrał odpowiedniego lakieru i tyle, zlał wszystkie "zlewki" jakie miał (jeśli to lakiernik) i myśli, że cie przekręci :zdziwko:, dobranie odpowiedniego koloru do felgi to żaden problem, oczywiście musi być do tego porządne wykonanie, musi poprawke strzelić ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2008, 17:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 141
Lokalizacja: Świebodzice
Moje BMW: narazie brak
w piatek walne zdjęcia i pokaże jak to wygląda. nom koles mial wywalić siano i napewno nie mial i zrobil tanim kosztem :|.


Śmiechu warte malowanie 4 felg za 150 zł :| o ja pier ........... to chyba sprayem spod lady


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL