BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 10:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 2 grudnia 2011, 14:08 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 33
Lokalizacja: BeÂłchatĂłw
I może lepiej zdejmijmy trochę noge z gazu i przestańmy rozpisywać się jakie auto jest wadliwe a jakie nie, które się psuje a które nie. To bez sensu. Czy nie mam racji jeśli powiem że KAŻDE AUTA SIĘ PSUJA , KAŻDE AUTO MOŻNA ZNIENAWIDZIĆ, MOŻNA TRAFIĆ PECHOWO I TRZEBA Z TYM PECHEM ŻYĆ LUB SIĘ GO POZBYĆ.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 2 grudnia 2011, 23:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6907
Lokalizacja: JP
gucio6 napisał(a):
Jeśli mówisz że siedzisz długo w autach więc masz też napewno obeznanie w porządnych maszynach...Ciężko jest porównywać np jakość MINI do Audi A6 czy A8... BMW e-60 czy e-90... to poprostu nie ma sensu. MINI jest produkowane nie pod super jakość materiałów i komfort bo jeśli jeździłeś to dobrze wiesz jakie mają twarde zawieszenia... O ile seryjnym Cooperem czy One można jeszcze całkiem całkiem komfortowo jeździć to w S można już o tym zapomnieć... auto ma charakter typowo sportowy... nie wspomnę o wersji GP gdzie nie ma nawet tylnych siedzeń.


Nie porownuje z A6, A8, E60 czy E90 (bo byloby to strasznie irracjonalne), dla mnie ten samochod jest gorzej wykonany niz EP3 TypeR czy Golf 5 GTI - podobne w swoim zalozeniu samochody, z podobnych lat.

gucio6 napisał(a):
KAŻDE R56 S MA WYŻSZĄ MOC OD TEJ KTÓRA JEST W DANYCH TECHNICZNYCH. I JEST TO UDOWODNIONE. I NIE GADAJ MI BZDUR.
Seryjne R56 jest mocniejsze o ok-10-15KM i ma większy moment obrotowy dzięki turbinie, więc jest to zrozumiałe że R53 nie "objedzie" r56.Czy ja powiedziałem odwrotnie?


Mini siostry Stana (jezeli wiesz kto to jest), to wlasnie R56 i tak jak pisze, nie jezdzi, nie trzyma mocy katalogowej, kazdy rozklada rece. R53 objezdza ten egzemplarz i nie jest to wina kierowcy.

gucio6 napisał(a):
A co do egzemplarza twojego kolegi wszystko staje się jasne.... ma takie problemy bo ma model po lifcie który wychodził po 06.2004r. Trafiały się wadliwe egzemplarze. Mówisz że wariacji dostawały wskazówki... bo jego mini posiadało zegary CHRONO których nikt nie chce. MASZ AKURAT ZNAJOMYCH KTÓRZY TRAFILI NA WADLIWE SZTUKI. Poza tym nie kojarzę tego MINI z forum.


No tak, zaraz napisze, ze bezawaryjne sa tylko srebrne :/ Z zegarami CHRONO Twoja opinia tez jest dziwna, jak cos jest w opcji, ktora mozna zamowic do samochodu, to dosyc logiczne jest dla mnie to, ze to cos powinno dzialac, nie ma znaczenia czy jest to popularna opcja czy nie (znowu, powtorze sie - szczegolnie w klasie PREMIUM, gdzie za dodatki placi sie krocie).

gucio6 napisał(a):
Na zakończenie nurtującego mnie już rozdrapywania tematu...
1.Mi szyby nie pękały ani nie pękają
2.Poduszki powietrzne również nigdy same nie wystrzeliły
3.Żadne uszczelniacze silniki mi się nie pocą
4.Pompa wspomagania również nigdy mi się nie zepsuła
5.Boczki w drzwiach nie odlatują.

Na nic nie narzekam a problemy innych, delikatnie mówiąc mnie nie obchodzą.

Dla mnie auto jest fantastyczne pod każdym względem i DLA MNIE to jest najważniejsze. Każdy ma prawo do swojego zdania, i nie mam zamiaru komuś wklepywania teorii...Również wiem sporo o samochodach....


gucio6 napisał(a):
I może lepiej zdejmijmy trochę noge z gazu i przestańmy rozpisywać się jakie auto jest wadliwe a jakie nie, które się psuje a które nie. To bez sensu. Czy nie mam racji jeśli powiem że KAŻDE AUTA SIĘ PSUJA , KAŻDE AUTO MOŻNA ZNIENAWIDZIĆ, MOŻNA TRAFIĆ PECHOWO I TRZEBA Z TYM PECHEM ŻYĆ LUB SIĘ GO POZBYĆ.


Wydaje mi sie, ze zaczynasz zbyt personalnie odbierac to co napisalem, tak jak pisalem wyzej rozumiem sens istnienia Coopera S i cala koncepcje, zgadzam sie z tym, ze jest udana, uwazam tylko, ze wykonanie nie przystoi. I tutaj przechodzimy do meritum sprawy, piszac peany na forum na temat tego jak idealny jest to model, wtracam Ci tylko, ze poprostu nie jest to prawda, bo znam wiele egzemplarzy, ktore maja problemy i to co widzialem wyrobilo w jakims sensie moje zdanie na temat tego produktu.

gucio6 napisał(a):
Masz swoje zdanie na temat MINI ok, fajnie, miło że w ogóle cie zainteresowały ;) Ja również mam swoje zdanie na temat BMW ;)


Nie jestem zagorzalym fanem BMW, wiec ani mnie to nie grzeje, ani nie ziebi :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 3 grudnia 2011, 00:06 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 33
Lokalizacja: BeÂłchatĂłw
Vermilion napisał(a):
Wydaje mi sie, ze zaczynasz zbyt personalnie odbierac to co napisalem, tak jak pisalem wyzej rozumiem sens istnienia Coopera S i cala koncepcje, zgadzam sie z tym, ze jest udana, uwazam tylko, ze wykonanie nie przystoi. I tutaj przechodzimy do meritum sprawy, piszac peany na forum na temat tego jak idealny jest to model, wtracam Ci tylko, ze poprostu nie jest to prawda, bo znam wiele egzemplarzy, ktore maja problemy i to co widzialem wyrobilo w jakims sensie moje zdanie na temat tego produktu.


I ok. Tego się trzymajmy. Oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie na temat każdego auta a w tym i MINI. Nigdy nie napisałem że MINI jest idealne, bo nie było i nie jest. Powiem więcej....jak dla mnie nie ma auta idealnego... i powtórzę się już któryś raz.... każde auto ma jakieś plusy i minusy. Nie znam auta z samymi PLUSAMI i zaletami. I chyba logiczne jest że między modelami poszczególnych aut wędrują te felerne.

Ty masz swoje zdanie, ja jestem z mojego auta zadowolony i czegoż chcieć więcej? Mocy mi wystarczy... bo autko "objeżdza" konkretne samochody z pewnością LEPIEJ WYKONANE od MINI ;)

Ode mnie to by było na tyle. :ok:

Pozdro Vermilion ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 6 grudnia 2011, 01:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Co by nie było... Jak jesteś zadowolony, to pozostaje życzyć, żeby było tak jak nadłużej ;)

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 6 grudnia 2011, 16:35 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Niezły cichociemny, wielu sie na drodze zdziwi , a skoro kolega kupił już drugiego to musi być zadowolony :ok:.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 7 grudnia 2011, 12:18 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 46
Posty: 791
Lokalizacja: ostroleka
Moje BMW: e 30 i e46
Kod silnika: m40b18 i m47n
bardzo fajny gokarcik,zazdroszcze!!!!!!!

_________________
tomaszzebrowski


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 31 grudnia 2011, 11:06 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7017
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: E92
Kod silnika: 335d
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=56077
pokaz wykres jakis bo cos mi ciezko uwierzyc w te 260hp ;)

_________________
Zapraszam do galerii mojej 335d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 5 stycznia 2012, 12:18 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: e46
też mi się nie chce wierzyć w 260hp, nieźle fotel musi łamać :szok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 15 grudnia 2013, 13:16 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 217
Moje BMW: E84 X1
Kod silnika: N47D20C
co do silników w r50 czyli one i cooper to są to silniki dość pancerne i raczej bezawaryjne, silniki produkowała firma Tritec, oprócz MINI montowane były np w PT Cruiserze i mają dobrą opinie.
O wiele gorszą opinię mają nowsze motory BMW/PSA.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: gucio6 -->> MINI Cooper S JCW
PostNapisane: 31 marca 2014, 16:59 
Offline
Forumowicz

Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa/Bełchatów
Moje BMW: Golf V GTI dsg
Kod silnika: TFSI
Nawet nie widziałem że Bełchatowie mamy takiego killera ;)
Bardzo niepozorne auto, można popsuć humor właścicielom mocniejszych aut :]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL