BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 18:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nissan Silvia S14a PMW
PostNapisane: 16 listopada 2013, 22:16 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 45
Moje BMW: s14a
Kod silnika: SR20DET
Adam_94 napisał(a):
W sumie chętnie przygarnąłbym takie coś ale trochę drogie :kwasny:


tego się spodziewałem i dlatego 3 lata temu podjąłem go za dobre pieniądze... tańsze już raczej nie będą coraz mniej ich bo większosć skończyła żywot na torach driftowych

Wojt4S90 napisał(a):
do czego tak naprawdę służy auto?


Sam nie wiem po co mi ten samochód. Większosć czasu stoi w garażu bo nie mam kiedy nim jeździć. Na codzień jest zbyt wk#@$^$#cy ;) ... miałem uprawiać laprace'y ale wszystko było "nie gotowe" włacznie z pozycja za kierownicą... heh dalej nie jest gotowe... brakuje odpowiedniego chłodzenia. Nie to żeby się przegrzewał ale chłodnica oleju oraz większa miska z grodziami to absolutny "must have". Przydałby się jakiś betonowy gwint i trochę poliuretanów/uniballi w zawiasie.

Siwy5172 napisał(a):
Jakieś plany co do mocy? Będzie 4 lub 5 z przodu?


4 z przodu nie będzie, bo nie chcę mieć luźno pasowanego motoru. Muszę zmienić pompę paliwa (bo jeszcze seryjna) na wydajniejszą i zobaczyć co się dzieje na 1,3 bara :) bo powyżej bara jak próbowaliśmy stroić to paliwa brakowało ... jedno jest pewne - zapłonów bardziej już przyspieszyć się nie da ;). Jest wprawdzie "know how" jak zrobić bardziej dziki setup w rozsądnej cenie ale to pieśń przyszłości.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nissan Silvia S14a PMW
PostNapisane: 9 maja 2014, 15:49 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 45
Moje BMW: s14a
Kod silnika: SR20DET
Sayonara Silvia! Teraz będzie hałasować w Łodzi.

Szukam teraz na pocieszenie m3 e46 manual moze byc po przekladce wole nawet taki niz spawany z 3 jakby ktos cos wiedzial dajcie Dobrzy ludzie znać ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL