BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 09:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 14 kwietnia 2015, 18:24 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Extra statek :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 14 kwietnia 2015, 18:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1860
Moje BMW: brak
Kod silnika: Turbo
jiGsaw napisał(a):
!kuchar napisał(a):
IS-F super sedan i godny konkurent M3. Nie interesuje mnie czy jest 1,5s wolniejszy (lub szybszy) od 0-270km/h ale 5.0 V8 NA robi robote (i pewnie elastycznością między 2-5krpm trochę gniecie 4.0 w M3 E90). Poza tym stylistycznie robi wrażenie - na zdjęciach tego nie widać ale np. w białym lakierze na żywo wygląda fajnie, muskularnie.

Smokin, masz racje, zwykły IS250 jest fajny i ma fajne V6 ale szkoda, ze nie jeździ równie dobrze jak 325i E90.


Czyli, że ten nie jeździ równie dobrze jak M3 Cię nie interesuje, ale że jakieś is250 nie jeździ jak 325i to już be? :rotfl:


A nie widzisz drognej róznicy w osiągach tych samochodów ? V8 z M3 czy z IS-F'a ostro gniecie i dla większości ma mega osiągi etc. bez różnicy czy jedno czy drugie natomiast 325i E90 jest wyraźnie szybsze od IS250 co w tej lidze osiągów daje wyraźną różnice.

_________________
Moje BMW E46 330i
viewtopic.php?f=6&t=120047


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 14 kwietnia 2015, 20:50 
Offline
Forumowicz

Posty: 468
Smokin napisał(a):
daniel1, genialny wóz! Strasznie mi się podobają ISy a ISF ryje mi banie :oczami:
Taki plus tych aut, że nawet za kilka lat będzie ich mało i będą zwracać na siebie uwagę gdy w tym samym czasie "cześki" będą namiętnie palić laka w e90 pod remizą :wstyd: tak jak to niestety jest teraz z e46 :zly: :mur: :mur: :mur:



dzięki :) a co do tych kultowych e46 to prawda, pałęta się teraz tego pełno wszędzie

Przemo432 napisał(a):
Coraz bardziej podobają mi się lexusy, ciekawa alternatywa dla bmw.. niestety nie miałem okazji jeździć żadnym :( podobno bezawaryjne :) Widzę, że zdjecia znalazły się też w ogłoszeniu.. jaki powód sprzedaży ?


mam coś na oku ale nie pali się z tą sprzedażą w sumie, jak sprzedam to zrealizuje plany

///david napisał(a):
auto stylistycznie ciekawe z niezłymi osiągami i dobra techniką...ale to co się dzieje w środku to totalne nieporozumienie...jak w Lanosie :szok:

daniel1 napisał(a):
Zoom in (real dimensions: 2448 x 1836)Obrazek

Zoom in (real dimensions: 2448 x 1836)Obrazek


Przecież coś takiego jest w Yaris i Auris :wstyd:


nie to że bronie swojego auta ale lanosa to mi środek nijak nie przypomina ;)
Smokin napisał(a):
///david napisał(a):
Smokin, jeździłem takim IS250 - wiem ,że spasowanie jest ok ale wygląd jest tak tandetny ,że dla mnie nie do zaakceptowania w tej klasie samochodu

a to już charakterystyka kitajców niestety :( czy to Honda czy Toyota czy Lex...wszystkie są surowe w środku i z Niemcem nie ma porównania.


Auto jest bardzo dobrze wykończone, nie ma tu tandetnych plastików ale jak wspomniałeś do niemca trochę mu brakuje

renoraines napisał(a):
Tak jak wspominałem IS-F rewelacyjne auto, zwłaszcza Black.
Stylistyka rzecz gustu, mnie się minimalizm podoba, a przesadą jest np rozbudowana konsola Carrery czy Panamery.


z tym się nie zgodzę, środek nowej Panamery czy Carrery poprostu powala ;)

!kuchar napisał(a):
IS-F super sedan i godny konkurent M3. Nie interesuje mnie czy jest 1,5s wolniejszy (lub szybszy) od 0-270km/h ale 5.0 V8 NA robi robote (i pewnie elastycznością między 2-5krpm trochę gniecie 4.0 w M3 E90). Poza tym stylistycznie robi wrażenie - na zdjęciach tego nie widać ale np. w białym lakierze na żywo wygląda fajnie, muskularnie.


może nadaży się okazja to porównam swojego IS-F z M3 E92 bo to niewątpliwie najbardziej konkurencyjny rywal


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 14 kwietnia 2015, 20:54 
Offline
Forumowicz

Posty: 468
jiGsaw napisał(a):
Czyli, że ten nie jeździ równie dobrze jak M3 Cię nie interesuje, ale że jakieś is250 nie jeździ jak 325i to już be? :rotfl:


Kolego jiGsaw jak dobrze pamiętasz zrobiłeś śmietnik z tym temacie, że aż moderator usunął posty więc znajdz sobie inny dział do kłótni i intryg...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 14 kwietnia 2015, 21:14 
daniel1 napisał(a):
dzięki :) a co do tych kultowych e46 to prawda, pałęta się teraz tego pełno wszędzie

nie żebym miał coś przeciwko bo to świetne auta! Sam miałem e46, ale żal teraz patrzeć na niektóre egzemplarze, ich stan wizualny jak i mechaniczny woła o pomstę do nieba. Dodatkowo kupi taki Czesiek jeden z drugim 2.0d za 9 000 zł z przelotem 500 000 na blacie i potem słucha się durnego pi3rd0lenia, że te BMW to szajs, podobno lubią wysokie obroty a mój 2.0d wytrzymał mniej niż Accord 1,8 :rotfl: :rotfl: :rotfl: Dywagacje motoryzacyjnych ekspertów przy piwie za sklepem, w cieniu, pod jabłonią :wstyd:
E46 w swojej okolicy mieliśmy jako pierwsi (kupiliśmy dwulatka 99r w 2001) 2.0d kosztował jak na te lata od groma hajsu i był z nami dość długo bo do 2013r. Auto sprawowało się idealnie. Aczkolwiek od powiedzmy 2008r wysłuchiwałem wielu negatywnych opinii o tym modelu od wsioków którzy sprowadzili padło a oczekiwali wrażeń minimum jak od Pagani Huaraya :rotfl: Trochę to irytujące.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 14 kwietnia 2015, 21:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1849
Lokalizacja: WA
Moje BMW: 1M
daniel1 tym razem bez szydery ;) ....jak będziesz przelatywał przez stołeczne to daj znać to sprawdzimy gruzy. Brak jest konkurencji w klasie do 400ps, a IS-F wydaje się być ciekawym przeciwnikiem.
PS. Znajomy znajomego zmierzył ostatnio takiego ISF'a jak Twój i wyszło niecałe 400PS wiec podobnie nie trzymają serii jak e92 M3...no ale to tylko jeden egzemplarz wiec nie koniecznie jest tak w Twoim.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 14 kwietnia 2015, 22:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
!kuchar napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
!kuchar napisał(a):
IS-F super sedan i godny konkurent M3. Nie interesuje mnie czy jest 1,5s wolniejszy (lub szybszy) od 0-270km/h ale 5.0 V8 NA robi robote (i pewnie elastycznością między 2-5krpm trochę gniecie 4.0 w M3 E90). Poza tym stylistycznie robi wrażenie - na zdjęciach tego nie widać ale np. w białym lakierze na żywo wygląda fajnie, muskularnie.

Smokin, masz racje, zwykły IS250 jest fajny i ma fajne V6 ale szkoda, ze nie jeździ równie dobrze jak 325i E90.


Czyli, że ten nie jeździ równie dobrze jak M3 Cię nie interesuje, ale że jakieś is250 nie jeździ jak 325i to już be? :rotfl:


A nie widzisz drognej róznicy w osiągach tych samochodów ? V8 z M3 czy z IS-F'a ostro gniecie i dla większości ma mega osiągi etc. bez różnicy czy jedno czy drugie natomiast 325i E90 jest wyraźnie szybsze od IS250 co w tej lidze osiągów daje wyraźną różnice.


Masz rację, ale z drugiej strony dla odbiorców tej klasy aut ta mała różnica jest istotna zwykle. Poza tym ogólnie auto bardzo fajne i cieszy, że Toyota wypuściła coś takiego.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 15 kwietnia 2015, 09:45 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2826
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e36
Kod silnika: 320i
Mam znajomego ktory, zakupił IS-a tylko w klekocie, biala w bogatym wyposażeniu, taka jak ta, tylko w alcanatrze. jesli chodzi o wyglad zewnetrzny to uwazam to za jedną z niewielu alternatyw dla BMW bo wyglada pomimo juz 10 lat! (on ma 2006 rocznik) na naprawde swierze auto. natomiast srodek kompletnie nie moje klimaty....tak jak ktoś napisal, japoński styl jest specyficzny. Do BMW czy Audi nie ma podejscia. Z samym ISF-em nie mialem do czynienia osobiscie ale podejrzewam, ze nie rozni sie chyba zbyt wnetrze bo jak patrze na nie to wyglada bardzo podobnie. suma sumarum fajne ciekawe auto jesli dodamy do tego wersje ISF to jest naprawde szybko ! 8 /10


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 15 kwietnia 2015, 18:39 
Offline
Forumowicz

Posty: 468
Hipek napisał(a):
daniel1 tym razem bez szydery ;) ....jak będziesz przelatywał przez stołeczne to daj znać to sprawdzimy gruzy. Brak jest konkurencji w klasie do 400ps, a IS-F wydaje się być ciekawym przeciwnikiem.
PS. Znajomy znajomego zmierzył ostatnio takiego ISF'a jak Twój i wyszło niecałe 400PS wiec podobnie nie trzymają serii jak e92 M3...no ale to tylko jeden egzemplarz wiec nie koniecznie jest tak w Twoim.


słyszałem właśnie że mocy nie trzymają ale ciekawe skąd to się bierze ? poprzez upalanie auta czy po prostu tak samo z siebie-powiedzmy "niedopracowanie fabryczne"

jak będę przejeżdżał przez stolicę to dam znać :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 14 września 2015, 19:33 
Offline
Forumowicz

Posty: 468
Auto na sprzedaż, możliwa zamiana na ciekawe auto, kwestie finansowe do dogadania ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 15 września 2015, 15:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
daniel1, Mocy brakuje? ;)

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 16 września 2015, 19:20 
Offline
Forumowicz

Posty: 468
Moc swoją drogą ale mam już na oku nowy statek który spełni moje oczekiwania :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 16 września 2015, 19:35 
daniel1 napisał(a):
Moc swoją drogą ale mam już na oku nowy statek który spełni moje oczekiwania :)

ISF nie spełniał? Wysoko poprzeczkę stawiasz :hyhy:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 18 września 2015, 20:07 
Offline
Forumowicz

Posty: 468
Spełnił :) ale wiesz, są i mocniejsze wozy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 18 września 2015, 20:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
Mów co planujesz? :hyhy:

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: daniel1 -->> Lexus IS-F nowe foto str. 3
PostNapisane: 14 października 2015, 21:39 
Offline
Forumowicz

Posty: 468
Sprzedany :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL